فصل به پایان می رسد برای Laytonville, SRJC تیم بسکتبال با tourneys لغو

این Laytonville دبیرستان دختران تیم بسکتبال و سانتا رزا تاریخ و کالج بسکتبال مردان تیم دیده می شود ماموریت خود را برای قهرمانی از خط خارج با نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

CIF دولت اعلام کرد که پنج شنبه بعد از ظهر که همه دولت های ایالتی و منطقه ای بسکتبال مسابقات لغو شده است. Laytonville برنامه ریزی شده بود به صورت جنگل دریاچه مسیحی از Auburn در روز پنج شنبه برای بخش ششم NorCal عنوان اما این بازی را نمی توان.

سانتا رزا JC مردان تیم برنامه ریزی شده بود شروع به کالیفرنیا کالج انجمن ورزشی قهرمانی در جنوب کالیفرنیا روز جمعه اما CCCAA پنج شنبه اعلام کرد که هشت تیم مسابقات است. این توله خرس در پایان 23-7.

“2020 CCCAA مردان و زنان, بسکتبال قهرمانی دولتی که برنامه ریزی برای شروع امروز در وست هیلز کالج لمور لغو شده است با توجه به نگرانی بیش از COVID-19” یک CCCAA انتشار بخوانید. “هشت مرد و هشت زن را تیم برنامه ریزی شده بود به شروع رقابت امروز و جمعه در عقاب طلایی عرصه است.”

CIF-دولت اعلام پایان یک فصل بزرگ برای Laytonville های شماره 1 دانه در بخش ششم مسابقات است. رزمندگان برنده سواحل شمال بخش بخش 6 عنوان به پایان رسید و فصل با یک 29-3 رکورد.

“این تصمیم پس از دقت شور و علاقه اولیه حفاظت از سلامت و ایمنی ما عضو مدارس, طرفداران و از همه مهمتر, ما دانشجو-ورزشکاران” CIF, مدیر اجرایی, Ro Nocetti در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما درک می کنیم این تصمیم ناامید کننده است ما قویا بر این باورند که این فرصت را به رقابت در این رویداد نیست سنگین تر بودن تعهد ما به محل سلامت و ایمنی ما عضو مدارس و جوامع بالاتر از همه چیز.

“ما می خواهیم به رسمیت شناختن کار سخت و تعهد ما دانشجو-ورزشکاران ساخته شده اند برای رسیدن به دولت بسکتبال قهرمانی. تاثیر COVID-19 ایجاد شده بسیاری از چالش های غیر منتظره در طول این سال مسابقات فصل و ما می خواهم برای تشکر از هر کس که خود را برای انعطاف پذیری و صبر و تعهد در ارائه ما دانشجو-ورزشکاران یک تجربه بزرگ با وجود این وضعیت منحصر به فرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im