رتبه بندی

تقویم
امروز
بسکتبال
HHSAA بخش دوم دختران به مسابقات قهرمانی کشور: دور اول–Damien در مقابل
مک کینلی 1 بعد از ظهر; Campbell مقابل Hanalani, 3 p. m.; رواق مقابل فررینگتن, 5 p. m.;
هاوایی باپتیست در مقابل هاوایی دبستان 7 p. m.;
همه بازی ها در Afook Rtm مدنی
سالن اجتماعات.
ILH من بخش پسران: Single-Elimination مسابقات–’Iolani در اواسط اقیانوس آرام 5 p. m.
ILH بخش I-AA پسران: Maryknoll در
‘Iolani, 5 p. m.
ILH بخش دوم پسران در دانشگاه
Hanalani, Le Jardin در هاوایی باپتیست 6 p. m.
فوتبال
HHSAA بخش دوم دخترانه دولتی
مسابقات: دور اول–ویمی در مقابل مقدس قلب 3 بعد از ظهر در میدان 5; Kapaa مقابل Seabury سالن 3 بعد از ظهر در میدان 6; Waianae مقابل Nanakuli, 3 بعد از ظهر در میدان 7; ردفورد در مقابل Kamehameha-هاوایی 3 بعد از ظهر در میدان 8;
تمام مسابقات در Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده است.
پنج شنبه
بسکتبال
HHSAA من بخش دختران مسابقات قهرمانی کشور: یک چهارم نهایی–Mililani/Waiakea برنده در مقابل Lahainaluna, 5 بعد از ظهر; Moanalua در مقابل ‘Iolani, 7 بعد از ظهر; بازی در Moanalua; Maryknoll مقابل Kahuku 5 بعد از ظهر; پادشاه Kekaulike مقابل Konawaena, 7 بعد از ظهر; بازی در Kalani.
HHSAA بخش دوم دختران به مسابقات قهرمانی کشور: یک چهارم نهایی–کمپبل/Hanalani برنده در مقابل ویمی, 1 p. m.; Damien/McKinley برنده در مقابل اواسط اقیانوس آرام 3 p. m.; هاوایی باپتیست/هاوایی دبستان برنده در مقابل Seabury هال 5 بعد از ظهر; رواق/فررینگتن برنده در مقابل Kamehameha-هاوایی, 7 بعد از ظهر; همه بازی ها در Afook Rtm مدنی سالن. تسلی نیمه نهایی–رواق/فررینگتن بازنده در مقابل دیمین/McKinley بازنده ساعت 11 صبح در Afook Rtm مدنی سالن.
ILH من بخش پسران: Single-Elimination مسابقات–سنت لوئیس در دامین, 6 p. m.; ‘Iolani/اواسط اقیانوس آرام برنده در Punahou, 7 p. m.
ILH بخش سوم پسران: در هاوایی ماموریت–Lanakila باپتیست vs. Christian Academy, 5 بعد از ظهر; جزیره اقیانوس آرام در هاوایی ماموریت 6:30 p. m.
گلف
کالج مردان: Amer پژوهشگاه بین دانشکده تمام روز در داخل waikoloa پادشاهان” ،
تنیس
کالج مردان: سنت مری در هاوایی زمان TBA در آه تنیس پیچیده است.
فوتبال
HHSAA من بخش دختران مسابقات قهرمانی کشور: یک چهارم نهایی–Moanalua مقابل Konawaena, 1 p. m.; Aiea/Punahou برنده در مقابل پادشاه Kekaulike, 3 p. m.; مروارید شهر در مقابل Mililani, 5 بعد از ظهر; Kamehameha-مائوئی در مقابل Kamehameha 7 بعد از ظهر; مسابقات در Waipio شبه جزیره ورزشگاه فوتبال.
