سانتا رزا به اعمال مقررات منع رفت و آمد پس از 2 شب مخرب تظاهرات

پس از دو مستقیم شب های مخرب و گاهی خشونت آمیز تظاهرات خیابانی, Santa Rosa تنظیم شده است برای ورود به یک وضعیت اضطراری محلی تخمگذار زمینه را برای شهرستان مدیر Sean McGlynn به اعمال حکومت نظامی آغاز امشب در 8 p. m. به گفته یک شهرستان سخنگوی صبح روز دوشنبه.

سانتا رزا سخنگوی Adriane مرتنز گفت: این شهرستان به حرکت در اورژانس گزینه دوشنبه پس از خشونت در مرکز شهر یک شبه که شامل غارت و هزاران دلار خسارت به اموال. مرکز شهر ساختمان نیز ضربه شنبه شب با پنجره های شکسته در کسب و کار و کلیساها و ضد پلیس گرافیتی ناخوانا در سراسر ساختمان های مختلف.

اخیر تظاهرات در پاسخ به مرگ جورج فلوید در یادبود روز پس از سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن فلوید یک مرد سیاه و سفید برای نزدیک به نه دقیقه منجر به قتل و طرح اتهامات برای یک افسر درگیر است. مرگ او بود که در تصویری که آخرین نمونه از یک فرد غیر مسلح از رنگ مرگ در دست آمریکا اجرای قانون و نام خود را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای معترضان خواستار عدالت و تغییر دهید.

سانتا رزا پلیس بازداشت یک فرد مشکوک به غارت و چپاول در مرکز شهر پلازا بازار اولیه دوشنبه و گفت: هزاران دلار خسارت انجام شده بود به شهر و مالکیت خصوصی یک شبه در ادامه ناآرامی های ناشی از تظاهرات علیه خشونت پلیس.

منع رفت و آمد در نظر گرفته شده است برای کمک به اجرای قانون به وضوح مشخص زمان که هر گونه تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه باید نتیجه بگیریم گفت: شهردار تام Schwedhelm سابق سانتا رزا رئیس پلیس. او اشاره کرد که در تظاهرات اخیر — پاسخ جمعی معکوس در سراسر کشور ناآرامی های ناشی

“با توجه به این دو شب’, حوادث, ما احساس می کنیم برای ایمنی از این جامعه است که ما باید برای انجام این کار منع رفت و آمد,” Schwedhelm گفت. “نه موقعیت دلخواهی بود.”

Schwedhelm به ذکر است که زمان پاسخ به تماس برای خدمات در نقاط دیگر شهر می تواند طولانی تر با توجه به استفاده زیاد از منابع پلیس در مرکز شهر که نظارت زیادی تظاهرات مسالمت آمیز معترضان و پس از آن اعمال خشونت و خرابکاری.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به آن امن به عنوان امکان پذیر است برای همه” او گفت:, “و ما با تکیه بر حرفه ای از سانتا رزا اداره پلیس برای انجام این کار در بهترین راه ممکن است.”

تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد حدود 5 p. m. روز شنبه پلیس سرهنگ Jeneane Kucker گفت. اما سه ساعت بعد گروه از مردم شروع به مسدود کردن تقاطع خیابان سوم و سانتا رزا خیابان.

چند نفر بودند با استفاده از اسپری رنگ در خیابان ها و اشیاء در دادگاه مربع, او گفت:.

9 p. m. در برخی از جمعیت غرب به خیابان سوم onramp به بزرگراه 101.

“معترضان درگیر با افسران, اما باقی مانده صلح آمیز و نمی توانید بر روی اتوبان” Kucker گفت. “در نهایت چند معترضان شروع به پرتاب بطری های آب در افسران که مسدود کردن رمپ عازم شمال به بزرگراه 101.”

حدود 11:20 بعد از ظهر حدود 100 نفر را شکست ویندوز در پلازا در امتداد یک خیابان.

“چند نفر را شکست ویندوز در کسب و کار و رفت داخل با قصد غارت کسب و کار.” Kucker گفت. “با کمک Sonoma County, کلانتر, اجرای قانون حذف مردم از کسب و کار و به دور از پلازا مرکز خرید.”

در همان زمان گروه دیگری شروع یک استقلالی – وسایل نقلیه تبدیل دونات – در تقاطع در خیابان چهارم و مندوسینو خیابان و دعوا را شکست در میان مجموعه های مختلف از معترضان او گفت:.

درست قبل از نیمه شب پلیس شروع به متفرق کردن جمعیت پس از هشدار آنها را به ترک Kucker گفت. سازمان های اجرای قانون در سراسر Sonoma County, Napa County, Marin County, و, CHP کمک. اجرای قانون هلیکوپتر کمک در عملیات.

در آخرین ساعات مردم پرتاب بطری و سنگ و آتش بازی در افسران Kucker گفت.

“سانتا رزا اداره پلیس متعهد به حفاظت از آن جامعه شهروندان راست به جمع آوری و اعتراض و افسران ما در این زمینه” Kucker بیانیه بخوانید. “امید ما این است که هر آینده تظاهرات مسالمت آمیز خواهد بود که همه شهروندان این فرصت را به صدای خود را شنیده و در یک فضای امن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>