سانتا رزا شولتز موزه نام مدیر جدید

به عنوان ورودی مدیر Charles M. Schulz موزه در سانتا رزا جینا Huntsinger می بیند او اولویت به عنوان با خیال راحت بازگشایی تسهیلات هنگامی که ایالت coronavirus خاموش کردن به پایان می رسد و در ادامه برای رسیدن به مخاطبان در سراسر جهان آنلاین.

موزه مدیره به رهبری شولتز بیوه ژان شولتز انتخاب Huntsinger به موفقیت کارن جانسون که بازنشسته خواهد شد 1 جولای پس از 15 سال در موزه راس. در طول دوره تصدی خود را Johnson نظارت افزایش تقریبا 8 درصد در سال در حضور, از 44,423 بازدید کنندگان در 2004-05 سال مالی به بالا نزدیک به 100,000 در 2015-16 سال مالی همزمان با انتشار “بادام زمینی فیلم” توسط 20th Century Fox.

جانسون کمک به ایجاد موزه به عنوان یک مقصد توریستی و مرکز جامعه با خلاق نمایشگاه با درخواست تجدید نظر گسترده کلاس برای بچه ها و دیگر توسعه جامعه حوادث.

موزه رهبری تخمین می زند که حضور این سال را به 57,246 با توجه به تاثیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

“به نظر من این ماموریت من به درک که جهان تغییر کرده است ابتدا با COVID-19 و برای دیدن آنچه که مردم نیاز دارد در حال حاضر” گفت: Huntsinger خواهد شد که گام به ایفای نقش ژوئیه 1.

Huntsinger, 52 می برد یک ارتباط طولانی با شولتز ، قبل از تبدیل شدن به مدیر کل پویان به نام خانه یخ آرنا در سال 2016 او صرف 15 سال به عنوان شولتز موزه مدیر بازاریابی, همکاری با ژان شولتز موزه بنیانگذار و رئیس جمهور هیئت مدیره.

“ما کار بسیار نزدیک به هم. ما در مورد تمام مطبوعات” شولتز 81 گفت: از Huntsinger. “او وجود دارد زمانی که من در تلویزیون مصاحبه و او در واقع من آرایش. او می داند که من و احساس من در مورد سرزنده. موزه شخصی است به من.”

Huntsinger هدایت عرصه های یخ از طریق بار دشوار است در طول دوره تصدی خود را وجود دارد شولتز گفت.

“گذشته سه و نیم سال او موفق پویان به نام خانه یخ و آتش خاموشی بازسازی کل سطح یخ و در حال حاضر COVID-19 shutdown.” شولتز گفت. “او توانسته آن را با همه آرام اراده است.”

شولتز توافق با Huntsinger به قصد افزایش تاکید بر این موزه تحت وب فراگستر که اخیرا شامل گسترش آنلاین زنهایی درس توسط جو Wos یک دیرین عماد در موزه.

“در طول 10 سال گذشته ما در مورد صحبت کردیم به قرار دادن بیشتر از نمایشگاه های ما در اینترنت به طوری که آنها در دسترس تر برای افرادی که نمی توانند به موزه” شولتز گفت.

Huntsinger نظارت به طور متوسط بودجه سالانه 3.5 میلیون دلار و کارکنان از 28 11 از آنها در حال حاضر furloughed به علاوه موزه صف از نمایشگاه کلاس تورها و برنامه ها برای کودکان جوان و دانش آموزان است. موزه خانه تقریبا 8,000 اصلی “بادام زمینی” نوار کمیک و همچنین آثار هنری توسط شولتز احترامات توسط دیگر هنرمندان و مجموعه ای از خاطرات.

جانسون شد مدیر موزه در سال 2004. پس از بازنشستگی او قصد دارد برای ادامه کار خود به عنوان یک هنرمند.

“من فراموش هنر در کنار” او گفت:. “این برای من مهم برای من ادامه کار مجسمه سازی. من می خواهم به داوطلب زیادی است. من عاشق کار با کودکان محروم. و من می خواهم به همکاری به عنوان داوطلب در انتخابات این سال است.”

در طول دوره تصدی خود را Johnson جلب توجه در سراسر جهان به موزه با رویدادهای خاص. در سال 2009 فضانوردان آپولو 10 ژن Cernan و تام استافورد بازدید به جشن سالگرد 40 از آپولو 10 ماموریت که نام آن ماژول و کپسول چارلی براون و پویان. ستاره تنیس Billie Jean King بازدید در سال 2012 برای نمایشگاه موزه “تسطیح زمین بازی” که جشن تاریخچه حضور زنان در ورزش است.

“من دوست داشتم این واقعیت است که ما قادر به آوردن در افرادی که تا به حال ساخته شده است تاریخ” جانسون گفت.

قبل از آمدن به Schulz موزه جانسون صرف 15 سال به عنوان رئیس مرکز داوطلب از منطقه سونوما کانتی که در آن او کمک تامارا استنلی 52. استنلی در ادامه به عنوان مدیر عامل شرکت زیستگاه برای بشریت از سونوما کانتی و در حال حاضر موفق خواهد شد Huntsinger به عنوان مدیر کل پویان به نام خانه یخ.

“این است که نسل بعدی رهبران زنان” جانسون گفت.

Huntsinger خواهد بود که سومین مدیر شولتز موزه در طول 18 سال سابقه. موسس و مدیر اموزش گاردنر Begell چپ در سال 2004 پس از دو سال در آن نقش.

شما می توانید رسیدن به تحریریه دن تیلور در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de