عربستان سعودی به پایان می رسد مجازات اعدام برای افراد زیر سن قانونی, ضربه شلاق برای همه

دبی, امارات متحده عربی >> پادشاه عربستان سعودی سلمان دستور داده است تا برای پایان دادن به مجازات اعدام برای جرایم مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی با توجه به بیانیه ای امروز گفت.

تصمیم می آید بر روی پاشنه از دیگر سفارش قضات به پایان عمل, شلاق, جایگزینی آن با زندان زمان جریمه و یا خدمات اجتماعی و آوردن یکی از پادشاهی بحث برانگیز ترین اشکال از مجازات ،

شاه سلمان را پسر و وارث تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان دیده می شود به عنوان نیروی پادشاهی شل شدن محدودیت ها و خود محوری دور از خبرگزاری تفاسیر اسلامی قانون شناخته شده به عنوان وهابیت که بسیاری در این کشور هنوز هم نزدیک به رعایت.

ولیعهد به دنبال مدرن کردن کشور جذب سرمایه گذاری خارجی و وصله پینه کردن عربستان سعودی شهرت جهانی است. او همچنین نظارت موازی سرکوب لیبرال ها, فعالان حقوق زنان, نویسندگان, متوسط روحانیون و اصلاح طلبان. 2018 قتل عربستان نویسنده جمال Khashoggi در ترکیه توسط عوامل که کار را برای ولیعهد خود جلب کرد انتقاد شدید بین المللی است.

آخرین فرمان سلطنتی توسط پادشاه سلمان می تواند یدکی مجازات اعدام برای حداقل شش نفر از این کشور اقلیت جامعه شیعه که گفته می شود مرتکب جرم شده در حالی که در سن زیر 18 سال از جمله علی و الزهراء که تا به حال شرکت در تظاهرات ضد دولتی. از جمله فعالیت های حمل تروریسم اتهامات مرتبط با در عربستان برای اخلال در نظم و تمرد از حاکم است.

در یک سند دیده می شود توسط آسوشیتد پرس از فرمان سلطنتی دستور دادستان برای بررسی موارد و رها کردن مجازات ها برای کسانی که در حال حاضر در خدمت حداکثر 10 سال.

اما این حکم آمده است که مربوط به تروریسم مورد افراد زیر سن قانونی خواهد بود سعی کردم متفاوت است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این موارد خواهد بود محدود به 10 سال زندان و محدودیت.

در سال گذشته عربستان سعودی از اعدام یک مرد جوان به جرم جنایاتی که صورت گرفت زمانی که او 16 ساله بود. سازمان عفو بین الملل گفت: عبد الكريم al-Hawaj داشت به اتهام جرائم مربوط به مشارکت خود در تظاهرات شیعیان در مناطق عربستان سعودی است.

سازمان عفو بین الملل و دیده بان حقوق بشر به مدت طولانی به نام ایران برای لغو استفاده از مجازات اعدام به خصوص برای جنایات مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی.

رئیس جمهور دولت عربستان حقوق بشر کمیسیون Awwad Alawwad تایید کرد, آخرین تصمیم در بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد این کمک می کند تا پادشاهی ایجاد “مدرن تر مجازات و نشان می دهد که پادشاهی تعهد به طریق زیر در اصلاحات است.”

او گفت: “اصلاحات بیشتر در آینده خواهد شد” و این که این دو تصمیم “نشان می دهد که چگونه عربستان سعودی جعل جلوتر در تحقق آن از بحرانی حقوق بشر اصلاحات حتی در میان سختی های اعمال شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.”

فرمان گسترش در یک سفارش قبلی توسط پادشاه سلمان صادر شده در اواخر سال 2018 که تنظیم حداکثر 10 سال حبس برای افراد زیر سن قانونی در موارد خاص و جز برای جرایم با مجازات مرگ است. در حال حاضر 10 سال و حداکثر شامل تمام جرایم توسط افراد زیر سن قانونی به استثنای مربوط به تروریسم جنایات.

“در این مرحله اگر درست نیاز به خنثی زمان اعدام از همه فرزندان” علی آل احمد عربستان یک فعال حقوق بشر در واشنگتن گفت.

عربستان سعودی در دیوان عالی کشور به تازگی با صدور بخشنامه برای پایان دادن به شلاق به عنوان یک شکل از مجازات مدتی در ماه آوریل با توجه به سند دیگری دیده می شود توسط آسوشیتد پرس.

عمومی عینک شلاق یک دستبند به دست زندانی برای اغلب غیر جرایم خشونت آمیز کشیده بودند برخی از مقایسه به انواع مجازات های انجام شده توسط گروه های تندرو مانند دولت اسلامی است. عربستان مقامات استدلال کرده بود این بود که یک فرم بازدارندگی در برابر مجرمان بالقوه. گروه های مدافع حقوق بشر با انتقاد از این عمل به عنوان غیر انسانی است.

دادگاه عالی سند گفت: این تصمیم در راستای پادشاهی اصلاحات و تحولات در عرصه حقوق بشر به عنوان کارگردان پادشاه سلمان و نظارت ولیعهد.

پنج سال پیش برجسته عربستان وبلاگنویس داده شد 50 ضربه شلاق قبل از اینکه صدها نفر از تماشاگران شهری در شهر جده. آن را به خود جلب کرد خشم و محکومیت از سراسر جهان از جمله از بسیاری از عربستان سعودی متحدان غربی. مورد پا و دست به دست شد و دستبند در طول شلاق, اما چهره اش قابل مشاهده بود.

مورد در حال حاضر در حال گذراندن 10 سال زندان حکم و دستور داده شد به پرداخت بیش از $266,000 جریمه به اتهام مربوط به انتقاد خود از عربستان سعودی را قدرتمند روحانیت در لیبرال وبلاگ تاسیس کرد.

در حالی که برخی از جرایم مانند قتل و حمل ممکن است ثابت مجازات تحت عربستان سعودی در تفسیر قوانین اسلامی یا شریعت بسیاری از جرائم دیگر در نظر گرفته “tazir” به معنی نه جرم و نه مجازات تعریف شده است در اسلام.

اختیاری قضاوت برای “tazir” جرایم مانند شلاق منجر به دلخواه احکام با ستیز نتایج. کشورهای اسلامی به طور کلی انجام عمل شلاق.

“این گام خوبی است اما ما هنوز در حال انتظار برای دیدن اگر موجود شلاق جملات معکوس خواهد شد و حذف,” آل احمد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>