گل در سلامت روانی

الکساندر اسکاتPilbara اخبار

Karratha Clontarf Academy with Jake Edwards
آیکون دوربینکررتها کلنترف آکادمی با جیک ادواردز اعتباری: عکس: الکساندر اسکات

یک سفر جاده ای برای مقابله با ننگ اطراف بهداشت روانی نورد به مدارس در کررتها هفته گذشته است.

سابق کارلتون, باشگاه فوتبال بازیکن و خارج اتاق قفل بنیانگذار جیک ادواردز به نظر می رسد در کررتها کلنترف آکادمی واقع در کررتها دبیرستان به صحبت با دانش آموزان در مورد جنگ با سلامت روان و راه های مقابله با این چالش است.

آقای ادواردز گفت: این موسسه خیریه با استفاده از AFL سفر به عنوان یک “قلاب” را به دانش آموزان به بحث در مورد بهداشت روانی.

“آنها بسیار درگیر و توجه; در پایان روز شما نمی توانید تضمین می کنند که هر بچه را در, اطلاعات, اما, حتی اگر آن را فقط یک پس ما انجام داده ایم کار ما,” او گفت:.

آقای ادواردز آغاز شده در خارج از رختکن پس از رفتن را از طریق نبرد خود را با افسردگی و اضطراب در دوران بعد از فوتبال خود را حرفه ای.

“یکی از بزرگترین تصورات غلط این است که صحبت کردن به خودکشی را ایجاد می کند خودکشی آن مخالف کامل,” او گفت:.

“بیشتر مردم مثل خودم و ورزشکاران و هر کسی در جامعه می تواند همچنان به شجاعت به بحث در مورد مبارزات خود را — به خصوص در جوامع بومی — بیشتر احتمال دارد آنها برای دریافت کمک.

“ما می خواهیم به آنها را تشویق به اجتناب از آنچه که ما تجربه کرده اند.”

آقای ادواردز گفت: این استقبال به دیدن دانش آموزان را درگیر و آگاه چگونه برای کمک به مردم رفتن را از طریق چالش های بهداشت روانی.

“این خوب است برای دیدن بچه ها در حال حاضر شروع به راحت تر خواهد بود,” او گفت:.

“هنگامی که شما برای باز کردن داستان من, زندگی من, مثل من, من حدس می زنم آن را می شکند که مانع بچه ها می دانند که من صحبت کردن در مورد مشکلات من و احساس آنها می تواند کمی به عقب.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>