Santa Rosa منطقه سونوما کانتی آماده برای دریافت 300 میلیون دلار در PG&E حل و فصل

سونوما کانتی و بزرگترین شهر در حال آماده کردن خود برای دریافت حدود 302 میلیون ترکیب بعد از این سال از PG&E سهم خود را از $1 میلیارد مقابله ابزار زده در سال گذشته با دولت های محلی برای حل و فصل دعاوی خسارت ناشی از آتش سوزی در سال 2017 و 2018.

نزدیک به 60 میلیون دلار از حل و فصل با شهرستان سانتا رزا و شهرستان تنظیم شده است برای رفتن به طور مستقیم به وکیل و هزینه های دادخواهی ترک شهر و شهرستان با حدود 240 میلیون ترکیب — و برخی از مهم تصمیم گیری را در مورد چگونگی هر یک را صرف پول خود را.

هر دو اعلام کرده اند که رای به نفع حل و فصل است که انتظار می رود پشتیبانی به اتفاق آرا توسط دولت های محلی که زده مقابله با PG&E در ژوئن 2019. اما تصویب نهفته است در دست یک قاضی فدرال بررسی PG&E برنامه ریزی برای خروج از ورشکستگی است.

سان فرانسیسکو سودمند است پیشنهاد پرداخت 11 میلیارد دلار به شرکت های بیمه و $13.5 میلیارد دلار به فردی بازماندگان آتش سوزی در سانتا رزا و جاهای دیگر. دومی حل و فصل شده و آتش از افراد نگران آن است که نیمی از این پول می تواند در قالب PG&E سهام که در اوایل سال 2020 است اما پس از سقوط به نزدیکی جایی که آن را در آغاز سال ،

قربانیان آتش سوزی در حال برنامه ریزی برای رای دادن در حل و فصل بعد از این ماه و در اوایل ممکن است. رای به رد توافق لزوما نمی کشتن سانتا رزا معامله اما قاضی فدرال نظارت بر مورد ورشکستگی خواهد بود با وزن حاصل از هر دو رای گفت: John Fiske, وکیل بارون و باد یک شرکت حقوقی است که به نمایندگی سانتا رزا.

“ما همه متصل هستند که ما همیشه بوده و همیشه خواهد بود” گفت: Fiske. “مردم نیاز به گرفتن رای خود را بسیار بسیار جدی است.”

سانتا رزا انتظار برای دریافت حدود 90 میلیون از PG&E پس از حدود 28 میلیون دلار در هزینه های وکیل مدافع و دادخواهی هزینه های.

پول می تواند یک راه طولانی به سوی کاهش سانتا رزا بودجه گلایه به آن نمی آید با هر رشته یا earmarks در استفاده از آن. سانتا رزا کمبود از دست دادن فعالیت های اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه اجتماعی خاموش شدن ناگهانی تخمین زده می شود که 20 میلیون دلار در چند ماه آینده و بیش از 70 میلیون دلار درآمد از دست رفته از طریق اواسط سال 2025 به گفته های اخیر مشاور مطالعه است.

این شهر ادعای اولیه یا برآورد خسارت محرمانه است, شهرستان سخنگوی گفت. Fiske با اشاره به حل و فصل رسیده بود از طریق یک فرایند میانجیگری که مورد نیاز محرمانه در مورد ساخت این معامله اما نه پایان آن نتیجه است.

شهر فعلی داده های برآورد هزینه بیش از بیست پروژه برای بهبود یافتن از سال 2017 آتش سوزی به حدود 70 میلیون دلار با حداقل $30 میلیون که تایید شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال به تاریخ. آن را شامل نمی شود در حدود 17 میلیون دلار در پروژه های زیربنایی که FEMA در حال حاضر را رد کرده است و نه جابجایی و بازسازی دائم Fountaingrove ایستگاه های آتش نشانی است که برآورد هزینه بین $15 میلیون و 18 میلیون دلار.

شورای شهر تصمیم می گیرید که چگونه به صرف هر گونه پول سانتا رزا دریافت در حل و فصل با PG&E از طریق یک فرایند است. عضو شورای کریس راجرز در Facebook پست اشاره کرد که برخی از این پول شامل بودجه برای جاده ها در Coffey پارک و Fountaingrove که آسیب دیده بودند توسط آتش و آوار روند حذف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net