زمان روی صفحه نمایش

پنه لوپه توماسغرب استرالیا

Broome by Weststyle.
آیکون دوربینبروم با Weststyle. اعتبار: عرضه شده است.

در حالی که پرت شناخته شده است برای داشتن مناسب و معقول آب و هوا تقریبا در تمام طول سال وجود دارد لحظاتی که عناصر طبیعی تبدیل شدید و خدمت برخی از شرایط سخت.

برای افرادی که مایل به ساخت یک خانه جدید است که سازگار به تغییر فصل و شرایط آب و خارجی غربالگری ممکن است با توجه به ارزش.

صحبت با خانه های جدید Weststyle منجر معمار مریم Ong گفت صفحه نمایش خارجی بودند جذاب و کاربردی طراحی, عنصر که ثابت شود محبوب در میان خانه های مسکونی معاصر.

“استفاده از صفحه نمایش به طور طبیعی فام های پنجره و دیواره های سنگ تراشی از خانه,” او گفت:.

“با انجام این کار هر دو دیوار و پنجره ها در معرض حداقل مستقیم حرارت خورشیدی به دست آورید. این تضمین می کند دمای داخلی ثابت می ماند, از بین بردن نیاز به کمکی سرمایشی و گرمایشی.”

هنگامی که قرار کردن سطح از یک ساختمان Ms Ong گفت صفحه نمایش می تواند نگه داشتن خانه به خوبی تهویه و ارائه حریم خصوصی اضافه شده.

“صفحه نمایش خارجی نیز ارائه بصری بهره و می توانید شکستن در غیر این صورت ساده و سنگین نما,” او گفت:.

“همراه با نور طرح غربالگری نرم خواهد شد و ایجاد یک غریب زیبایی به شکل کلی ساختمان است.”

Ms Ong گفت: به طور معمول آلومینیوم استفاده شد سوراخ ورق فلز غربالگری آن را به عنوان وزن کمتر از فولاد و مقرون به صرفه تر بود.

“آلومینیوم غربالگری می توان پودر با پوشش برای محافظت از مواد پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بسیاری از برنامه های کاربردی و این نگاه می تواند سفارشی را با توجه به پروژه خاص” او گفت:.

“چوب نیز می تواند به عنوان یک غربالگری مواد و این می تواند یک عنصر طبیعی به ساختمان نما. چوب می تواند کمی محدود تر از نظر فرم با این حال با راست زیر قاب و یا اعمال فرایند می توان آن را در بیشتر برنامه های آلی.”

Ms Ong گفت: چمبرلین و بروم پروژه های ساخته شده توسط Weststyle دو نمونه از خانه های که مورد استفاده سفارشی غربالگری برای بهبود بهره وری انرژی و حفظ حریم خصوصی و زیبایی شناسی.

هر دو واقع در ساحلی حومه کتسل چمبرلین و اقامت پیچیده سفارشی برنز غربالگری با تکرار مهر طراحی که Ms Ong گفته شد اشاره به نورفولک سنبه در سراسر کتسل.

“این بروم اقامت ویژگی های سبک تر و روشن تر طراحی با مش نمای ساختمان,” او گفت:.

“این قابل علاج و درمان غربالگری گزینه می دهد صاحب خانه انعطاف پذیری بیشتری برای کنترل حریم خصوصی خود را در سطح و همچنین به عنوان مقدار از خورشید ورود به صفحه اصلی.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>