سانتا رزا طولانی ترین خدمت عضو هیئت مدیره مدرسه نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد

زمانی که او رئيس جمهور از سانتا رزا هیئت مدیره مدرسه Jenni Klose دعوت کردم به بسیاری از رویدادهای عمومی.

بسیاری از دعوت نامه آمد و پس از 2017 شمال خلیج آتش سوزی به عنوان جامعه سعی در درک آنچه که از دست دادن بیش از 3000 خانه در شهر به معنای برای دانش آموزان و معلمان در شهرستان سانتا رزا مدارس منطقه.

Klose, 50 گفت: کسانی که بحث را روشن ساخته و به او مسکن اهمیت نه فقط برای حفظ قوی آموزش و پرورش در یک دوره نقاهت جامعه اما به طور کلی کیفیت زندگی در اقتصاد محلی و محیط زیست, همه تکیه بر متنوع و مقرون به صرفه عرضه مسکن.

کسانی که بحث جامعه منجر به یک مسیر جدید برای Klose یک وکیل املاک و مستغلات و طولانی ترین عضو در خدمت شهر هیئت مدیره مدرسه.

او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در این سال برای سومین دوره چهار ساله. Klose تغییر توجه خود را به بخش غیر انتفاعی به عنوان مدیر اجرایی نسل مسکن یک گروه مدافع با هدف تغییر جامعه و سیاسی را در یک موضوع با دیرینه انشعابات برای زنده ماندن از شهرستان سونوما.

“این خواهد بود سخت به ترک مدرسه. این چیزی است که من در مورد پرشور هستم” گفت: Klose که در خدمت به عنوان رئیس جمهور هیئت مدیره از سال 2016 تا 2019.

“من فکر می کنم ما پیشرفتهای زیادی در هشت سال گذشته. ما ساخته شده بسیاری از تغییر خیلی بزرگ و واقعا بزرگ تصمیم گیری شد که لازم است و به چالش کشیدن.

“من بیشتر در مورد آموخته (چگونه ما را بهبود می یابند)” او افزود: “پرشور تر شدم در مورد موضوع مسکن در حال قوی ترین اهرم ما برای اطمینان از یک جامعه پر رونق رفتن به جلو است.”

Klose که فارغ التحصیل از دبیرستان مونتگمری به دست آورده و درجه از UCLA و دانشگاه ایندیانا شده است آوازی حامی برای بسته شدن دانش آموزان, شکاف در طول زمان خود را در مدرسه به ویژه در میان اقلیت و یا دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

برای مثال او به طور صریح در حمایت از این منطقه حرکت می کند نزدیک به دو سال پیش به پیشنهاد تنها کالج مقدماتی کلاس در سانتا رزا مدارس بالا است.

که تصمیم گیری شده است ملاقات با مقاومت متعدد از معلمان که فکر می کنم این منطقه موفق به ارائه منابع به اندازه کافی برای موفقیت در تدریس سخت تر از مواد متنوع تر کلاس های درس.

هیئت مدیره مدرسه انتظار می رود که برای رای دادن در یک چشم پوشی از اواخر این ماه است که به طور بالقوه می تواند کمک به تعداد زیادی از underclassmen در معرض خطر از فارغ التحصیلی در زمان و در حال مبارزه با دوره جدید مورد نیاز است.

در طول تصدی Klose کمک سانتا رزا مدرسه منطقه حرکت به دور از تحمل صفر رویکرد به نظم و انضباط و استفاده از عدالت ترمیمی شیوه های است که کمک به جلوگیری از تعلیق و اخراج او گفت:.

این هیئت همچنین تغییر سیاست پذیرش در مدارس منطقه به یک سیستم قرعه کشی تا دانش آموزان از رنگ تا به حال شانس مساوی است.

قبل از او vacates او صندلی هیئت مدیره در پایان سال Klose گفت که او در نظر دارد برای کمک به راه اندازی اولین جمع آوری کمک های مردمی بازوی برای منطقه برای کمک به غنی سازی مدارس محلی و ذخیره کردن پایه و اساس برای مسکن پرداخت برنامه کمک به بهتر جذب و حفظ مربیان است.

همکار متولی اد شفیلد بوده و در کنار Klose پس از سال 2016 گفت: هیئت مدیره در حال از دست دادن تخصص و ارزشمند حافظه سازمانی با اعضای باقی مانده یا در نیمه راه از طریق و یا بسته بندی خود را در دوره اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>