جستجو همچنان در فورت براگ در جنگل گم شده مرد 77

ناپدید شدن 77 ساله Mendocino County مرد است و مقامات به طور فزاینده ای نگران ایمنی خود را.

لوتر جکسون بوده است از دست رفته از خانه اش در شمال فورت براگ برای بیش از یک هفته بدون جامد به عنوان سرنخ به محل خود.

جکسون سفید است در حدود 5 فوت و 9 اینچ قد بلند و 175 پوند و خاکستری-موهای بلوند و چشمان آبی. آن ناشناخته بود چه لباس او ممکن است ،

جکسون گذشته دیده می شد در مارس 14, زمانی که یک داوطلب از فورت براگ ارشد مرکز تحویل غذا به خانه خود در 31500 بلوک از جاده دره در حدود شش کیلومتری شمال شرقی فورت براگ.

آژانس ارائه می شود دو بار در هفته و جکسون در خانه نبود در مارس 19 خود را تحویل Mendocino County کلانتر سروان. گرگ Van Patten گفت.

هنگامی که جکسون دوباره نبود دوباره به خانه خود را روز شنبه تحویل نمایندگان بررسی می شود, خانه و محیط اطراف در بر داشت اما هیچ چیز بد. جکسون خودرو وجود دارد و این خانه به نظر می رسد به منظور خوب است.

جکسون به تنهایی زندگی می کند در منطقه روستایی در نزدیکی ساحل است اما سالم و نسبتا خودکفا, Van Patten گفت.

محلی نمایندگان جستجو در اطراف منطقه با منابع در دسترس برای چند روز با هیچ رؤیت است. بیش از آخر هفته طولانی و آژانس به دریافت کمک از دیگر جستجو و نجات تیم از سراسر منطقه است.

جستجوگران متمرکز بوده و در زمین های اطراف جکسون ،

جکسون گفته بود که دیگران در مورد یک رشد ماری جوانا عملیات نه چندان دور از خانه اش Van Patten گفت. او گفت که او قرار بود برای احیای آن است. نمایندگان فکر می کنم جکسون ممکن است ناپدید شده اند در حالی که راه رفتن به سایت.

“او ساخته شده است او رشد می کند ماری جوانا فقط تعداد انگشت شماری از گیاهان و که او می خواهم یک پیر ماری جوانا رشد باغ در بیابان خارج از خانه” Van Patten گفت.

“او تا به حال برخی از نهال و شروع به در ایوان است. این چیزی است که ما روی آن کار کرده ایم.”

جکسون که خانواده در شهرستان لیک اما آنها تا به حال مشکل تامین یک اتاق هتل نزدیک به فورت براگ به دلیل پناهگاه در محل سفارشات Van Patten گفت.

Mendocino County جستجو و نجات پرسنل با استفاده از وسایل نقلیه همه زمین, هواپیماهای بدون سرنشین, جستجوگران در پا و معتاد به انفیه سگ بدون موفقیت است.

روز دوشنبه منابع اضافی از دولت وارد جمعا 54 جستجوگران کشاورزی این منطقه در نزدیکی جکسون صفحه اصلی.

“او ساخته شده یک بیانیه درباره این رشد سایت در یک منطقه حفاظت شده درختان بنابراین ما در حال تلاش برای تعریف منطقه که با جزئیات” Van Patten گفت.

جستجوگران در بر داشت چندین موجود رشد سایت اما نه Jackson شرح داده شده است.

“او گفت که او تا به حال از مد افتاده خود یک پل کوچک با برخی از چوب برای رسیدن به آن” Van Patten گفت و جستجوگران در بر داشت چیزی شبیه به آن.

“آنچه که ما نگران این بازه زمانی او شده است برای حساب نشده و اگر او شده است در عناصر. این نگران کننده است,” او گفت:.

جستجوگران در حال ارزیابی مجدد گزینه های خود را این هفته ادامه خواهد داد و به دنبال او گفت:. رانندگان در جاده دره منطقه خواسته شد برای آگاهی از جستجوگران بر ATVs.

هر کسی با اطلاعات در مورد جکسون ممکن است محل نگهداری خواسته است به تماس کلانتر در 707-463-4086.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de