مدارس تقلا برای تغذیه دانش آموزان پس از coronavirus تعطیلی

ELK GROVE, کالیفرنیا. — Kiyana اسکو نیازهای رایگان مدرسه ناهار و صبحانه به خوراک او شش فرزند. اما با مدارس تعطیل بیش از coronavirus نگرانی او را در تکاپوی انتخاب کنید تا وعده های غذایی, برای مراقبت از بچه های خود را و کار خود را نگه دارید.

اسکوات یک مادر تنها که فقط ارتقا به مدیر در یک دلار درخت ترس او را اخراج می شود چرا که او نمی تواند کار زیر تعطیلی مدارس در Elk Grove, پنجمین منطقه در کالیفرنیا است. او را در میان پدر و مادر که با تکیه بر رهبران مدرسه به عنوان آنها به دنبال راه هایی برای نگه داشتن میلیون ها نفر از فقیرترین کودکان از رفتن گرسنه است.

در حالی که مدارس در سراسر ایالات متحده در بستن درهای خود را به تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید آنها cobbling با هم ترتیبات برای گرفتن و رفتن ناهار کیسه و یا راه اندازی راه های تحویل. کنگره است که با توجه به ساخت آن را آسان تر برای وعده های غذایی مدرسه به گذشت کردن در مکان هایی مانند مواد غذایی بانک ها به عنوان مدارس تعطیل در اوهایو مریلند و جدید مکزیک و در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس, هوستون, سان فرانسیسکو, سیاتل و واشنگتن ،

حتی اگر بسیاری از بیماران مبتلا به این ویروس را تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرما, تعطیلی مدارس به طور گسترده ای پذیرفته شده به عنوان یک راه کلیدی برای کاهش سرعت گسترش یافته است.

برخی از بزرگترین کشور منطقه از جمله شهر نیویورک و شیکاگو باز بود در حال حاضر با نگرانی ماموریت خود را برای ارائه رایگان یا کاهش هزینه وعده های غذایی به صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

“درصد قابل توجهی از دانش آموزان ما بستگی به مدارس برای خوردن” شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: پنج شنبه. “آنها بستگی به مدارس برای سرپناه و در برخی موارد برای آن است که لباس خود را و نیازهای دیگر.”

اما دیگران مانند لس آنجلس و سن دیگو که تا به حال برگزار شد در پایان به همان دلایل در روز جمعه اعلام کرد که آنها را خواهد دید.

“شواهدی وجود دارد که ویروس در حال حاضر در جوامع ما در خدمت و تلاش های ما در حال حاضر باید با هدف جلوگیری از گسترش آن در” لس آنجلس سرپرست Austin Beutner و سن دیگو سرپرست سیندی دله گفت: در یک بیانیه مشترک.

فوری تصمیم گیری را ترک کرده اند مدارس و شهرستانها تلاش برای کشف کردن که چگونه به مطمئن شوید که دانش آموزان نمی گرسنه.

“آن بوده است بسیار استرس زا باشد. همه چیز در حال تحول است توسط ساعت با موارد جدید, جدید, اعلام, گفت:” میشل قیمت یک مدیر مدرسه که مسئول نظارت بر 29 منطقه در ایالت واشنگتن که در آن بسیاری از مدارس تعطیل هستند تا آوریل 24. “ما نمی برخورد با هر چیزی شبیه به این, بنابراین ما در حال انجام به عنوان ما در حال یادگیری است.”

در ایالات متحده بیش از دو سوم از 31 میلیون دانش آموزانی که به طور منظم غذا خوردن ناهار مدرسه یا 22 میلیون بستگی به رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار مدرسه به عنوان یک منبع اصلی از تغذیه روزانه با توجه به تغذیه در مدرسه انجمن.

ایالات متحده کشاورزی بخش نظارت غذایی برنامه در مدارس, اما آن را دارای محدودیت های در مورد چگونه دانش آموزان خود را می توانید یارانه وعده های غذایی. طرفداران و کشورهای در حال فشار دادن آژانس به سهولت برخی از قوانین اما USDA رهبران می گویند که آن را تا به قانونگذاران به شل واجد شرایط بودن.

چند اقدامات در حال حاضر در حال بررسی در کنگره ارائه خواهد در سراسر کشور چشم پوشی بنابراین وعده های غذایی مدرسه ارائه می شود می تواند در طیف گسترده ای از تنظیمات مانند بانک های مواد غذایی و اجازه وزارت کشاورزی به اعطای درخواست چشم پوشی گسترش واجد شرایط حتی اگر آنها منجر به اضافه هزینه های دولت است.

Coronavirus بسته کمک حال مذاکره با مجلس نانسی پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جمعه بود و انتظار می رود به وزارت کشاورزی ایالات متحده قدرت را به اجازه می دهد متحده به ارائه مواد غذایی اضطراری مهر کمک به خانواده هایی که کودکان می تواند در از دست رایگان و یا کاهش قیمت وعده های غذایی اگر مدارس تعطیل هستند. تحت این طرح در حال حاضر این مدرسه فرزند باید بسته به کمتر از پنج روز متوالی برای خانواده های واجد شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de