سانتا رزا به چهارم خیابان به وسایل نقلیه به فضای بیشتر برای مردم

سانتا رزا برنامه ای برای بستن یک کشش از چهارم خیابان در مرکز شهر در اواخر این ماه و اجازه خواهد داد که خوردن و نوشیدن موسسات به راه اندازی پیاده رو و منظقه صندلی به مراجعان کمی بیشتر آرنج اتاق در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سه بلوک بسته شدن از B به E خیابان است برای اجرا از 26 ژوئن تا اکتبر. 15. از آن خواهد شد بیشتر آشکار از مراحل مختلف این شهرستان در حال شکل گرفتن وام به فضای عمومی به شرکت های خصوصی که برای نزدیک به سه ماه بسته شده اند و یا محدود در عملیات با توجه به محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در اوایل این ماه در این شهر اجازه کسب و کار به استفاده از پیاده رو و منظقه پارکینگ به طور موقت به گسترش عملیات خود به سمت راست از راه. پیشگامانی که فضا شامل mom mastering را Bar & Grill که راه اندازی چندین چادر خارج پنجم آن خیابان ورودی به عنوان به خوبی به عنوان حلقه ساحل چپ آشپزخانه & Taproom در خیابان چهارم — که هر دو را موجود پاسیو فضا.

خاکستری Rollin صاحب و سرآشپز در حلقه گفت: او قدردانی توانایی را داخل صندلی از دست رفته به علت فاصله محدودیت در آورده با این بیماری همه گیر.

“ما از دست داده است و در پنج سال گذشته با دو آتش سوزی و coronavirus و در مرکز شهر پارکینگ” Rollin گفت. “این یک زمان دیوانه و ما در تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد کسب و کار بیشتر و جذاب تر در مرکز شهر.”

گزینه ای جدید برای گسترش صندلی در فضای باز به پیاده رو و منظقه فضا وجود دارد و نه فقط مرکز شهر اما برای کسب و کار سراسر شهر بود گفت: Raissa de la Rosa, در شهرستان, توسعه اقتصادی, مدیر اشاره کرد که حداقل یک رستوران در هر مونتگمری و Roseland بهره برده اند.

“آنها به ظاهر در اطراف شهر” او گفت:.

وجود ندارد تاریخ انقضا برای پیاده رو و منظقه ناهارخوری گسترش اما کسب و کار استفاده خواهد شد که حداقل یک ماه پس از سلامت به منظور آرام است برای عملیات عادی قبل از آنها تصمیم می گیرید که آیا برای حذف تازه کشف شده خود را در فضا و یا به دنبال به را آن دائمی است.

گسترش گزینه های صندلی ها مدل در سان فرانسیسکو عمومی parklet برنامه, de la Rosa گفت. پایین جاده سانتا رزا را باید به یک بحث گسترده تری در مورد این که آیا آن را می خواهد به خصوصی سازی عمومی معابر و اگر چنین است به چه میزان, او گفت:.

این شهر در ماه آوریل تصمیم گرفت به طور موقت چشم پوشی از تمام هزینه های متحمل شده توسط پارکینگ در محفظه و بسیاری فضاهای مرکز شهر. اما شورای شهر در هفته آینده انتظار می رود که به نظر بازگشت به پرداخت پارکینگ مرکز شهر شروع ژوئیه 1 به عنوان کارکنان شهرستان انتظار می رود فعالیت های کسب و کار به سطح شیب دار تا مرکز شهر همراه با تقاضا برای پارکینگ. این شورا همچنین در نظر بگیرند چندین گزینه های احتمالی برای کاهش انواع هزینه پارکینگ.

بسته شدن خیابان چهارم این است که مدل در حرکت دیگر شهرستانها در هفته های اخیر برای جلوگیری از مرکز شهر ترافیک خودرو به پیاده اتاق بیشتر به پرسه زدن. هلدزبرگ یک طرح مشابه در فروشگاه برای آن در مرکز شهر. اوکلند و سیاتل را هر بسته مایل از جاده جدید ایجاد پیاده روی و دوچرخه سواری دالان های خود را بسیار بزرگتر جمعیت.

“این واقعا برای تشویق امن اجتماعی محل برای افرادی که به خارج از خانه های خود” de la Rosa گفت و اشاره کرد که سانتا رزا کار کرده است را به حساب عمومی ایمنی زباله تحویل و اراده مردم و تحت تاثیر قرار کسب و کار.

خیابان ها که در تقاطع خیابان چهارم بین B و E خیابان ها از جمله مندوسینو خیابان و جاده ها زنگ دادگاه میدان باز باقی خواهد ماند.

واکنش به خیابان چهارم پیشنهاد مخلوط شد در ماه گذشته زمانی که de la Rosa ارائه این ایده به یک گروه از صاحبان کسب و کار در مرکز شهر. هر چند Rollin از حلقه اذعان کرد برخی از مخالفان وجود دارد, او گفت که او مورد علاقه این حرکت به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده به منظور جلب ترافیک پا که ممکن است در غیر این صورت سرگردان به پتالوما ویندزور یا هلدزبرگ.

“من فکر می کنم اگر ما می توانیم آن را امن جشن, منطقه, من همه را,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>