تصاویر ماهواره ای می یابد احتمال دارد کیم جونگ سازمان ملل متحد قطار میان سلامت شایعات

سئول, کره جنوبی >> یک قطار به احتمال زیاد متعلق به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد شده است پارک شده در ترکیب در این کشور در سواحل شرق از هفته گذشته تصاویر ماهواره ای نشان داد که گمانه زنی ها در مورد سلامت خود است که باعث شده است در بخشی از یک دوره طولانی از چشم های عمومی.

ماهواره ای و عکس های منتشر شده توسط 38 شمالی یک وب سایت متخصص در کره شمالی مطالعات لازم نیست چیزی در مورد کیم مشکلات بهداشتی بالقوه و آنها اکو کره جنوبی دولت هوش که کیم اقامت در خارج از پایتخت خبر دادند. سئول نیز بارها و بارها نشان داده است که وجود داشته است هیچ علائم غیر معمول است که می تواند نشان دهنده مشکلات سلامتی برای کیم.

که متوقف نشده رو به رشد شایعات تایید نشده و گزارش های رسانه ها در مورد کیم سلامت که پدید آمده پس از او از دست رفته مارس 15 بزرگداشت 108th تولد او پدر بزرگ بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ.

کیم جونگ سازمان ملل متحد سومین نسل از خانواده اش به حکومت کره شمالی و او تا به حال از دست رفته مارس 15, رویداد, یکی از سال های مهم برای شمال پس با فرض قدرت پس از پدرش کیم جونگ ایل مرگ در اواخر سال 2011.

کیم بهداشت و درمان از اهمیت حیاتی برخوردار به دلیل نگرانی که بیماری های جدی و یا مرگ یک رهبر تکریم با نزدیک خداگونه شور و توسط میلیون ها نفر از مردم کره شمالی می تواند باعث بی ثباتی در فقیر هسته ای مسلح کشور است.

بسیاری از کارشناسان در کره جنوبی عنوان حدس و گمان است که کیم به طور جدی بیمار است. آنها همچنین گفت: کره شمالی برنده به احتمال زیاد به صورت جدی و فوری آشفتگی حتی اگر کیم ناتوان است و یا می میرد چون کسی دیگری مانند نفوذ خود را خواهر کیم یو جونگ به سرعت گام در هر چند چشم انداز برای شمال را در دراز مدت سیاسی آینده خواهد بود مشخص نیست.

کیم جونگ سازمان ملل متحد قطار شده پارک شده در رهبری ایستگاه راه آهن تعمیر و نگهداری خود را ونسن مرکب از حداقل مارس 21, وب سایت 38 شمالی گفت: پنج شنبه با استناد به یک تجزیه و تحلیل از آخرین تصاویر ماهوارهای از این منطقه است. این سایت گفته است که حدود 250 متر (820 فوت) -قطار طولانی نبود در حال حاضر در 15 آوریل بود اما در حال حاضر در هر دو مارس 21 و 23.

“قطار حضور ثابت نمی کند که محل نگهداری از رهبر کره شمالی و یا نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را, اما آن را قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور ساحل شرقی” آن را گفت.

عکس ها نشان می دهد که قطار رسید قبل از مارس 21 و هنوز هم در حال حاضر در آوریل 23, هنگامی که آن را به نظر می رسد قرار گیرند برای خروج. اما وجود دارد هیچ نشانه ای که ممکن است خروج را در محل, 38 شمالی گفت:.

کره شمالی اعمال بسیار کنترل بر اطلاعات در مورد رهبری آن ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای خارجی ها برای پیدا کردن آنچه در آن سطوح ارشد. حتی کره جنوبی اصلی جاسوسی آژانس مخلوط رکورد در تایید تحولات در کره شمالی. زمانی که کیم جونگ ایل در دسامبر 2011 درگذشت مثلا چند غیر خودی آن را می دانستند تا زمانی که این گزارش توسط کره شمالی رسانه های دولتی دو روز بعد.

یک مقام آمریکایی صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها گفت: آخرین شایعات در مورد کیم سلامت تغییر کرده است آمریکا ارزیابی اطلاعات به عنوان “حدس و گمان است.”

دنی راسل سابق شورای امنیت ملی مدیر و معاون وزیر امور خارجه در امور آسیا است که در برخورد با کره شمالی در گذشته هشدار داد که شایعات را افزون گردید برای سال, در مورد کیم, پدرش کیم جونگ ایل و پدر بزرگش کیم ایل سونگ و بیشتر معلوم شده است نادرست است.

“در حالی که خدمت در دولت من بود و در پایان دریافت چند گزارش های اطلاعاتی درباره اتهام حوادث و بیماری و سوء قصد علیه رهبران کره شمالی — تنها به آنها ظهور در,” او گفت:.

کره جنوبی به دفتر ریاست جمهوری گفت: در هفته گذشته که کیم به نظر می رسد رسیدگی به امور دولت به طور معمول وجود دارد و آن بوده و هیچ فعالیت مشکوک مانند اضطراری آمادگی سفارش صادر شده توسط شمال نظامی یا حاکم حزب کارگران. کره جنوبی دولت پس از حفظ آن ارزیابی که کیم سلامت باقی می ماند همان. برخی از کره جنوبی در رسانه های ناشناس با استناد به مقامات دولتی گزارش داده اند که کیم اقامت داشت در ونسن.

کره شمالی رسانه های دولتی هنوز هم باقی می ماند سکوت در مورد خارج از حدس و گمان در کیم سلامت. در روز شنبه رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری گزارش داد که کیم تا به حال دریافت یک پیام تبریک از رئیس کمیته مرکزی حزب کمونیست فدراسیون روسیه به مناسبت اولین سالگرد کیم اجلاس با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه. پیام آرزو کیم “سلامتی و شادی” KCNA گفت.

این اولین بار نیست که کیم از بین رفت از چشم گذشته و غیبت در رسانه های دولتی ایران نیز باعث شده گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را. در سال 2014 دولت رسانه ندارد گزارش هر گونه فعالیتهای عمومی برای کیم برای حدود شش هفته قبل از او دوباره با یک عصا. کره جنوبی جاسوسی آژانس گفت: بعد از آن که او کیست حذف شده از مچ پا خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im