سانتا رزا مجموعه مقررات منع رفت و آمد پس از 2 شب مخرب تظاهرات

حداقل یک بار معترضان با تشکیل یک دیوار برای محافظت از ورود به برای همیشه لطفا برای 21 و برای جلوگیری از اقدام به خرابکاری و غارت.

حدود 11:20 بعد از ظهر حدود 100 نفر را شکست ویندوز در پلازا در امتداد یک خیابان.

“چند نفر را شکست ویندوز در کسب و کار و رفت داخل با قصد غارت کسب و کار.” Kucker گفت. “با کمک Sonoma County, کلانتر, اجرای قانون حذف مردم از کسب و کار و به دور از پلازا مرکز خرید.”

در حدود همان زمان گروه دیگری شروع یک استقلالی – وسایل نقلیه تبدیل دونات – در تقاطع در خیابان چهارم و مندوسینو خیابان و دعوا را شکست در میان مجموعه های مختلف از معترضان Kucker گفت.

درست قبل از نیمه شب پلیس به منظور غیر قانونی مجمع و شروع به متفرق کردن جمعیت پس از هشدار آنها را به ترک Kucker گفت. سازمان های اجرای قانون در سراسر Sonoma County, Napa County, Marin County, و, CHP کمک. اجرای قانون هلیکوپتر کمک در عملیات.

در آخرین ساعات مردم پرتاب بطری و سنگ و آتش بازی در افسران Kucker گفت.

“سانتا رزا اداره پلیس متعهد به حفاظت از آن جامعه شهروندان راست به جمع آوری و اعتراض و افسران ما در این زمینه” Kucker بیانیه بخوانید. “امید ما این است که هر آینده تظاهرات مسالمت آمیز خواهد بود که همه شهروندان این فرصت را به صدای خود را شنیده و در یک فضای امن.”

عضو شورای جان سایر سابق مرکز شهر تاجر و دیرین عضو شورای ابراز شوک پس از دیدن آسیب به کسب و کارهای کوچک — که بسیاری از آنها در حال حاضر تلاش شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس — به عنوان به خوبی به عنوان غم و اندوه است که تخریب و غارت شد و تحت شعاع قرار تظاهرات مسالمت آمیز در مورد فلوید مرگ است.

“این احساس به من که اراذل و اوباش بودند که مصرف بیش قانونی اعتراض و من فکر می کنم که غیر قابل توجیه” ساویر گفت:, و اضافه کرد که او هرگز شاهد “این نوع از بی قانونی” در سانتا رزا.

عضو شورای شهر کریس راجرز که کمک به تمیز کردن آسیب ها و نقاشی های دیواری شهر صبح روز یکشنبه گفت: گرافیتی همراه مندوسینو خیابان برای مثال به نظر می رسد به او شده اند به کار یک یا دو نفر و نبود انعکاسی از اکثریت قریب به اتفاق معترضان.

“من فکر می کنم در دو روز گذشته شده اند واقعا غم انگیز برای من و برای بسیاری از مردم در جامعه ما” راجرز گفت. “من فکر نمی کنم آن را ناسازگار برای ما به مخالفت با خرابکاری و شیشه های شکسته در حالی که همچنین empathizing با مردمی که احساس می کنید مانند این است که تنها راه برای اینکه در این کشور است.”

برنامه ریزی جوانان-رهبری تظاهرات و راهپیمایی لگد کردن در ظهر دوشنبه در دادگاه مربع است. سانتا رزا پلیس ارسال شده یک عکس از رئیس Ray ناوارو زانو با تظاهرکنندگان در میدان قبل از این گروه منتقل جنوبی به مقر پلیس در سونوما خیابان.

زانو زدن در همبستگی بود و درخواست مکرر از معترضان در طول یکشنبه شب تظاهرات. ناوارو تصمیم به زانو در میدان است که به عنوان یک نماد مهم از مقدار مورد نیاز نامزدی از بخشی از اجرای قانون در افرادی که انتقاد از پلیس گفت: عضو شورای ارنستو الیورس سابق پلیس ستوان و تنها لاتین در شورای شهر.

“من فکر می کنم آن را نشان می دهد که اجرای قانون بیش از حد تغذیه شده است تا با تمام تلخه که اتفاقاتی در این کشور برای چندین دهه” الیورس گفت:, و اضافه کرد که این مهم برای جوامع خود مقامات پلیس برای ریشه کن کردن افسران که باید پاسخگو باشند. “وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد با یک نشان و یک تفنگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>