HHSAA بخش دوم دختران به مسابقات قهرمانی کشور: یک چهارم نهایی–ویمی/مقدس قلب برنده در مقابل هاوایی دبستان 3 بعد از ظهر در میدان 6; Kapaa/Seabury سالن برنده در مقابل Kalaheo, 3 بعد از ظهر در میدان 7; Waianae/Nanakuli برنده در مقابل Kauai 3 بعد از ظهر میدان 15; ردفورد/Kamehameha-هاوایی برنده در مقابل اواسط اقیانوس آرام 3 بعد از ظهر در زمینه 8. همچنین تسلی نیمه نهایی–Kapaa/Seabury سالن بازنده مقابل ویمی/مقدس قلب بازنده 1 p.m, در زمینه 6; ردفورد/Kamehameha-هاوایی بازنده مقابل Waianae/Nanakuli بازنده 1 بعد از ظهر در میدان 7; تمام مسابقات در Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده است.
سافتبال (persian)
کالج: بهشت کلاسیک–ایالتی آیووا در مقابل ممفیس, 3:30 بعد از ظهر; کلرادو شمالی در هاوایی 6 بعد از ظهر; بازی در رنگین کمان Wahine سافتبال ورزشگاه.
والیبال
کالج مردان: مداد هتل ها و استراحتگاه دعوتی–UC Irvine, مقابل, Concordia 4 p. m.; ملکه در هاوایی, 7 بعد از ظهر; مسابقات در استن کلانتر مرکز.

pregame.com خط
NBA
خط مورد علاقه O/U سگ
امروز
در دیترویت خاموش کردن ققنوس
در Brookyn خاموش کردن حالت طلایی
در تورنتو 6 215½ ایندیانا
در بوستون خاموش کردن اورلاندو
در مینه سوتا 6 236½ آتلانتا
در شهر اوکلاهما 12 219½ کلیولند
در دالاس 4½ 229½ ممفیس
در یوتا خاموش کردن دنور
در LA Clippers 6½ 223 میامی
کالج بسکتبال
خط مورد علاقه سگ
امروز
لویولا شیکاگو 1 در ایندیانا سنت
در Butler 3 ویلانووا
در نوتردام 5½ پیتسبورگ
در W. ویرجینیا 11½ سنت آیوا
در پراویدنس PK کریقتن
در پردیو 2 آیووا
در FIU 4 FAU
در ویرجینیا 7½ Clemson
در سنت لوئیس 4 Duquesne
در سنت Bonaventure خاموش جورج بشویید.
در Evansville خاموش S. ایلینوی
در IPFW 9 W. ایلینوی
E تنسی St 6 در چاتانوگا
در می سی سی پی PK S. Carolina
در کتل فالز 12½ مرسر
در گرینزبورو NC 20½ ارگ
در فلوریدا 10 گرجستان
Wofford 6 در VMI
W. کارولینای 4½ در Samford
N. آیووا 4 در ولپریسو
در میسوری سنت 6½ ایلینوی سنت
در سنت اوکلاهما 3 TCU
در ممفیس 8 معبد
در جورج تاون خاموش Seton Hall
در میامی خاموش NC State
در مینه سوتا 3 ویسکانسین
در لوییویل 15½ ویک فارست
در دریک 1½ Bradley
LSU 12 در Vanderbilt
در یوتا سنت 11½ UNLV
در کال پلی 1 بلند, ساحل, خیابان
در CS-فولرتون PK UC ریورساید
لیگ ملی هاکی
خط مورد علاقه سگ خط
امروز
تورنتو -134 در نیویورک رنجرز +124
بوستون -146 در شیکاگو +136
معاملات
بیس بال
لیگ آمریکا
BOSTON RED SOX — اختصاص RHP Denyi ریس آشکار به پوتوککت (IL).
TEXAS RANGERS — امضا 1B گرگ پرنده به جزئی لیگ قرارداد.
لیگ ملی
آریزونا دایاموند بکس — امضا C جان هیکس RHP Edwin Jackson و OFs جان جی و Trayce تامپسون به جزئی لیگ قرارداد.
بسکتبال
انجمن ملی بسکتبال
نیویورک نیکس اخراج جمهور استیو میلز. اعلام کرد مدیر کل اسکات پری را کنترل بسکتبال عملیات.
فوتبال
لیگ ملی فوتبال
NFL — معلق Jacksonville Jaguars DT Carl Davis بدون پرداخت برای اولین بار چهار بازی از فصل به طور منظم برای نقض لیگ سیاست بر عملکرد-افزایش مواد.
