سانتا رزا مجموعه رکورد به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد

جیوه آمار 97 روز سه شنبه در سانتا رزا گرفتی یک علامت است که ایستاده بود از سال 1974 و ارائه آنچه که انتظار می رود به داغترین بعد از یک موج گرما مجموعه به گذشته بیشتر از این هفته در شهرستان سونوما.

سانتا رزا رود به تنظیم یک رکورد دیگر روز شنبه هنگامی که درجه حرارت هوا به آمار 95 درجه با توجه به Steve Anderson, هواشناس با خدمات ملی آب و هوا. پنج شنبه بالا است و انتظار می رود در پایین 90s.

“ما گره خورده است و یا شکست هفت رکورد را در منطقه خلیج (روز سه شنبه) گفت: Ryan Walbrun دیگر هواشناس با آب و خدمات. “هنگامی که شما انجام این کار, آن را به یک روز منحصر به فرد.”

از سایت های در منطقه سونوما کانتی که در آن آب و هوا خدمات ملی آهنگ های رکورد, Santa Rosa تنها به ضرب و شتم رکورد سه شنبه Walbrun گفت. داغترین نقطه در شهرستان سهشنبه بود Geyserville که در آن بالا رسیده 101 درجه است.

سهشنبه مشخص شده سومین روز متوالی بالاتر از متوسط حرارت پوشا بخش دوم از آخر هفته روز یادبود که در امتداد سواحل رودخانه روسی بودند باز و شلوغ — اما با استخر بسته و پارک ها و سواحل در سونوما ساحل هنوز هم بسته به دلیل coronavirus.

روز جمعه یک نسیم دریا است که هوا را به درجه حرارت پایین در نزدیکی 80 درجه با حتی خفیف تر روز آخر هفته در کم به اواسط 70s. گرمتر روز انتظار می رود تا اواسط هفته آینده, اما هیچ چیز مانند پخت بالا-فشار سیستم است که در حال حاضر در محل اندرسون گفت.

اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و تدابیر دیگر به این معنی است که بسیاری از مکان ها که به طور معمول ارائه رایگان تهویه مطبوع از قبیل کتابخانه ها و مراکز بسته باقی می ماند به دلیل پناهگاه در محل سفارش به معنای محدود کردن گسترش coronavirus.

هر دو اندرسون و منطقه سونوما کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase توصیه ساکنان در خانه به هیدراته ماندن و اجتناب از ورزش شدید در طول اوج درجه حرارت. ساکنان همچنین می تواند یک حمام سرد یا قرار دادن یک حوله سرد در اطراف گردن خود را برای مبارزه با گرما.

اندرسون توصیه می شود افراد در بررسی خود به افراد مسن همسایه و یا اقوام اگر آنها قادر به مطمئن شوید که آنها امن است.

“سکته گرما چیزی است که ما واقعا نگران به خصوص در جمعیت” Mase گفت. “بنابراین سعی کنید به ماندن سرد است.”

شمال شهرستان سونوما دیدم داغترین آب و هوا در منطقه سهشنبه با کلووردیل و هلدزبرگ دیدن اوج از 100 درجه Walbrun گفت.

نپا بیمارستان دولتی شکست آن رکورد از 98 درجه در سال 1896 توسط یکی از درجه پنج شنبه در حال سقوط فقط کوتاه از رسیدن به سه گانه رقم Walbrun گفت. اما درجه حرارت خواهد شد و به احتمال زیاد پیش افتادن از 100 درجه در برخی از نقاط Napa County اواخر این هفته باعث county مقامات بهداشت به توصیه ساکنان به اقدامات احتیاطی و بررسی در افراد مسن همسایه.

در حالی که آسمان باقی خواهد ماند آفتابی و روشن در این هفته وجود دارد یک فرصت کوچک از برخی از دوش و حتی رعد و برق در روز شنبه. اما به ارمغان می آورد که با آن برخی دیگر از نگرانی های اندرسون گفت.

“تنها قابل توجهی خطر خواهد بود هر رعد و برق اعتصاب که زمین می تواند شروع به برخی از آتش سوزی پس از این مدت طولانی خشک و موج گرما ما بوده است,” او گفت:. “این هنوز هم خرس تماشای.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de