سارا گزش کنه میراث

جکسون Lavell-لیبوسلتن Dunsborough بار

Sarah Donnelly and here parents Ted and Robyn will travel internationally for treatment on her for tick borne illness
آیکون دوربینسارا Donnelly و در اینجا پدر و مادر تد و رابین را سفر بین المللی برای درمان او برای تیک بیماری های اعتباری: جکسون Lavell-لی/بوسلتن-Dunsborough بار Jackson Lavell-Lee

بوسلتن ساکن سارا Donnelly است به خوبی آشنا با درد پس از درد و رنج از یک tick-borne illness برای 13 سال است.

در سال 2007 محترم معمار بود و انجام یک بازدید سایت در پیشنهاد Manea کالج در بونبوری زمانی که او متوجه یک تیک متصل شد به گردن او.

او بلافاصله تحت درمان سایت با دای ایتاییل تولوآماید اما از آن زمان روز برای تیک برای آمدن, پخش كردن, مضر عفونت از طریق خون.

“من را از طریق رفت بنابراین بسیاری از پزشکان را امتحان کنید و پیدا کردن چه چیزی اشتباه است با من بود اما در نهایت تشخیص داده شده توسط یک روشنفکر دکتر با یک لایم-مانند بیماری در سال 2014,” او گفت:.

“من تبدیل شده است که به دور از بخش اورژانس و بیمارستان ها به دلیل نتایج آزمون نشان نمی دهد هر چیزی. آنها به من مراجعه کننده به بخش روانپزشکی و به من گفته شده است که تمام آن در سر من.”

با توجه به بخش بهداشت و درمان این گونه از کنه که حامل باکتری (Borrelia burgdorferi) ایجاد می شود که باعث بیماری لایم در کشورهای دیگر شده است شناسایی شده در استرالیا.

Ms Donnelly و خانواده او زمام امور را به دست خود و ارسال نمونه خون به آلمان و آمریکا.

خون فرستاده شده به ایالات متحده بازگشت و با مثبت خواندن.

Sarah Donnelly has suffered from a tick related infectuous disease for 13 years after suffering a tick bite at work
آیکون دوربینسارا Donnelly رنج می برد از یک تیک مربوط به عفونت بیماری برای 13 سال پس از درد و رنج گزش کنه در کار اعتباری: جکسون Lavell-Lee

علائم تیک بیماری های منتقله بسته به شرایط بیمار و برای Ms Donnelly آن آغاز شد و با درد, استفراغ و خستگی و در حال حاضر منجر به سندرم خستگی مزمن و لوپوس قرص مانند.

کایل McManus بنیاد موسس مدیر و بیماری های عفونی و محقق Dr Mualla McManus گفت: پزشکان و بیماران بیشتری مورد نیاز آموزش و پرورش در چه بیماری کنه و می تواند حمل زیرا علائم متنوع بسته به تیک محلی محیط زیست است.

او گفت: اگر گاز گرفته شدن توسط یک تیک آن را بردارید و درخواست آنتی بیوتیک از یک GP.

Dr McManus گفت: استرالیا تست برای تیک-بیماری های مرتبط با ناکافی بود زیرا آنها تشخیص داده co-عفونت اما نه لایم-مانند بیماری است. “در استرالیا ما نمی دانیم که چه اشکالات ما در حیات وحش بنابراین مرحله بعدی این است که برای تست فرد تشخیص مشکل است زیرا ما نمی دانیم که آنچه ما در حال تست برای” او گفت:.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: دولت بودجه تیک نظر سنجی برای بهتر درک می کنیم که باکتری ها و ویروس ها انجام شد توسط کنه.

“دولت استرالیا راه اندازی توسعه یک درمان چند رشته ای مسیر به طوری که مردم نیاز به می دانم که چگونه برای دسترسی به خدمات در دسترس” او گفت:.

“هنگامی که این مسیر نهایی بیماران دریافت خواهد کرد ملی استاندارد و ارزیابی جامع از خود علائم و حمایت آنها نیاز به مدیریت شرایط خود را.”

وجود دارد هیچ درمان قطعی برای بیماری های مزمن مانند افراد مبتلا به Ms Donnelly پس او و خانواده اش را در سفر به سوئیس برای درمان رادیکال.

خانم دانلی تنها جبران توسط کارفرمای سابق خود برای دو سال است و زندگی خود را صرف پس انداز مبارزه با این بیماری ناتوان کننده. برای کمک به خانواده اش او را بهترین درمان ممکن است در سطح بین المللی شما می توانید کمک به او باعث شود در اینجا و کمک به تسکین درد مزمن است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>