عربستان سعودی و دستگیری 2 شاهزادگان به نام یک هشدار به خانواده سلطنتی

دبی, امارات متحده عربی >> پادشاه عربستان سعودی سلمان نشان داده شد در رسانه های دولتی امروز در ظاهری خوب و سلامت کار فقط روز پس از بازداشت دو عضو ارشد شاهزادگان باعث گمانه زنی در مورد احتمال کودتا یا ناگهانی وخامت پادشاه بهداشت.

دو نفر نزدیک به خانواده سلطنتی روز شنبه گفت که دو شاهزادگان بودند تحت بازداشت برای حمایت از تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان است که در تثبیت کنترل از تمام اهرم های قدرت در داخل پادشاهی با حمایت پدر خود پادشاه سلمان.

دستگیری پادشاه جوان و محبوب برادر شاهزاده احمد بن Abdelaziz و پادشاه برادرزاده و سابق مبارزه با تروریسم تزار شاهزاده محمد بن نایف آمد پس از آنچه یک نفر در عربستان سعودی با آگاهی از این دستگیری به عنوان یک تجمع رفتار که تحریک آمیز به رهبری است.

این منبع افزود که دستگیری این پیام را به هر کسی که در خانواده سلطنتی احساس محروم: توقف گله مند و پا خط چون اگر شاهزاده احمد را می توان دستگیر و هر شاهزاده می تواند و خواهد بود. شاهزاده احمد دیده می شد به عنوان یک فرد که royals می تواند نگاه به زمانی که احساس احسان با ولیعهد گرفتن در قدرت فرد گفت.

گزارش یک سرکوب ظهور اوایل جمعه. در کینگ برای اولین بار ظاهر از آن پس رسانه های دولتی نشان داد که 84 سال پادشاه در یکشنبه ایستاده و تبریک دو عربستان دیپلمات بودن سوگند به عنوان سفیران. او قبلا دیده دوشنبه در دیدار با وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab در ریاض.

دستگیری آمد و به عنوان یک سورپرایز داده است که شاهزاده محمد بن نایف, 60 بود که به طور گسترده ای شناخته می شود تحت نظارت نزدیک از او shunted خارج از خط جانشینی توسط پسر پادشاه در اواسط سال 2017 یک فرد نزدیک به دربار گفت.

دستگیری شاهزاده احمد 78 نیز غیر منتظره پس از او شاه را برادر کوچکترش و همچنین عضو ارشد حاکم آل سعود ،

شاهزاده احمد, اما, طولانی برگزار نامطلوب views ولیعهد و یکی از تنها چند شاهزادگان ارشد به پرهیز از خوف او زمانی که جوان سلطنتی کنار ارشد شاهزادگان برای تبدیل شدن به اولین بار در خط به تاج و تخت.

هر دو شاهزادگان خدمت کرده بود قبلا در این پست از وزیر کشور نظارت بر امنیت و نظارت در داخل این پادشاهی است.

وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش این دستگیری ها به نقل از منابع ناشناس متحد سلطنتی در دادگاه عنوان کرد و گفت شاهزادگان بودند توطئه کاخ کودتا که توقف افزایش ولیعهد. این مجله از سال گزارش شده است که رفت و برگشت گسترده تر که شامل ده ها تن از مقامات وزارت ارشد افسران ارتش و دیگران مظنون به حمایت از یک کودتا.

دو نفر که صحبت به آسوشیتد پرس کاهش یافته است به توصیف اقدامات دو شاهزادگان به عنوان یک کودتا. آنها توافق کردند که بحث بسیار حساس و مهم مرتبط با امنیت تنها در صورتی اعطا گمنامی.

شده است وجود دارد هیچ نظر رسمی از مقامات عربستان در بازداشت.

ولیعهد موفق شده در چند سال کوتاه در جارو کنار هر مسابقه از royals مسن تر و با تجربه تر از او. او همچنین بازرسی و نگهداری قدرتمند ترین نهادهای امنیتی به گزارش او.

شاهزاده محمد بن نایف است که به خوبی شناخته شده و دوست توسط مقامات اطلاعاتی ایالات متحده برای مبارزه با تروریسم همکاری در سال های گذشته علیه القاعده است. به عنوان سرپرست وزارت کشور او می ترسید و شخصیتی که نظارت بازوی بلند از دولت که هر دو تحت تعقیب قرار داده و از نزدیک تحت نظارت و زندانی مخالفان و منتقدان از پادشاهی است.

شاهزاده احمد دیده شده است به عنوان مهم ولیعهد از جمله گفتن معترضان بودند که accosting او در لندن به درخواست پادشاه و پسر خود را در مورد این فاجعه انسانی موجب جنگ در یمن. مذهبی محافظه کار شاهزاده نیز به تازگی بیدارم بیش از تصمیم به اسلام جنش سایت در مکه به مانع گسترش این کروناویروس جدید به گفته یکی از افراد آشنا با بازداشت.

دستگیری دو عضو ارشد شاهزادگان است به احتمال زیاد یک پیشگیرانه حرکت برای مدیریت خطرات ناشی از انتقال از شاه سلمان به پسر او با توجه به یک تجزیه و تحلیل توسط گروه اوراسیا. هر دو شاهزادگان دیده می شد که ممکن است جایگزین به شاهزاده محمد بن سلمان.

ولیعهد موفق شده در تحکیم قدرت و حفاری جای خود را به عنوان روز به روز حاکم در بخشی از طریق گسترده سرکوب درک منتقدان و یا رقبای.

اکتبر 2018 به قتل عربستان نویس جمال Khashoggi توسط عوامل نزدیک به تاج و تخت شاهزاده در داخل پادشاهی کنسولگری در استانبول, اما, آسیب دیده شاهزاده شهرت جهانی است.

سرمایه گذاران خارجی نیز لرزاند ضد فساد عملیات نظارت توسط شاهزاده در اواخر سال 2017 که دیدم بالا سلطنتی و مقامات ارشد و تجار و بازرگانان گرد و بازداشت و برای چندین ماه در مجلل ریتز-کارلتون هتل در ریاض و مجبور به امضای بیش از میلیاردها دلار دارایی را در ازای آزادی خود را در پنهان نامه.

به عنوان وزیر دفاع ولیعهد نیز نظارت به رهبری عربستان در جنگ یمن که به کشته شدن هزاران نفر و منجر به بدترین فاجعه انسانی قرار دارد. پادشاهی شده است و در تلاش سرنگونی ایران-متحد شورشیان از قدرت وجود دارد.

ولیعهد محبوب در میان بسیاری در عربستان سعودی برای هل دادن از طریق پررنگ اصلاحات که تبدیل زندگی در انگلستان برای بسیاری از جمله شل شدن محدودیت های شدید در زنان و اجازه می دهد کنسرت انجام شود و سینما را باز کنید.

هنوز خود تحول اقتصادی قصد دارد تلاش خود را به پرواز. پادشاهی در ادامه به تکیه به شدت در نفت برای درآمد با وجود تلاش برای تنوع بخشیدن به. قیمت نفت یک روز در میان اختلالات ناشی از کروناویروس جدید, علامت مشکل برای تولید کنندگان مانند عربستان سعودی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im