سانتا رزا هنری روح بر روی صفحه نمایش در سالانه خلاق نمایشگاه

سانتا رزا هنرمند گیل Mardfin مصور به ظاهر عادی تصویر از هشت رسیده تربچه در یک ماده از ساعت و جدا از او خوشگذران تجربه نقاشی آن او فکر نمی کنم آن را به چیزی خاص.

این روش به تولید یک بوتیک احساس بازنشسته معلم هنر گفت: از قطعه های اخیر به لطف Masa مقاله او مچاله کردن زد زیر آب و واپیچیدن خشک بنابراین هر یک از سکته مغزی از آبرنگ رنگ به هر چین.

Mardfin ترکیب گرفتار چشم از دو حرفه ای و همسالان ایان خطر-لایحه از Mendocino مرکز هنر و کریستن Throop سانتا رزا که به تازگی رنگ شده نشانه هایی برای هر واحد در لس Guilicos موقت پناهگاه بی خانمان. آنها قضاوت این سال ملی هنر برنامه بنیاد مسابقه و برداشت او “هشت تربچه” به عنوان بهترین نشان می دهد.

دو ماه نمایشگاه در حال اجرا را از طریق 27 مارس در فینلی مرکز جامعه افکن سانتا رزا هنرمندان در تمام سنین و سطوح مهارت قرار دادن بر روی صفحه نمایش خلاق انرژی ناشی سراسر جامعه.

“این فقط یکی از ما را نشان می دهد اما آن را بسیار ویژه, یک,” جسیکا راسموسن هنر متخصص برای شهرستان که مسئول نظارت بر چرخش در نمایشگاه های مختلف سایت خبر داد.

مستقر در روشن راهرو از غرب سانتا رزا مرکز جامعه هستند و 200 قطعه مختلف از هنر آرایه ای از نقاشی, عکس های, رسانه های مختلط و مجسمه های که برای 17 سال بوده و دروازه ورود به هنری روح سانتا رزا.

در طول سال این شهرستان دارای نمایش داده می شود 3,400 محلی آثار هنری از طریق رقابت است.

سانتا رزا خانه را به یکی از 90 هنرهای ملی ایران برنامه سایت در 30 متحده است و تنها شهر در منطقه خلیج به شرکت.

پایه و اساس فراهم می کند و تقریبا 3500 دلار به دل کردن به هنرمندان که ایجاد شده بالا کار می کند برداشت هر سال توسط قضات جدید. ارسالی از هم جدا هستند به پنج دسته بندی ها: جوانان, نوجوانی, اماتور, متوسط و حرفه ای. Rileystreet عرضه هنر و ایجاد هنر با ارائه گواهی هدیه برای محترم اشاره.

وجود دارد هیچ دستورالعمل یا یک تم منحصر به فرد و در حالی که این یک مسابقه راسموسن گفت: برای بسیاری از سانتا رزا ساکنان آن را نیز یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت خود را در یک محیط حرفه ای.

“من می دانم که وجود دارد مردم در طول سال است که هنرمندان در جامعه ما در حال حاضر این بود که اولین چیزی که آنها وارد” راسموسن گفت. “این فقط یک تایید و تشویق چیزی که برای شرکت در. آن است که یک فضای حرفه ای مردم بسیاری از بازخورد.”

سانتا رزا ساکنان این سال ارائه آثار هنری شامل مناظر چشم نواز, تصاویر پر جنب و جوش از زندگی گیاهی در حال حرکت انسان پرتره و انتزاعی خلق که برانگیخته تعجب می کنم.

هنرمندان برای جمع آوری یک جایزه دریافت در 8 مارس زمانی که شهردار تام Schwedhelm و راسموسن را از جوایز و جشن تخیلی نیروی پشت این مسابقه سال.

Mardfin که دریافت خواهد کرد $400 برای او شاد تصویر از ریشه گیاهی گفت: او نظر خود را قطعه به عنوان ارزش از بهترین نشان می دهد. اما اگر او تا به حال به حدس می زنم او گفت: آن را ممکن است شادی او منتقل روی پلیسه دار ژاپنی کاغذ.

“زمانی که من در آن نقاشی من فکر کردم” این بسیار سرگرم کننده است. من دوست دارم به آموزش این تکنیک'” Mardfin گفت. “من فکر می کنم شادی که من به ارمغان آورد به آن چیزی بود که جذب قضات به آن است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>