سانتا رزا پلیس واحد متمرکز در مرکز شهر می افزاید: ماموران

شش افسر واحد وظیفه حراست مرکز شهر سانتا رزا است به طور کامل دوباره بیش از یک سال و پس از دو افسر در تیم بودند منحرف برای کمک به پر کردن کمبود در آژانس گشت صفوف.

موقعیت بودند دوباره به این واحد که با این نسخهها کار از یک پست در مرکز شهر هسته ای در اوایل ماه ژانویه پس از یک افزایش در گشت نیروی انسانی آزاد تا دو افسر برای مرکز شهر, تیم گفت: سانتا رزا پلیس گروهبان. جاناتان ولف که با نظارت این گروه است.

این واحد تخصصی پاسخ به تماس برای کمک در مرکز شهر میدان و اطراف آن محله به عنوان آنها به نام در به dispatchers بلکه آثار با صاحبان کسب و کار برای حل و فصل مشکلات دیرینه مانند استفاده از مواد مخدر و یا کیفیت زندگی مشکلات گرگ گفت.

اضافه افسران اجازه خواهد داد که این تیم به کارکنان گشت در تعطیلات آخر هفته دوباره در طول روز به عنوان مورد در طول هفته کار گرگ گفت.

“این تفاوت معناداری” گرگ گفت: از اضافه افسران به آژانس مرکز شهر اجرای تیم. “به طور کلی, شما در حال رفتن به افسران که قادر خواهد بود برای پاسخ به سرعت و کمتر به احتمال زیاد به یکی دیگر تماس بگیرید.”

تیم مکمل افسران اختصاص یافته به این سازمان در مرکز شهر گشت زنی در منطقه یکی از نه به عنوان مورد نیاز است. یک تا سه افسران گشت این شهر مرکز شهر ضرب و شتم در هر زمان داده شده با نیروی انسانی افزایش طول شلوغ روز و زمان گرگ گفت.

علاوه بر این از افسران به مرکز شهر واحد شرح زیر است این بسته از چندین کسب و کار در منطقه و در یک زمان می آید زمانی که صاحبان کسب و کار با بیان افزایش نگرانی که کاربران دیگر احساس خوش آمدید, مرکز شهر, در بخشی به دلیل از افراد بی خانمان که در پناه وجود دارد و داد و بیداد کن آخر هفته جمعیت.

کریس Bowser خود مدیر برای آبجو بارون Bar & Kitchen بعدی به دادگاه مربع گفت: اضافه شدن حضور پلیس بود بشدت مورد نیاز در این منطقه که او به عنوان تجربه یک نقطه کم زیر یک سری از خشونت مجادلات در میله های محلی.

Bowser خود که قبلا مشغول به کار در شرکت-بسته تنومند برادران میخانه در خیابان چهارم گفت: کارفرمای سابق خود رو “بد روابط عمومی” پس از دو مرد بودند مجروح در تابستان گذشته در یک predawn سلاح سرد در پارکینگ پشت میخانه.

“وجود دارد یک حس ناامنی را در اینجا, بنابراین من خوشحالم که آنها در حال گرفتن آن را به طور جدی تر” Bowser خود گفت: از پلیس. او اشاره کرد که او تا به حال دیده افسران پلیس رها کردن کسب و کار یک تعداد انگشت شماری از بار در دو ماه گذشته بازدیدکننده داشته است او استقبال و امید ادامه خواهد داد.

در علاوه بر این به گشت زنی در منطقه مرکز شهر این تیم نیز به عنوان کارشناسان در خانه در بی خانمان های مربوط به سیاست گاهی اوقات گرفتن تماس از افسران به دنبال مشاوره در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به شرایط دشوار ولف گفت. این سازمان اغلب شیپور خاموشی افسران در واحد برای کمک به بی خانمان encampments در سراسر شهرستان و همچنین منطقه مرکز شهر ،

“ما در حال اندازه گیری وضعیت ما تعیین اگر یک جرم شده است و ما در حال تعیین اگر فرد نیاز به برخی از نوع از کمک های” گرگ گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>