تقلا برای ترک اروپا در آستانه ما ممنوعیت سفر

پاریس — آخرین United Airlines پرواز به واشنگتن دالس فرودگاه بین المللی لغو شد و این خطوط از اضطراب مسافران در پاریس شارل دوگل فرودگاه تمدید دورتر از چشم می توانید ببینید.

روز جمعه روز قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافران اروپایی بودند به اثر وجود یک فضای ضرب وشتم و هرج و مرج در عمده فرودگاه های اروپا به عنوان مسافر با E. U. گذرنامه تلاش برای دریافت بر روی ایالات متحده محدود پروازهای قبل از آن خیلی دیر شده بود.

یکی از آنها ژان برنارد Cadier یک روزنامه نگار فرانسوی مستقر در واشنگتن دی سی برای فرانسه شبکه تلویزیونی BFM. او در ابتدا رزرو برای بازگشت به واشنگتن در هفته آینده, اما پس از شایعات شروع به گردش مورد پتانسیل مرز تعطیلی گفت: او تغییر پرواز خود را به 15 مارس به امن است.

سپس آمد و مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز شنبه و Cadier rebooked یک بار دیگر — این بار در ایالات پرواز هواپیمایی 914 از شارل دوگل به دالس در جمعه بلیط او خوش شانس بود برای تایید. اما به عنوان به زودی به عنوان Cadier و مسافر دیگر سوار هواپیما این هواپیما تا به حال یک موضوع مکانیکی. خلبان لغو پرواز.

“که پر استرس ترین روز صبح” Cadier گفت. “مردم نمی دانند چه کاری انجام دهید که به کجا برود.”

انتظار در خط به اصلاح خود چمدان او رزرو در آخرین لحظه پرواز به نیویورک John F. Kennedy International Airport در Norwegian Air Shuttle از طریق Expedia اما گفت: کارکنان شرکت هواپیمایی سپس به او گفت که او واجد شرایط برای یک rebooking هوایی فرانسه به دلیل او تا به حال یک مدرک معتبر آمریکا ویزای کار. او با توجه به وارد در JFK در شب جمعه و در ریگان ملی فرودگاه در روز شنبه.

این کوره مسیر — شایعات از مرز تعطیلی تغییر پرواز در آخرین لحظه رزرو اغلب در قیمت حق بیمه — به طور فزاینده ای رایج در سراسر اروپا روز جمعه به اروپایی ها که نمی شد همچنین شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم همه چیز را می تواند به بازگشت به ایالات متحده برای کار و یا برای بازگشت به خانواده خود را.

“من نمی خواهم انتقاد [تهمت] بیش از حد سخت در این است که برای اولین بار من” Cadier گفت. “از آنجا که من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است به توان اجرایی این روز است که ما نمی دانیم. بنابراین او بسیار آسان برای انتقاد در این یکی. من شخصا شوکه شخصی, نقطه نظر, به دلیل آن را رفتن به تحت تاثیر قرار زندگی من عمیقا..”

جمعه دیدم اروپایی ها بلکه بیشتر آمریکایی ها برش خود را به سفرهای کوتاه و آمدن به خانه اولیه پس از هزاران نفر از ایالات متحده مسافران فرود در فرودگاه های اروپایی در اوایل پنجشنبه ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا اعلام کرد که تمام اروپا سفر به ایالات متحده آمریکا خواهد بود به حالت تعلیق در, ادعای کاخ سفید بعد از رفت و برگشت با روشن که آمریکا از شهروندان و دارندگان اقامت دائم معاف خواهد بود.

“به چه معنی است به ممنوعیت سفر ؟ آیا این فقط آمریکایی ها و یا آن را اتباع خارجی? من کاملا مطمئنم که آنها تا به حال نمیفهمد هر نقطه در نزدیکی تدارکات مورد نیاز آنها” گفت: Meghan مور بود که رفت و آمد در پاریس با شوهرش هنگام مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده سخنرانی خود را.

دو تن از آنان در حال حاضر به تایید بازگشت به فیلادلفیا در خطوط هوایی آمریکا در روز پنج شنبه اما او گفت که آنها رفت و به فرودگاه در حدود 4 صبح در مدت کوتاهی پس از یادگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. زمان بلیط شمارنده افتتاح شد در 6:15 صبح وجود دارد که حداقل 1000 نفر در خط مور برآورد شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im