مسئولان مدرسه خواست به خانواده ها به عنوان گزینه های آنها ایجاد بازگشایی طرح

قانونگذاران باید تا 15 ژوئن به اعتصاب یک معامله و یا آنها نمی پرداخت می شود.

میان مقامات آموزش و پرورش در سمت چپ با یک لیست خشکشویی رادیکال تعمیرات اساسی چگونه مدرسه تحویل داده شده است برای هزاران نفر از دانش آموزان با هیچ ایده روشنی از چگونه آنها را برای آن پرداخت.

این تنش می تواند بیش از نشت به روابط بین مناطق و تشدید آنچه که در سن مدرسه انتخاب به عنوان یک رقابت برای دانش آموزان یک نقطه Herrington اشاره در چهار تماس بگیرید.

“ما را تشویق مدارس برای ارائه گزینه های برای تمام خانواده” Houghton گفت. “اگر شما قادر به ارائه انتخاب شما ممکن است یک افزایش درخواست برای interdistrict نقل و انتقالات.”

و Herrington خاطر نشان کرد مقامات که حتی در سونوما کانتی با آن 70,000 دانشجویان بین 40 مدرسه منطقه چه قابل دوام است که در یک مدرسه و یا منطقه ممکن است در یک مدرسه همسایه بسته به آرایه ای از عوامل از جمله جمعیت محل منابع و ثبت نام.

“یکی ممکن است انعطاف پذیری از کلاس های درس و یکی دیگر ممکن است انعطاف پذیری است که فضای کلاس درس. و ممکن است بیشتر منابع مالی” او گفت:.

برخی از خانواده ها و دانش آموزان عصبی در مورد بازگشت به دانشگاه ممکن است انتخاب کردن برای ادامه آموزش از راه دور صرف نظر از آنچه اقدامات ایمنی در محل قرار داده. Herrington خواست مسئولان مدرسه به آماده شود برای کسانی که درخواست های قوی با برنامه درسی.

“آموزش از راه دور نباید فقط یک مثال از تکالیف,” او گفت:.

دیگر پدر و مادر ابراز نگرانی کرده اند برای آنها چگونه خواهد شد بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار بازگشایی اگر فرزندان خود را در مدرسه حتی اگر آنها در کلاس تنها پاره وقت.

تعدادی از مناطق در حال حاضر بررسی خانواده ها در مورد خواسته های خود و نگرانی برای 2020-21 مدرسه سال و 15 تا 22 درصد از پاسخ دهندگان در سراسر منطقه گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای ارسال دانش آموزان خود را به دانشگاه هنگام بازگشایی مدارس در ماه اوت Herrington گفت.

“اگر شما نمی ارائه گزینه های دیگر شما ممکن است از دست بدهند که چند درصد از خدمات خود را به مردم” او گفت:.

در شهرستان سانتا رزا مدارس این شهرستان بزرگترین منطقه با حدود 16000 دانش آموزان و 1600 کارکنان یک بررسی اخیر نشان داد که تنها 14 درصد از خانواده ها می خواهند مدرسه برای شروع آنلاین در حالی که 47 درصد برداشت در کلاس های حضوری و 46 درصد را انتخاب ترکیبی از هر دو روش در یک سوال است که اجازه پاسخ دهندگان به انتخاب پاسخ های متعدد است.

اعضای هیات انتخاب گزینه آنلاین 28 درصد در فرد 27 درصد و یک مدل هیبریدی کردم 45 درصد تصویب.

Herrington کار کرده است که برای هفته ها با superintendents از سانتا رزا کالیفرنیا, کالیفرنیا, Guerneville و دوقلو تپه ولسوالی به سادگی این طرح اذعان سنگین بلند که رهبران مدرسه و کارکنان خود روبرو هستند.

“اگر شما را مجبور به مذاکره برخی از این اثرات از آن خواهد شد حتی سنگین تر آسانسور,” او گفت:.

در بهار زمانی که مدارس به طور ناگهانی تعطیل و مربیان و خانواده چرخد و به آموزش از راه دور بسیاری از مناطق جعلی اضطراری یاداشت تفاهم با کارکنان است که به کمک آنها کامل سال. با چشم انداز بلند مدت و تغییرات چشمگیر در راه درس در حال تحویل این توافق نامه به احتمال زیاد دوباره مذاکره با این درک است که آنها اساسا بر شرایط کار.

Herrington تشبیه دو ماه آینده و فراتر از آن به یک ماراتن برای منطقه مربیان است.

“یک بار دیگر من توصیه می کنم به قدم زدن خود را. شما در خارج وجود دارد به تنهایی. برای کمک تماس بگیرید,” او گفت:. “این یک وضعیت دشوار بود. انجام بهترین شما می توانید با بهترین منافع کودکان و نوجوانان همیشه در قلب تصمیم گیری خود را.”

شما می توانید رسیدن به کری Benefield در 526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>