سانتا رزا مدارس در میان منطقه, نواحی تماس های ورزشی

در پی ورزش حرفه ای لغو و یا به تعویق انداختن حوادث به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus ترین منطقه دبیرستان, رویدادهای ورزشی شده اند را در خود نگه دارد و همچنین.

شهرستان سانتا رزا مدارس در روز جمعه دستور توقف به آن پنج مدارس ورزشی شیوه ها و مسابقات تا روز سه شنبه زمانی که کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون ورزش بدن حاکم دیدار به موضوع بیشتر دستورالعمل.

هلدزبرگ بالا دنبال کت و شلوار به عنوان انجام چندین منطقه دیگر مدارس یا مناطق.

سانتا رزا Junior College لغو تمام رویدادهای ورزشی و شیوه های آخر هفته آینده.

دره سونوما یک گام به پیش رفت.

“ما بلافاصله به تعویق انداختن یا لغو همه nonrequired/سفرهای غیرضروری و فعالیت های گروهی برای دانش آموزان و بزرگسالان تا 15 آوریل هنگامی که ما دوباره وضعیت همه حوادث” سونوما ولی مدیر ورزشی مایک Boles اعلام کرد. “این شامل همه رویدادهای ورزشی و شیوه است.”

دانشگاه ایالتی سونوما لغو تمام رویدادهای ورزشی در خانه و دور و سفر برای تیم های ورزشی.

“این تصمیم گیری ها دائمی نیست و به سادگی ساخته شده تا اطلاع ثانوی در رابطه با COVID-19 وضعیت” مدرسه گفت: در اعلام آن است.

Sonoma County سه مورد شناخته شده از COVID-19 عفونت مربوط به مسافران از کشتی کروز. وجود دارد هیچ مورد شناخته شده است که برخاسته از جامعه گسترش بهداشت و سلامت, مقامات گفت.

سانتا رزا مدارس منظور تعلیق بدان معنی است که سواحل شمال, آهنگ اغراق در مونتگمری دبیرستان نیز نمی خواهد رفتن به جلو. بیش از 600 ورزشکاران شد و انتظار می رود برای اوایل فصل را ملاقات کند.

شهر سانتا رزا بسته آن استخرهای شنا از طریق پایان ماه مارس به عنوان SRJC گفت: Jan اسمیت حسابداری, کمیساریای از شمال خلیج League of high school sports.

استخر تعطیلی را تحت تاثیر قرار تمام شهرستان سانتا رزا مدارس که به استخر در زمان فینلی و Ridgway شنا مراکز و همچنین به عنوان کاردینال نیومن دبیرستان که شنا در SRJC.

این NBL نشده لغو هر گونه حوادث در عین حال اگر چه بسیاری ليگ را شروع نمی تا زمانی که پس از رخصتی بهار, هفته آینده برای اکثر مدارس.

یکی NBL بازی بیس بال بود پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده روز جمعه بین نیومن و رانچو Cotate زیرا این مناطق تا به حال هیچ محدودیتی در محل. چهار جمعه دیگر بازی بیس بال است که شامل شهرستان سانتا رزا مدارس تیم شد و به تعویق افتاد.

هفته آینده A. L. Rabinovitz یادبود مسابقات را یکی از اوایل جواهرات از ردوود امپراتوری بیس بال فصل لغو شد روز جمعه به عنوان تیم شروع به رها کردن. دیگر بیس بال و سافت بال بازی برای اوایل هفته آینده لغو شد.

سانتا رزا وارد کالج در حال حاضر اعلام کرد که بسته شدن دانشگاه خود را از طریق شکستن بهار اما در روز جمعه به ورزش بدن حاکم ایالت کالیفرنیا کالج ورزشی انجمن به حالت تعلیق در تمام مسابقات به طور نامحدود.

JC کنفرانس مشکوک به تمام فعالیت های ورزشی را از طریق 20 مارس به پایان رخصتی بهار.

SRJC مدیر ورزشی مت markovich را گفت: مدیران با استفاده از مکث به سادگی یک برنامه بلند مدت برای, شیوه های بازی و ورزشکاران در آینده واجد شرایط بودن.

امریکن کنیون دبیرستان بوده که در انگور دره ورزشی لیگ با سونوما دره پتالوما و Casa Grande, لغو تمام مسابقات ورزشی تا آوریل 1.

پتالوما مربی بیس بال جیم Selvitella گفت: مدرسه خود را خواهد شد منتظر CIF ارشاد در روز سه شنبه و تروجان ها برنامه ریزی شده تا پس از آن لغو شده است با توجه به مخالفان بیرون کشیدن.

هلدزبرگ اصلی لایحه Halliday گفت: کالیفرنیا لغو بازی برابر Greyhounds که روز جمعه باعث هلدزبرگ به توقف به عنوان به خوبی.

“سرپرست و من فقط ساخته شده تصمیم به انجام همان” Halliday گفت: بعد از ظهر جمعه.

CIF و آن بخش کمیسیون دیدار خواهد کرد صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد بهار, ورزشی. آنها به احتمال زیاد مشکل یا از توصیه و یا سفارش برنامه برای بقیه سال تحصیلی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de