مدرسه در بیشتر کشورهای آهسته ویروس

Katina کورتیس AAP ارشد سیاسی نویسندهAAP

A tighter lockdown is in place as Australia's coronavirus death toll rises.
آیکون دوربینتنگ تر مستند در محل استرالیا به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش می یابد.

کوئینزلند استرالیا جنوبی و غربی استرالیا نقل مکان کرد به بستن مدارس به اکثر دانش آموزان در حالی که دو تا از بزرگترین متحده چشم کامل مستند از زندگی روزانه آنها به عنوان نبرد به سرعت گسترش coronavirus.

این حرکت به عنوان دو استرالیایی مرگ از coronavirus گرفتن ملت تلفن به 11.

رهبران در کوئینزلند س و وا اعلام کرد روز پنج شنبه تعطیل خواهد بود به جلو آورده و در یک شبیه حرکت به چه ویکتوریا و این عمل باید در حال حاضر انجام می شود.

معلمان هنوز هم در مدارس بنابراین پدر و مادر که ضروری مشاغل مانند بهداشت و درمان کارگران و افرادی که پشته قفسه های سوپر مارکت می توانید فرزندان خود را.

اما همه دیگر دانش آموزان خواسته شده است که در خانه بمانند.

مدارس باز خواهد گشت پس از تعطیلات با آموزش از راه دور.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: هیت مشاوره است که نگه داشته است مدارس باز تا کنون تغییر نکرده است اما دانش آموز-رایگان رهنمود فراهم می کند تعادل مناسب داده و نگرانی های جامعه.

NSW مدارس باز باقی می ماند اما برتر Gladys Berejiklian به خواست پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه اگر است.

در روز پنج شنبه او پرچم خود دولت بود آماده به حرکت به یک کامل مستند بیش از آخر هفته احتمالا جلوتر از دولت فدرال اقدام اگر این وضعیت با گسترش ویروس را بهبود نمی بخشد.

ویکتوریا رهبر Daniel Andrews ساخته شده مشابه نظرات به چهارشنبه.

ملت در حال حاضر دو امواج از کسب و کار تعطیلی این هفته پیشرو به هزاران نفر از مردم از دست دادن شغل خود در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از تجمع مردم در اعداد بزرگ یا نزدیک فضاهای.

Ms Berejiklian می گوید موفقیت این اقدامات خواهد بود قضاوت توسط تعداد زیادی از جامعه به جامعه انتقال از COVID-19 به جای کل مورد اعداد.

“من گفت: به جامعه است که اگر ما متقاعد نشده ایم و تا به حال یک مقدار کافی از موفقیت NSW را به اقدامات بیشتر و این یک موقعیت من روشن شده است از یک روز” او گفت.

“اگر وجود دارد یک تغییر قابل توجهی … شما می دانید که شما نیاز به اقدام است.”

اما NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار گفت: این اثر کامل مرحله دوم از خاموش شدن ناگهانی – در جای خود از دوشنبه – نمی توان شناخته شده برای برخی از روز.

دولت فدرال شده است سرهم بند با محدودیت در محل به سرعت گسترش coronavirus.

موهایشان در حال حاضر می تواند بیش از 30 دقیقه و 10 فرد تشییع جنازه محدودیت ها می توان کاسته در مورد مشکلات.

کار می گوید تغییرات برخی از 48 ساعت پس از محدودیت اعلام شد فقط می افزاید: به مردم را از سردرگمی است.

“این هیچ خوب برای نخست وزیر به سرزنش استرالیایی برای پیروی از قوانین که قوانین بسیار پیچیده و گیج کننده” سلامت سخنگوی Chris Bowen به خبرنگاران گفت:.

“بنابراین دوباره ما تجدید می کنیم برای روشن تر, ساده تر و قوی تر محدودیت به اطمینان حاصل شود که ما در برخورد با این بحران و همچنین به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در ضمن بازدید کنندگان برای تاسمانی گفته شده است با صراحت به خانه بروم.

محدودیت های جدید از راه دور در جوامع بومی در محل هستند با تمام بازدید کنندگان بالقوه در حال حاضر نیاز به قرنطینه خود را برای 14 روز قبل از رفتن در.

دولت همچنین گسترش معیارهای تست معنی استرالیا بیشتر در حال حاضر می تواند به نمایش در آمد.

تا کنون بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس افراد آزمایش شده است برای این بیماری است.

در حال حاضر هر کسی با یک تب یا عفونت های حاد تنفسی است که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی و یا مراقبت از سالمندان آزمایش می شود.

بنابراین بیش از حد می تواند به مردم ساکن در مناطق با افزایش خطر ابتلا به جامعه انتقال و یا که در آن وجود دارد دو یا بیشتر موجه موارد مرتبط.

این طول می کشد در سالمندان و مراقبت های مسکونی روستایی و دور افتاده بومی جوامع بازداشت مراکز شبانه روزی مدارس و پایگاه های نظامی که زندگی می کنند-در محل اقامت.

استرالیا انجمن پزشکی می گوید این تست معیار باید حتی گسترده تر, بنابراین به عنوان برای درک بهتر این ویروس.

وجود بیش از 2500 موارد تایید شده در استرالیا با صدها نفر از مردم در بیمارستان بستری.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>