CLEVELAND BROWNS — چشم پوشی C Lo Falemaka. به نام چاد اوشی عبور بازی هماهنگ کننده/گسترده گیرنده های مربی است.
JACKSONVILLE JAGUARS — نام ترنت Baalke مدیر از بازیکن پرسنل.
لس آنجلس شارژر — تمدید قرارداد آنتونی لین مربی. اعلام کرد شین Steichen باقی خواهد ماند حمله هماهنگ کننده. به نام جیمز Campen خط حمله مربی دیوید دیاز-Infante دستیار خط حمله مربی آلفردو رابرتز تنگ می رسد مربی علامت Ridgley در حال اجرا پشت مربی Rip شرر ارشد دستیار ادیسون لینچ دستیار دفاعی پشت مربی و رایان Milus کنترل کیفیت دستیار برای دفاع.
هاکی
لیگ ملی هاکی
آریزونا شغالها — اختصاص F Barrett Hayton به توسان (AHL) برای تهویه. به یاد می آورد D هارون نس از توسان.
NEW JERSEY DEVILS — به یاد می آورد F بن خیابان از IR و اختصاص او به بینگهمتون (AHL). به یاد می آورد D Colton White از بینگهمتون.
WASHINGTON CAPITALS — به یاد می آورد D مارتین Fehervary و G Vitek Vanecek از هرشی (AHL).
کالج
MICHIGAN STATE — اعلام بازنشستگی از فوتبال مربی علامت Dantonio. نام دفاعی هماهنگ کننده مایک Tressel بازیگری سر مربی.
دانشگاه استنفورد به نام Gary منو زنان دستیار مربی والیبال.
VANDERBILT — اعلام استعفای مدیر ورزشی مالکوم ترنر. ترویج ارشد, زن, مدیر, Candice طبقه لی موقت مدیر ورزشی.
دبستان بسکتبال
OIA
من بخش اول پسران برگشتی
Kapolei, 34, کیلوا 31
Moanalua 56 Campbell 34
ردفرد 52, Kalani 41
قیصر 59 مروارید شهر 38
بخش دوم تیم اول دانشگاه یا دانشکده پسران برگشتی
McKinley 54, Waialua 33
Kaimuki 61, Waipahu 40
من بخش JV پسران Champship
Leilehua از 50 Kapolei 38
بخش دوم JV پسران قهرمانی
Waianae 54, Waialua 53
ILH
تیم اول دانشگاه یا دانشکده پسران
Punahou 51, Iolani 38
پیشرو گلزنان—Punahou: Blake نشان 12 Kawai هنگ 10, کریس تمیو 8. Iolani: Ryan Sunada 10 شکارچی اشمیت 10 نوح Gaudi 7.
Kamehameha-Kapalama 51 سنت لوئیس 51
پیشرو گلزنان—KSK: Makalii Katagiri 21, Titus Maunakea 8, Caleb Helenihi-Aweawu 8. سنت لوئیس: Jaiton Kamaunu 17, Shadrach کلمن 15, Chaz اومورا 8.
مسیحی 42 دارایی 32
پیشرو گلزنان—مسیحی: Jabez Aloalii-Maanaima 12, آسمان, Okamura 11. دارایی: ایان Canute 12, Pomai Fraticelli 7.
هاوایی ماموریت 43, Lanakila باپتیست 42
پیشرو گلزنان—هاوایی ماموریت: میکا Castillo 13, Maka برد 11. Lanakila باپتیست: Joemar A. J. Dean 13, Kainoa Langsi 9 کیانو Chambrella 9.
BIIF
من بخش اول پسران برگشتی
نیمه نهایی
Kona 66, Waiake 50
پیشرو گلزنان—Kona: Allan Coby ملینا 13. Kainoa جونز 10 Elisha مارتین 9, Joah Gacayan 9, Kamaehu Makanui 9. Waiakea: کیگان Scanlan 21, Kiai Apele 15.
Kamehameha-هاوایی 75, هیلو 60
پیشرو گلزنان—KSH: Iza Chartrand-Penera 25, Kaupena Yasso 20. هیلو: Kaukahi آالمدا 23, Guyson Ogata 11, Rayson پدیللا 10.
