سانتا رزا نمی تاخیر حداقل دستمزد افزایش

سانتا رزا اجازه خواهد داد که قبل از همه گیر حداقل افزایش دستمزد را در ماه جولای به عنوان برنامه ریزی هماهنگی با درخواست طرفداران در حال حاضر برای مبارزه کارگران در حالی که ناامید کننده برخی از کسب و کارهای کوچک که از ترس هزینه های بالاتر در بالای آسیب های اقتصادی مرتبط با coronavirus.

شورای شهر روز سه شنبه به سرعت مورد بحث قرار گرفته و سپس به اتفاق آرا تصمیم به رعایت آن اتفاق آرا اکتبر تصمیم برای سرعت بخشیدن به سرعت که در آن محلی با دستمزد کم کارگران باید پرداخت شود حداقل 15 دلار در ساعت, با وجود درخواست برخی از رستوران های محلی برای به تاخیر انداختن این روند به دلیل COVID-19 بحران که فلج اقتصاد با بستن کسب و کار است که تنها فقط شروع به بازگشایی شده است.

حداقل دستمزد افزایش, که سریع تر از دولت-موظف مسیر به 15 دلار دستمزد طبقه توسط 2023 ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده: کسب و کار با حداقل 26 کارکنان باید پرداخت کارکنان حداقل 15 دلار در هر ساعت با کوچکتر کارفرمایان پرداخت حداقل 14 دلار در ساعت شروع ژوئیه 1. کارفرمایان با 25 یا کمتر کارگران را مجبور به پرداخت 15 دلار در هر ساعت شروع در ژانویه سال 2021 و برای همه کارفرمایان, آینده, حداقل دستمزد را افزایش می دهد خواهد شد به هزینه زندگی در منطقه خلیج است.

شورای شهر از لحاظ فنی نمی نیاز به یک رای در یک دوره از هیچ اقدام, اما آن تاکید کرد و موقعیت خود را با انجام این کار به هر حال.

“من فکر می کنم وجود دارد یک سطح نا امیدی که من و من می دانم که دیگر اعضای شورا باید احساس این مورد بود برای ما به ارمغان آورد به عنوان نوعی از یک” انتخاب سوفی,’ ” گفت: عضو شورای کریس راجرز با اشاره به یک داستان در مورد یک زن که مجبور به تصمیم می گیرید که از فرزندان او خواهد مرد “از آنجا که دولت فدرال کاملا موفق به انجام هر چیزی معنی دار در دراز مدت برای هر دو ما حمایت کارگران و همچنین حمایت از ما کسب و کارهای کوچک.”

در اوایل ماه آوریل این شورا دریافت یک درخواست برای لغو حداقل دستمزد از یک گروه هفت نفره از اعضای محلی رستوران جامعه — به نمایندگی از اتحادیه هتل و رستوران ها و Cattlemens رستوران, واقعیت تلخ رستوران La Gare, Chandi مهمان نوازی و افسانه در بنت دره و Homerun پیتزا.

فرستنده نامه دانیل Gonnella از اتحادیه هتل و رستوران ها و انتقاد از تصمیم شورا برای “kick ما در حالی که ما در حال پایین” و استناد گزارش روز سه شنبه رادیو فردا که بزرگ مواد غذایی سریع برندها را برای حرکت به گسترش به عنوان coronavirus منجر به بسته شدن برخی از کسب و کارهای کوچک.

“من بسیار نا امید و در عین حال در همه جای تعجب نیست,” Gonnella در بیانیه ای گفت. “این است که به شدت روشن است که شهر ما رهبران فاقد درک درستی از چالش های بسیار واقعی رو به رستوران و یا نگرانی برای بقای خود است.”

همه گیر ساخته شده از آن مهم است برای این شورا در نظر بگیرید حداقل این موضوع گفت: شورای جان Sawyer. او اشاره کرد که حداقل دستمزد پیاده روی بود که همیشه رفتن به تحت تاثیر قرار برخی مثبت و برخی منفی و یا به عنوان او آن را “از هر جهت در زمان ما به درد.”

این تصمیم پس از مناجات به سمت چپ متمایل است که گروه حمایت از کارگران به نام در شورای شهر برای حمایت از کارگران که در حال حاضر در مواجهه با ناامنی اقتصادی قبل از همه گیر محدود و یا حذف شغل خود را و توانایی خود را به خانه یک چک. برخی نیز خواسته اضطراری پرداخت مرخصی استعلاجی به عنوان یک ابزار اجازه می دهد تا مردم بیمار به ماندن در خانه و جلوگیری از آلوده کردن دیگران, به عنوان مخالف به احساس مجبور به کار به پایان می رسد دیدار.

“دستمزد پایین کارگران ستون فقرات سونوما کانتی اقتصاد و کار خود را به ما سوخت تمام وجود اینجا در سونوما کانتی گفت:” کریستی لوبین از Graton روز کار مرکز. دستمزد پایین کارگران نیاز به پول به عنوان آنجا که آنها می توانید به پرداخت اجاره بها و پرداخت بدهی های آنها ممکن است دچار شده اند در سرپناه در محل او اضافه شده است.

برایان لینگ مدیر اجرایی pro-کسب و کار سونوما کانتی داد اشاره کرد که صنعت رستوران شد و به احتمال زیاد بیشتر متاثر از حداقل دستمزد افزایش حتی قبل از این بیماری همه گیر. دولت باید سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر را گسترش با ممنوعیت ناهار خوری وادار کردن رستوران ها به تکیه بر takeout و تحویل.

“در حالی که من اذعان فردی کارمند نیاز دارد اگر رستوران ها مجبور به بستن و سپس هیچکس از هر گونه حقوق و دستمزد بدون در نظر گرفتن آنچه در حداقل دستمزد است” لینگ گفت. از او پرسید: این شورا برای به تاخیر انداختن افزایش یا بهتر است به دنبال دولت قانون که نمودار مسیر کندتر به $15 اما اجازه می دهد تا شهرستانها را انتخاب کنید برای دریافت وجود دارد هر چه زودتر.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net