جستجو علل مستند در 3 یوکیاه مدارس

مقامات جستجو یوکیاه روز سه شنبه برای 37 سال می خواستم در ارتباط با یک مورد آتش سوزی در شهرستان دریاچه باعث سه نزدیکی مدارس برای رفتن به مستند به عنوان یک احتیاط.

این حادثه آغاز شد و در 10:36 a. m. هنگامی که یک گروهبان از Mendocino County Sheriff دفتر اعزام شد تا به منطقه ای در شمال این مدارس فقط در غرب بزرگراه 101 دلیل یک اختلال گفت کلانتر سخنگوی سروان. گرگ Van Patten. وقتی که گروهبان وارد او آموخته است که یک مرد به عنوان لارنس موری و بعد فورا رفت واز بود به بحث. به عنوان گروهبان بود مصاحبه با زنان موری رو در خود 2019 دوج شارژر و سوار کردن.

گروهبان سپس متوجه شدند که Lake County صادر کرد, جنایت حکم بازداشت موری در ارتباط با یک مورد آتش سوزی, Van Patten گفت.

در حالی که جستجو برای موری مقامات یافت دوج رها چندین بلوک غرب و یک شاهد گزارش موری بدست کرده بود و اجرا به تپه ها در این نزدیکی هست.

با توجه به نزدیکی به یوکیاه دبیرستان, مقامات مطلع از دولت. یوکیاه Unified School District سرپرست دبرا Kubin آغاز یک مستند در مدرسه و همچنین در نزدیکی Pomolita مدرسه و فرانک زیک مدرسه ابتدایی به عنوان یک احتیاط. هر دو Van Patten و Kubin تاکید کرد که هیچ تهدیدی برای مدارس.

این مستند به طول انجامید حدود 10 دقیقه Kubin گفت. مقامات قادر به کردهاید موری و به نام جستجو و کمی بعد از 1 بعد از ظهر

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>