بخش دوم پسران آف بسکتبال
نیمه نهایی
هاوایی دبستان 61, Honokaa 36
پیشرو گلزنان—هاوایی دبستان: Umikoa Kealoha 12, Kelsen-Jaye واکر 11, خرس Wawner 10. Honokaa: امری ابرهارد 9 وارن Tabucbuc 8, Zakahry mattos 7.
Kohala 60, Pahoa 44
پیشرو گلزنان—Kohala: Molonai Emeliano 14 الیاس آنتونیو 13, Oshen Cazimero 10. Pahoa: دامون رومرو 21, Barreon هلند 12.

HHSAA
من بخش پسران مسابقات قهرمانی کشور
دوشنبه, فوریه 10
دور 1
هیلو در مقابل قیصر, 3 p. m. در هیلو Bayfront
Kalani در مقابل مروارید شهر, 4 p. m. در Kalani
Kamehameha-مائوئی در مقابل Mililani, 5 p. m. در KS-Maui
Iolani مقابل Kalaheo, 3:15 بعد از ظهر در Iolani
Feb. 13
دور 2
در Waipio فوتبال پیچیده
شماره 1 Punahou مقابل (برنده: Hilo/قیصر), 7 p. m.
شماره 4 Kekaulike مقابل (برنده: Kalani/مروارید شهر) 1 p. m.
شماره 2 Kapolei, در مقابل (برنده: KS-مائوئی/Mililani), 5 p. m.
شماره 3 Waiakea مقابل (برنده: Iolani/Kalaheo), 3 p. m.
بخش دوم پسران در مسابقات قهرمانی کشور
Feb. 13
دور 1
شماره 1 Kapaa مقابل Makua Lani, 3 p. m.
شماره 4 Aiea مقابل Seabury, 3 p. m.
شماره 2 هاوایی دبستان در مقابل Waipahu, 3 p. m.
شماره 3 Pac-5 در مقابل (برنده: KS-هاوایی/قلعه), 3 p. m.
BIIF
تیم اول دانشگاه یا دانشکده پسران
Kamehameha-هاوایی 1, Konowaena 0
گلزنان—Kamehameha: الیاس Dinkel
لیگ برتر
GP W D L GF GA امتیاز
لیورپول 25 24 1 0 60 15 73
مرد شهرستان 25 16 3 6 65 29 51
لستر 25 15 4 6 54 26 49
چلسی 25 12 5 8 43 34 41
تاتنهام 25 10 7 8 40 32 37
Sheffield United 25 9 9 7 26 23 36
Man United 25 9 8 8 36 29 35
ولورهمپتون 25 8 11 6 35 32 35
اورتون 25 9 6 10 31 37 33
آرسنال 25 6 13 6 32 34 31
برنلی 25 9 4 12 28 38 31
نیوکاسل 25 8 7 10 24 36 31
ساوتهمپتون 25 9 4 12 31 31 46
کریستال پالاس 25 7 9 9 22 29 30
برایتون 25 6 8 11 30 37 26
Bournemouth, 25 7 5 13 25 38 26
استون ویلا 25 7 4 14 32 47 25
West Ham 25 6 6 13 30 43 24
واتفورد 25 5 8 12 23 23 39
نورویچ 25 4 6 15 24 47 18
چهار شنبه, فوریه. 1
لستر 2 Chelsea 2
Bournemouth, 2, استون ویلا 1
کریستال پالاس 0, Sheffield United 1
لیورپول 4, ساوتهمپتون 0
نیوکاسل 0 نورویچ 0
واتفورد 2, اورتون 3
وستهام 3 برایتون 3
Man United 0 ولورهمپتون 0
یکشنبه, فوریه. 2
برنلی 0 آرسنال 0
تاتنهام 2 مرد شهر 0
شنبه
اورتون مقابل کریستال پالاس
برایتون در مقابل واتفورد
یکشنبه
شفیلد یونایتد مقابل بورنموث
منچستر سیتی مقابل وستهام
Ligue 1
GP W D L GF GA امتیاز
پاریس سنت ژرمن 23 19 1 3 59 15 58
مارسی 22 12 7 3 30 21 43
اشتدته رن 23 12 4 7 29 22 40
