سانتا رزا جوانان مربی در حال اجرا مشتاق دوچرخه سوار می میرد در 54

به طور گسترده ای تحسین سونوما کانتی جوانان مربی در حال اجرا را علامت Drafton درگذشت دوشنبه از یک لخته خون که ظاهرا تسلیم در طول یکی دیگر از مورد علاقه خود فعالیت: دوچرخه سواری جاده.

Drafton بود, U. s. Coast Guard کهنه که مشغول به کار در زمینه های پزشکی و گسترش عشق و مزایای بی شمار از دو و میدانی به عنوان یک داوطلب مربی با سانتا رزا اکسپرس در حال اجرا ، او را تبدیل 55 در جولای 8.

خارج از در حال اجرا, باشگاه, پدر دو را چابکی و سرعت آموزش برای بازیکنان فوتبال در سانتا رزا دبیرستان و جاهای دیگر. و او معرفی شده در حال اجرا به جوانان مبتلا به اوتیسم و دیگر چالش ها از طریق ماتریس توانا Milers.

او شادی را در “شکوفایی عشق برای همه است که در جوانی” گفت: همسر خود را از نزدیک به 21 سال وندی Drafton. “اوه, خدای من, او عاشق بچه ها بسیار است.”

علامت Drafton حرفه ای کار درگیر جنبه های مختلف بهداشت و درمان در سانتا رزا. به عنوان یک غیر نظامی سابق گارد ساحلی نجات شناگر و سلامت تکنسین شد و در زمان های مختلف پزشکی تکنولوژی در پزشکی و دفاتر در سانتا رزا بیمارستان یادبود و همچنین یک زنجیره تامین رهبر.

او خرید برای Medtronic و اخیرا زنجیره تامین مدیر ساتر سلامت در شمال خلیج. او می خواهم برای کار ساتر هشت سال زمانی که او در سمت چپ در اوایل سال جاری به دنبال یک موقعیت جدید.

Drafton را در جستجوی کار بود که مانع توسط کسب و کار و صنعت shutdown باعث COVID-19 شیوع. او صرف چند ماه گذشته در خانه در سانتا رزا با خانواده اش.

مارک آنتونی Drafton متولد شد و در 8 ژوئیه سال 1965 در شهر فینیکس. او در ویرجینیای غربی, West Virginia.

پس از فارغ التحصیلی خود را از این شهر وودرو ویلسون در سال 1983 او داوطلب خدمت سربازی در گارد ساحلی. او در خدمت 15 سال و در زمان تخلیه خود را اختصاص داده بود به مرکز آموزش غرب پتالوما.

تصمیم به ماندن در سونوما کانتی او کار به عنوان دستیار در یک عمل پزشکی در سانتا رزا. آنجا بود او را ملاقات وندی پیترز.

آنها ازدواج کرده و در تابستان سال 1999. آنها یک دختر اولیویا که فقط از اتمام سال دوم در دانشگاه اورگان و پسر هیز جدید ارشد و عضو تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال, تیم در سانتا رزا بالا است.

فراتر از شور و شوق خود را برای در حال اجرا و برای مشاوره و تشویق کودکان و نوجوانان از طریق شرکت-idled سانتا رزا اکسپرس در حال اجرا, باشگاه Drafton بزرگ هر دو جاده و دوچرخه کوهستان. مانند بسیاری از دوچرخه سواران او نیز چشیده آبجو با رفقا.

“او فوق العاده خنده دار مرد” همسر او گفت:. “او فقط می تواند شما را به خنده و او بزرگ قصه گو. و او همیشه برای بحث است.”

علامت Drafton در زمان جاده سوار بر ژوئن 2, یک روز گرم. همسر خود را به یاد می آورد او را از بازگشت به خانه و گفتن او “بود که واقعا سخت است.”

او بیمار بود و به معده اش وجود درد در شکم او. سپس او رفت و به اتاق اورژانس در ساتر Santa Rosa منطقه ای در بیمارستان بستری شد. پزشکان کشف یک لخته خون از قلب او مسدود شده بود عروق و به شدت آسیب دیده خود را از روده کوچک. او شش روز بعد.

علاوه بر همسر و فرزندان خود را در سانتا رزا او جان سالم توسط خواهر Trasi شعبه-Lewis از ویرجینیای غربی, غرب ویرجینیا و برادرش Troy Drafton از الکساندریا ، وندی Drafton برنامه های جشن زندگی خود را هنگامی که آن را مجاز برای تعداد زیادی به جمع آوری.

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>