سانتا رزا ساکن به اتهام پرتاب سنگ در پنجره مرکز شهر کسب و کار

یک زن 24 ساله سانتا رزا ساکن دستگیر شد دوشنبه ظن با استفاده از یک سنگ بزرگ به سر و صدا یک پنجره از یک مرکز کسب و کار در سومین شب از اعتراضات در مرکز شهر در هفته گذشته.

دنی Jewell بود به اتهام خرابکاری, Santa Rosa پلیس گفت: در انتشار اخبار.

در حدود 10 p. m. در ژوئن 1, یک مرد ناشناس گرفتار شد در نظارت تصویری بارها و بارها با پرتاب یک سنگ بزرگ در مقابل پنجره از دوچرخه دستفروش در 605 کالج Ave گفت: سانتا رزا پلیس گروهبان. برایان Boettger. مظنون پرتاب سنگ در پنجره تا آن را در هم شکسته و هزینه خسارت برآورد شد حدود 3000$.

مظنون بود سوار BMX دوچرخه دوچرخه سبک و با پوشیدن یک ماسک سیاه و سفید-sweatshirt ابلق با رنگ قرمز نوشتن بر روی آن و کفش نایک Boettger گفت.

روز دوشنبه یک افسر دیدم عکس از مشکوک از فیلم های نظارت و به رسمیت شناخته شده و متمایز لباس. افسر متوجه او تا به حال بازداشت یک فرد با پوشیدن لباس های مشابه متمایز لباس حدود یک ساعت و نیم پس از خرابکاری حادثه رخ داده بود چند بلوک دورتر از دوچرخه دستفروش به ظن نقض سراسر شهر بود حکومت نظامی.

پلیس پس از شناسایی مظنون به Jewell و او را دستگیر کردند در سانتا رزا اقامت که بعد از ظهر. در مصاحبه با افسران Jewell بستری برای خرابکاری در کسب و کار, پلیس گفت:.

اگر چه بسیاری از دیگران به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد که شب شد و بخشی از زندگی موضوع اعتراض معلوم بود که آیا Jewell در زمان شرکت در تظاهرات Boettger گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>