لیل 23 11 4 8 27 25 37
مونپلیه 22 9 6 7 30 26 33
Lyonnais 22 9 5 8 35 21 32
ریمز 22 8 8 6 21 15 32
خوب 22 9 5 8 32 30 32
موناکو 23 9 5 9 38 39 32
نانت 23 10 2 11 22 24 32
بوردو 22 8 6 8 30 24 30
استراسبورگ 22 9 3 10 27 28 30
آنژو 23 8 6 9 24 30 30
برست 22 7 7 8 28 30 28
Saint-Etienne, 22 8 4 10 25 35 28
متز 22 6 8 8 22 26 29
دیژون 22 6 6 10 19 24 24
امیان 22 4 7 11 24 41 19
نیم 22 4 6 12 19 36 18
تولوز 22 3 4 15 21 47 13
روز شنبه, ژان. 31
FC اشتدته رن 3, نانت 2
چهار شنبه, فوریه. 1
پاریس سنت ژرمن 5, مونپلیه 0
دیژون 3 برست 0
نیم 3 به عنوان موناکو 1
آنژو 1, Reims 4
استراسبورگ 1 لیل 2
امیان 0 تولوز 0
یکشنبه, فوریه. 2
خوب 2, Olympique Lyonnais 1
متز 3 سنت اتین-1
FC Girondins Bordeaux 0, المپیک مارسی 0
شنبه
لیل 1 FC اشتدته رن 0
موناکو 1, آنژو 0
نانت 1 پاریس سن ژرمن 2
امروز
تولوز مقابل استراسبورگ
ریمز در مقابل خوب
نیم در مقابل دیژون
مونپلیه مقابل متز
Olympique Lyonnais مقابل امیان
برست مقابل FC Girondins Bordeaux
سن-اتین مقابل المپیک مارسی
جمعه
خشم در مقابل لیل
شنبه
المپیک مارسی مقابل تولوز
FC اشتدته رن در مقابل برست
دیژون مقابل نانت
امیان مقابل موناکو
خوب در مقابل نیم
متز در مقابل FC Girondins Bordeaux
یکشنبه
مونپلیه مقابل سنت اتین
استراسبورگ در مقابل رنس
پاریس سنت ژرمن مقابل Olympique Lyonnais
مقدماتی فوتبال المپیک
کونکاکاف زنان
دور اول
بالای دو کشور در هر گروه پیشرفته

گروه A
GP W D L GF GA امتیاز
x-ایالات متحده 3 3 0 0 18 0 9
x-کاستاریکا 3 2 0 1 8 7 6
هائیتی 3 1 0 2 6 6 3
پاناما 3 0 0 3 1 20 0
x-پیشرفته به نیمه نهایی

روز شنبه, ژان. 28
در هوستون
کاستاریکا 6 پاناما 1
ایالات متحده 4 هائیتی 0
روز شنبه, ژان. 31
در هوستون
کاستاریکا 2 هائیتی 0
ایالات متحده 8, پاناما 0
دوشنبه
در هوستون
هائیتی 6, پاناما 0
ایالات متحده 6 کاستاریکا 0

گروه B
GP W D L GF GA امتیاز
x-کانادا 3 3 0 0 22 0 9
x-مکزیک 3 2 0 1 7 2 6
جامائیکا 3 1 0 2 7 10 3
سنت کیتس و نویس 3 0 0 3 0 24 0
x-پیشرفته به نیمه نهایی

روز شنبه, ژان. 29
در ادینبورگ تگزاس
کانادا و 11 سنت کیتس و نویس 0
مکزیک 1 جامائیکا 0
چهار شنبه, فوریه. 1
در ادینبورگ تگزاس
مکزیک 6 سنت کیتس و نویس 0
کانادا 9 جامائیکا 0
شنبه
در ادینبورگ تگزاس
کانادا 2, مکزیک 0
جامائیکا 7 سنت کیتس و نویس 0
نیمه نهایی
برندگان واجد شرایط
جمعه
در کارسون, کالیفرنیا.
کانادا مقابل کاستاریکا 7 p. m.
ایالات متحده در مقابل مکزیک 10 p. m.
قهرمانی
یکشنبه
در کارسون, کالیفرنیا.
نیمه نهایی برندگان 6 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>