سانتا رزا دوار اعضای باشگاه کمک گذاشته کارگران 1 رایگان غذا در یک زمان

این کافی نیست برای کیسی ویلیامز به احساس تاسف برای تمام سرورهای رستوران و baristas و سالن غذا خوری و آشپز و بستنی scoopers و بار من و دیگران در مواد غذایی و مهمان نوازی تجارت idled یا قطع راه برگشت با این بیماری همه گیر.

ویلیامز تصور شده یک طرح را به انجام کاری مفید و مهربان برای چنین افرادی است. او تن به تن آن را به همکار خود را عضو باشگاه روتاری سانتا رزا غرب و همچنین باشگاه روتاری سانتا رزا شرق.

و در ظهر شنبه ویلیامز و چند یاران گذشت حرفه ای آماده و جعبه ناهار به مردمی شاغل در غذا و صنعت مهمان نوازی. درایو از طریق سادگی یک چیز خوب نه تنها برای مردمی که برداشت غذای رایگان را برای خود و خانواده خود را, اما برای جرارد Giudice از سالی گوجه فرنگی. جامعه فکر و در حال حاضر تلاش وراج/رستوران پرداخت شده توسط Rotarians برای آماده کردن ناهار.

خوراک کسانی که به ما غذا توزیع اتفاق افتاده در خارج از فرهنگی کودک مرکز توسعه در غرب خیابان سوم. مانده جعبه به اشتراک گذاشته شد با افراد بی خانمان و سونوما اعمال محبت.

پول برای غذا آمد از Rotarians و اهدا کنندگان به GoFundMe تجدید نظر در www.santarosawestrotary.com.

ویلیامز امیدوار است او و همکار خود را روتاری اعضا می توانند همچنان به سرپرستی وراج-رستوران مانند Giudice و دست از ناهار برای خدمات مواد غذایی کارگران در ظهر در روزهای شنبه تا زمانی که نیاز وجود دارد و حمایت دلار در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de