سانتا رزا جنگ جهانی دوم خلبان Trombetta می میرد

او. بنابراین دو نفر از آنها برنامه ریزی شده تاریخ است.

Trombetta نشان داد تا اواخر سال به انتخاب جنگل ، او گفت که در هیچ شرایط نامشخص است که آن را تا به حال بهتر بود که گذشته او موفق به نظر می رسد در زمان.

“او هرگز اواخر برای او دوباره” خود را به دختر گفت.

با جنگ جهانی دوم گسترش آن به سال سوم, باب Trombetta داوطلب خدمت سربازی در ارتش و در زمان وارد آموزش پرواز.

در بهار سال 1944 او بود و آموزش در یک پایگاه در لوئیزیانا و آماده برای حمل می شود در خارج از کشور. او خواسته Marjie جنگل برای آمدن به هاردینگ زمینه در باتون روژ. و به ازدواج با او.

او سفر به لوئیزیانا با قطار. دو سانتا Rosans شد چهارشنبه 31 مارس 1944.

باب Trombetta که فقط می خواهم تبدیل به 22 و سپس بازگشت به آموزش پرواز. Marjie Trombetta, 19 مجموعه به بدانند چگونه او می خواهم به عقب بر گردیم به سانتا روزا با پول بسیار کمی در کیف پول خود را.

گفت: او پدر “او صحبت راه خود را بر روی نیروی هوایی ارتش هواپیمای باری. او گفت: “من نمی وزن بسیار!’ و پریدند ،

شوهر او را حمل به اروپا. اختصاص داده شده به 9th, نیروی هوایی, 366th جنگنده, گروه, باب Trombetta پیوست مارس نسبت به آلمان آغاز شد که با D-روز تهاجم اروپا در ماه ژوئن ’44.

او پرواز کرد “خانم T” P-47 آراسته با پرتره از عروس خود را در سانتا رزا در سال 91 حمله و ماموریت های بمب گذاری. توانمند P-47 بود که جنگ را سنگین ترین تک موتور جنگنده.

Trombetta دختر گفت: او می خواست برای رسیدن به 100 missions اما سرد گرفتار در نزدیکی پایان جنگ در اروپا و تا به حال به حل و فصل 91. با ظهور صدمه ندیده او و خانم T ضرب و شتم برخی از قابل توجه شانس.

Trombetta بازگشت به سانتا رزا پس از جنگ و او و همسرش از خانواده آغاز شده. آنها چهار فرزند.

باب Trombetta در زمان یک نقش فعال در Trombetta توزیع. او یک جامعه تقویت کننده های شرکت کننده در رز رژه و سایر مدنی تلاش طریق Junior اتاق بازرگانی و ردوود امپراتوری انجمن.

و او در راه عمده گلف.

Trombetta بود و چهارمین نفر برای عضویت در سانتا رزا گلف & باشگاه کشور. همسرش بود که نه وحشی در مورد بازی اما شروع بازی پس از آن می تواند یک چیز بیشتر دو نفر از آنها با هم بود.

گلف شد بیش از حد برای Marjie Trombetta در سال های اخیر است. شوهرش را قطع اما گفت: پسر علامت Trombetta, “او نه سوراخ تا سال گذشته است.”

پس از گرفتن اخطار جدی از یکدیگر در آن پیش از جنگ رقص در سان فرانسیسکو به Trombettas برای دهه عاشق تر به رقص در آغوش یکدیگر.

“آنها حیرت انگیز, رقصنده” رابی Trombetta گفت.

“آنها مانند فرد و زنجبیل. آن را در مجموع شادی به تماشای آنها را به رقص. آنها خیلی ناز هم فقط بی باک.”

زن و شوهر رقصید بسیاری از رقص در شمال پایان سابق برجسته لنا رستوران بار در ششم و آدامز خیابان یک نقطه در حال حاضر اشغال شده توسط ریز ریز کردن را به نوجوانان باشگاه.

تا زمانی که فقط در پاییز گذشته باب Trombetta خواهد همراه Marjie به قرمز فورد موستانگ پس از آن فورد C-Max هیبریدی و تقریبا هر روز — مادام العمر عاشقان را خوب و آرام رانندگی به ساحل در فورت براگ و یا چه کسی می داند که در آن.

با هم است که در آن باب و Marjie Trombetta بیشتر دوست می شود.

“او با عشق از زندگی خود را” رابی Trombetta گفت. “او با عشق از زندگی خود. آنها نمی توانند از هم جدا شوند.”

قبل در مرگ برادرش, Al Trombetta و خواهرش, فیلم آموزش Trombetta Angell باب Trombetta جان سالم به در با همسر خود در سانتا رزا دختر خود را در شهر و پسرش در سانتا رزا با خواهر خود Florine Ellingson, از سانتا رزا و چهار نوه و سه نوه بزرگ.

وجود دارد خواهد بود یک جشن از عمر خود را در بهار.

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>