سانتا رزا پلیس بررسی شکایات ثبت شده توسط معترضان مجروح توسط پرتابه

سانتا رزا اداره پلیس در حال بررسی شکایت توسط سه نفر از تظاهر کنندگان با سر صدمات ناشی از پرتابه شلیک شده توسط ماموران برای متفرق کردن تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

رئیس پلیس Ray ناوارو کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد موارد مربوط به سه معترضان که علنا صحبت کردن در مورد آسیب های که در بازه زمانی از سر پارگی به شکسته استخوان های صورت نیاز به عمل جراحی است. ناوارو به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که گروه او تا به حال راه اندازی یک بررسی کامل از این حوادث اما نیاز به زمان برای بررسی حجیم بدن دوربین تصویری و مصاحبه با ماموران به علاوه هر گونه شناخته شده از شاهدان. او نمی تواند می گویند چگونه تحقیقات را.

“من می توانم صحبت می کنند به کسانی که حوادث جدا در حال حاضر, اما آنها به طور جدی در حال بررسی” ناوارو گفت. “ما در حال رفتن به در به دنبال سیاست ها و روش های. اما به عنوان یک کل من افسران قرار داده بودند در معرض خطر بزرگ و شهر دچار آسیب است.”

هیچ یک از افسران استفاده می شود که کنترل جمعیت تاکتیک های مانند اسپری های شیمیایی و یا به اصطلاح “کمتر کشنده” پرتابه در طول هفته گذشته تظاهرات که قرار است در مرخصی اداری است که به صورت خودکار در انواع دیگر تحقیقات داخلی مانند افسر-درگیر تیراندازی ناوارو گفت.

به طور کلی افسران مشغول به کار بودند تحت یک ساختار فرماندهی در جریان تظاهرات و اخراج کمتر کشنده دور زمانی که دستور توسط یک سرپرست برای متفرق کردن جمعیت ناوارو گفت. استثنا وجود دارد و افسران مجاز به استفاده از اختیار و اقدام به متوقف کردن خشونت و یا صدمه به اموال با توجه به رئیس.

اما ماموران قرار نیست به آتش در سر مردم و یا چهره و اداره پلیس, نقد و بررسی خواهد شد چرا همه سه معترضان ضربه به سر, او گفت:.

“این یکی از دلایلی است که چرا ما در حال نگاه کردن به آن نزدیک” ناوارو گفت. “ما نمی هدف برای سر.”

Michaela Staggs, 20, از سانتا رزا زده بود بیش از او چشم چپ با یک پرتابه شب مه 30, یک زخم نیاز به چندین بخیه.

Marqus مارتینز, 33, Santa Rosa شد آمار در یک پرتابه حدود نیمه شب 31 ماه مه به عنوان او ایستاده بود تا از زانو زدن در وسط مندوسینو خیابان در نزدیکی خیابان دانشگاه. او زده بود در دهان از آنچه او معتقد بود sting-توپ نارنجک. توپ تنیس به شکل پرتابه را درهم شکست خود را مقابل دندان های شکسته و چندین صورت استخوان و تقسیم گوشت از لب بالا خود را به پل بینی خود را.

Ryland aj facts™, 24, از سانتا رزا نیز آمار 31 مه در تقاطع مندوسینو و راههای از آنچه او فکر می کند یک لاستیک گلوله که در سمت چپ یک هلال به شکل خونریزی زخم بر روی پیشانی خود را.

هر سه معترضان را تایید کرده اند در مصاحبه ها به آنها داده شده بود به دستور پلیس با استفاده از بلندگوهای به ترک آنجا که این تجمع اعلام شده بود غیر قانونی مجمع.

اما یک وکیل برای مارتینز و Staggs سباستوپول حقوق مدنی وکیل Izaak Schwaiger گفت: او معتقد است هیچ اقدام تحریک آمیز قبل از مشتریان خود را مورد اصابت قرار گرفتند. او با انتقاد از افسران تاکتیک در برابر مردم ورزش اول خود را اصلاح حق “به احساس شنیده می شود.”

Schwaiger با انتقاد از گروه سکوت در جزئیات در مورد مشتریان خود را’ صدمات و شرایط اطراف آن حوادث. او گفت: مارتینز و Staggs قصد سو شهرستان.

“این یک زمان برای شفافیت و صداقت و شفافیت” Schwaiger گفت. “نه” ما می خواهیم انجام این تحقیقات و اعتماد ما است که ما آن را درست انجام دهد.’ مردم در خیابان ها. از آن زمان به تعامل با جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de