سائوسالیتو بسته شدن پارکینگ مقامات ایالت با توجه به اقدامات برای جلوگیری از beachgoers میان ماندن-صفحه اصلی سفارشات

در ساکرامنتو قایق های شلوغ از آب در کشف پارک و بسیاری از خانواده ها راه اندازی پتو و صندلی توسط ریورساید.

“ما می خواهیم به ادامه یادآوری جامعه است که آب و هوا خوب است اما COVID-19 هنوز هم در اطراف و ما شده ایم ساخت برخی از پیشرفت های بزرگ,” Sacramento County Sheriff معاون Zaheem Buksh گفت KCRA-تلویزیون. “بنابراین اجازه دهید ادامه را که پیشرفت با تمرین های اجتماعی فاصله.”

کالیفرنیا تا به حال بیش از 43,500 coronavirus موارد و 1,700 مرگ و میر بیش از نیمی از آنها در منطقه لس آنجلس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست. مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

هفته گذشته مقامات بهداشتی اعلام کرد یک شهرستان سانتا کلارا زن که در اوایل فوریه از COVID-19 — هفته قبل از اولین قبلا ایالات متحده شناخته شده است مرگ و میر ناشی از ویروس است. کالبد شکافی منتشر شده توسط این شهرستان روز شنبه به این نتیجه رسیدند او دچار یک حمله قلبی ناشی از عفونت کرونا ويروسی که همچنین گسترش به نای و ریه ها و روده ها.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: بیش از یک ماه به بحران منطقه خلیج هنوز با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و تست کیت. این باعث چالش هایی که باعث تشدید اگر ویروس موج بازگشت, او گفت:.

“ما شناخته شده است که این بحران به کشور ما برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, و این واقعیت است که از مارس ما هنوز هم با همان گفتگو در مورد چالش ها” نژاد گفت: در اخبار CBS’ “چهره ملت است.” “من می دانم که بسیاری از شهرستانها در حال دیدن همان اطلاعات من شاهد است که اگر ما مطلقا هیچ چیز بدتر می شود.”

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ شود.

موارد همچنان به رشد در کالیفرنیا اما در کنترل سرعت که نیست غرق بیمارستان, بهداشت مقامات گفته اند. ایالتی و محلی اقامت در خانه سفارش شده است عنوان کرد با موفقیت کاهش افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد کالیفرنیا به شدت از آنها حمایت کنند.

شده اند وجود دارد کوچک تظاهرات توسط افرادی که می خواهید برای بازگشایی دولت رقیب خود را آزادی و معیشت در معرض خطر هستند. ده ها تن بسیج در ساحل اقیانوس آرام در روز یکشنبه.

سه نفر بازداشت شده در تجمع روز شنبه در انسینیتاس فقط در شمال سن دیگو و ذکر برای نقض دستورات بهداشتی کلانتر ستوان ریکاردو لوپز گفت.

____

Nguyen گزارش از اوکلند, کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>