مدارس نیاز به توجه بیشتر’: عمومی رهبران مدرسه به دنبال هدایت پول به بازگشایی دانشگاه

Sonoma County 40 مدرسه منطقه در حال بررسی نحوه بازگشایی دانشگاه ها در پاییز, اما می خواهم بیشتر راهنمایی از مقامات دولتی و عمومی کانتی کارشناسان بهداشت که هنوز به طلسم از نیازهای ضروری است که تعهد عظیم.

Sonoma County سرپرست مدارس استیو Herrington روز جمعه در نامه ای به بخشداری بخش خدمات بهداشت و هیئت ناظران ترسیم چندین فراگیر سوالات محلی رهبران منطقه می خواهید جواب داد: قبل از تهیه countywide طرح با خیال راحت اجازه می دهد تا دانش آموزان و معلمان به کلاس های درس.

چگونه بسیاری از دانش آموزان را می توان در محوطه دانشگاه در هر زمان ؟ چه نوع از خدمات غذایی است بی خطر است ؟ خواهد همه را مجبور به پوشیدن ماسک? چگونه باید تربیت بدنی و یا زنگ تفریح بود ارائه شده ؟ چه نوع از حمل و نقل ترتیبات باید در نظر گرفت ؟ این یکی از سوالات Herrington مطرح شده به شهرستان انتخاب و مقامات بهداشتی.

خیلی از این شهرستان بازگشایی مکالمه تا کنون با تاکید بر کسب و کار به دوباره کتک اقتصاد محلی. که سمت چپ منطقه superintendents جستجو برای پاسخ در مورد نحوه ارائه آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان در سن coronavirus برای 70,000 دانش آموزان که خانواده را تشکیل می دهند بخشی از شهرستان نیروی کار است.

“اگر شهرستان است که انتظار فروشگاه ها و کسب و کار عملیاتی شود که عملی نیست اگر شما لازم نیست که مدارس باز” Houghton گفت. “پدر و مادر نمی تواند بازگشت به کار بدون در مدارس است.”

نامه خود که درخواست پاسخ از محلی بهداشت عمومی رهبران ژوئن 1 فرستاده شد و یک روز بعد کمیته ای از مدرسه مقامات منطقه پیشرو بازگشایی تلاش کرده بود یک کنفرانس تلفنی با دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت.

Herrington گفت county school district مقامات می خواهید به سادگی هدایت سند برای مدارس برای بازگشایی که جادوها خاص محلی بهداشت و درمان توصیه های. این طرح می تواند فرستاده شده به شهرستان سرپرستان برای تصویب.

تا کنون دولت خطاب به مدرسه عمومی پردیس بازگشایی آشکار اما Mase فکر می کند برخی از تدابیر و سیاست های در معرض خطر کسب و کار در دولت برنامه ریزی دقیق برای راه اندازی مجدد اقتصاد می تواند اعمال می شود.

“اگر دولت بیرون می آید و با توصیه هایی برای بازگشایی مدرسه, ما را دنبال کت و شلوار” در شهرستان top بهداشت عمومی گفت: در هفته گذشته. “ما در حال رفتن به نگاه و بازیگران یک شبکه گسترده ای برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه مدارس در هر نقطه واقعا که باید شروع به باز کردن در کالیفرنیا است. درک من این است وجود ندارد بنابراین ما دیدن اگر وجود دارد یک مدل است.”

بسیاری از سونوما کانتی مناطق شروع به بحث در مورد چگونه برای بازگشت به کلاس های درس در مدت کوتاهی پس از مدارس مجبور شدند در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در خانه آموزش هنجار تبدیل شد. Diann Kitamura, سرپرست شهرستان سانتا رزا مدارس گفت: منطقه با 16000 دانش آموز و 1600 کارکنان نیاز به برنامه ریزی بلند مدت و جامعه خرید برای انجام شبیه به این به کار می کنند.

در شرایطی که تا کنون بهداشت-دستورالعمل های خاص برای مدارس این شهرستان بزرگترین منطقه مدرسه نگاه متفاوت پردیس بازگشایی حالات خود را با استفاده از تفاسیر از زمان محلی بهداشت عمومی اورژانس اما “ما در میانهی شب فرود در هر چیزی در عین حال” Junichiro گفت.

دولت سرپرست آموزش و پرورش عمومی تونی Thurmond گفت: در رسانه های مجازی در جلسه روز شنبه که اقتدار بیش از زمانی که و چگونه از بازگشایی مدارس هنوز دروغ های محلی مناطق شکستن از نظر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ساخته شده در ماه گذشته گفت: بازگشایی مدارس می تواند به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net