Santa Rosa, نوجوانان, رزرو اتهامات متعدد بعد از بالا-سرعت تعقیب و گریز در بزرگراه 101

سانتا رزا نوجوان دستگیر شد پنج شنبه شب پس از پیشرو مقامات در پیگیری خودرو رسیده است که با سرعت 120 مایل در ساعت است.

ریکاردو هرناندز, 18, رزرو شد به Sonoma County زندان به اتهامات متعدد از جمله سرقت خودرو, در اختیار داشتن یک ماشین به سرقت رفته, طفره رفتن و به خطر افتادن کودک از Sonoma County Sheriff را در انتشار اخبار گفت. او برگزار شد $20,000 به قید وثیقه.

این حادثه آغاز شد و در ساعت 11:23 p. m. روز شنبه, زمانی که نمایندگان اعزام شدند به 100 بلوک از پلازا رانندگی در سانتا رزا پس از یک تماس گیرنده گزارش داد که او را دیدم دو مرد از یک جدیدتر سفید سدان گرفتن یک دختر, کشیدن او را به ماشین خود را و درایو دور, کلانتر, گفت:.

حدود 10 دقیقه بعد یک معاون در بزرگراه 101 نزدیکی استیل خط خال خال سفید هیوندای الانترا که همسان توضیحات ماشین های درگیر در این گزارش آدم ربایی کلانتر شدهاند. معاون دنبال ماشین و دیدم پنج نفر در داخل — سه مرد و دو زن.

یک پرونده بررسی خودرو پلاک نازل شده بود به سرقت رفته در سانتا رزا کلانتر شدهاند. معاون سعی کردم به کشیدن ماشین بر روی عازم شمال بزرگراه 101 مرکزی ویندزور offramp اما راننده بعد از شناسایی به عنوان هرناندز توپ رو دور باعث نمایندگان برای شروع یک پیگیری.

راننده رو خاموش اتوبان و شمال به رهبری در هلدزبرگ خیابان قبل از تبدیل بر روی Bailhache خیابان که تبدیل به ریو لیندو خیابان. در 2400 بلوک هرناندز ماشین را متوقف و زد به شدت منطقه پوشیده شده از درخت ترک چهار مسافر در ماشین و گفت کلانتر سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا.

هرناندز بلافاصله پس از تسلیم معاون اعلام کرد ورود یک سگ, اعزام, برای کمک به پیدا کردن مظنون است. سگ اختصاص داده شده به ویندزور, اداره پلیس بود و نه استفاده می شود, کلانتر, گفت:.

نمایندگان مشخص شد مردم ماشین نمی شد مربوط به گزارش آدم ربایی است. در ضمن دیگر نمایندگان تعیین آدم ربایی گزارش بی اساس پس از پیدا کردن این ادعا قربانی در خانه والنسیا گفت.

“در پایان این ماشین هیچ ربطی به اصل تحقیقات” والنسیا گفت. “هیچ جرم و جنایت شده است در مقابل (زن).”

یک دختر 13 ساله و پسر 16 ساله دختر بچه در ماشین به همین دلیل است که مقامات رزرو هرناندز به ظن کودک خطر افتادن والنسیا گفت. دو نفر دیگر از مسافران شد 18-year-old woman and a 33-year-old اما والنسیا نمی دانم که چگونه تمام سرنشینان خودرو با یکدیگر می دانستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>