سانتا رزا هیئت مدیره مدرسه حفظ مشاور مشاغل در بودجه مذاکرات

دینو Battaglini ایستاده بود قبل از سانتا رزا هیئت مدیره مدرسه یکشنبه شب و خواسته رهبران آن چرا او به عنوان یک مدافع برای دانش آموزان در یادگیری زبان انگلیسی در خرد کردن بلوک با توجه به منطقه تلاش مستمر برای ترویج فرصت های برابر.

“چرا ما با داشتن این همه بی عدالتی مکالمات اما از بین بردن موقعیت های مبارزه برای کمتر به حاشیه رانده شده دانشجویان است؟” Battaglini گفت: قبل از شهرستان سانتا رزا مدارس هیئت مدیره آموزش و پرورش معکوس دوره و توافق به نگه داشتن شغل از Battaglini و همکار مشاور Sal Barrera.

دو شغل در میان یک لیست از حدود 10.7 میلیون در مقدماتی برای کاهش بودجه شهرستان سانتا رزا مدارس هیئت مدیره آموزش و پرورش مورد بحث به عنوان آن است که به دنبال غلبه بر نزدیک به 13 میلیون دلار کسری بودجه و جلوگیری از واگذاری کنترل از بودجه خود را به دولت است.

مشاوران که به کمک حدود 1200 دانش آموزان هنوز هم یادگیری زبان انگلیسی پیشرفته به طور منظم کلاس ها و در نهایت فارغ التحصیل شد و از 17 موقعیت های پیشنهادی برای کاهش. دیگر موقعیت 15 در حال حاضر خالی است.

پس از شنیدن درخواست از Battaglini و Barrera که با انتقاد از این منطقه برای دفاع از خود کار می کنند و در عین حال پیشنهاد به حذف شغل خود را از هیئت مدیره به اتفاق آرا به تصویب رسید اصلاح لیست کاهش از مدرسه عضو هیئت مدیره عمر مدینه است که اجازه مشاوران باقی می ماند.

عضو هیئت مدیره مدرسه Alegría د لا کروز نیز خواسته به نگه داشتن دو دانش آموز تعامل شغل دست نخورده بنابراین این منطقه می تواند در معرفی بیشتر فعالیت های غنی سازی برای دانش آموزان در آبراهام لینکلن و لوتر Burbank مدارس ابتدایی است.

ترکیب هیئت مدیره مدرسه تصویب یک طرح است که در زمان معادل تقریبا 15 full-موقعیت زمان خاموش بودجه ارائه حدود 3 میلیون دلار در پس انداز با کاهش پرسنل.

اما این دو به اصطلاح حمایت از ما یادگیرنده زبان مشاور موقعیت شد و خالی شد. یکی دیگر از 3.5 میلیون دلار در آمد از کاهش انواع هزینه های عملیاتی.

مقامات منطقه در حال حاضر به جای دیگر به دنبال پس انداز اضافی به منظور بستن مانده $2.3 میلیون شکاف و تعادل آن $185 میلیون صندوق به طور کلی.

روز چهارشنبه هیئت مدیره مدرسه بحث شد و یک قدم به سمت نهایی بودجه خود را برای سال تحصیلی جاری. چرا که این منطقه نمی تواند با تمام تعهدات مالی خود را در طول سه سال آینده در کالیفرنیا مورد نیاز قیمومیت یک طرح بازیابی از طریق 2021-22.

برای دیدار با دولت موظف 3 درصد در اورژانس ذخایر این منطقه نیز منتقل 3 میلیون دلار در منشور بودجه برای جلوگیری از داشتن برای بریدگی های اضافی را.

“ما باید به خانه بروم و با این تصمیمات ما را گفت:” در مدرسه عضو هیئت مدیره اد شفیلد. “کاهش همیشه رفتن را دشوار و آن را غم انگیز قلب در زمان … که در حال حاضر است و آن را باید گفت.”

سانتا رزا مانند بسیاری از مناطق در سونوما کانتی است دست و پنجه نرم با کاهش ثبت نام و متناقض بودجه از وزارت امور خارجه گفت: غنی Edson, Santa Rosa معاون سرپرست. پیش بینی ها نشان می دهد سانتا رزا مدارس دولتی را از دست داده اند تقریبا 1500 نفر از دانش آموزان بین 2015 و 2021.

در 2019 در سانتا رزا کاهش 50 موقعیت برای کاهش هزینه ها. وجود دارد هیچ کاهش عمده خواهد بود که نهفته اند روز به روز در محلی درس اما به عنوان ثبت نام پایین می رود مقامات منطقه هشدار داد که بیش از حد خواهد شد کارکنان از آنجا که وجود خواهد داشت کمتر دانش آموزان برای مراقبت از.

“با کمتر دانش آموزان ایجاد می کند ناخواسته فرصت با بودجه” ادسون گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>