سانتا رزا رئیس پلیس احساس جرقه امید’ است اما مشکل خرابکاری درگیری

ناوارو گفت: ماموران آموزش دیده در مداخله در بحران و deescalation تکنیک و او قصد دارد برای ادامه ایجاد تنوع کارکنان خود را.

حتی مشروع خشم و نارضایتی نه مشروعیت بخشیدن به بی قانونی است. و مشکلات با یک سازمان اجرای قانون و یا یک افسر باید منعکس کننده بر هر سازمان اجرای قانون در سراسر کشور, او گفت:.

در طول هفته گذشته صدها نفر از مردم در خیابان ها را پر کرده اند در سانتا رزا در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس شعار “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” بازتاب آخرین درخواست از فلوید. معترضان نشان داده اند در مقابل Sonoma County Sheriff را ریخته و بر روی بزرگراه 101 آوردن ترافیک به توقف screeching.

پس از شب هنگام برخی از گروه های معترض پنجره شکسته اسپری-نقاشی گرافیتی با پیام محکوم پلیس و حمایت از ضد خشونت پلیس جنبش است. در طول هفته گذشته حدود 160 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با خرابکاری غیر قانونی مجمع و بیشتر نقض مقررات.

ناوارو گفت: بسیاری از راهپیمایان و قطعا سازمان او صحبت شده است با صدای بلند و پرشور در مورد باورهای خود را بدون خرابکاری در اموال.

“در طرف دیگر وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که در خارج وجود دارد با استفاده از وضعیت” ناوارو گفت. “آن را به همان اندازه خسته کننده برای من بود و من فکر می کنم آن را به همان اندازه خسته کننده برای سازمان.”

در تصاویر از افسران پلیس unflinchingly رو با تظاهرکنندگان ناوارو می بیند خدمتگزاران مردم انجام شغل خود را.

روز دوشنبه ناوارو kneeled در کنار معترضان در طول یک تظاهرات در دادگاه مربع است. او گفت که او نمی برای به زانو زدن در آن روز بود اما مجبور به ارائه خود به خودی ژست احترام.

ناوارو گفت: آن است که کار خود را به عنوان رئیس و دیگر رتبه بندی گروه رهبران به صحبت کردن با اعضای جامعه و به مجموعه ای از تن برای بخش خود را. که بعد از ظهر در میدان او گفت: هر کس به زانو در اطراف او و او پیوست و آنها را برای نشان دادن همبستگی.

“آن است كه ما در مقابل آنها را ما” ناوارو گفت.

اما او گفت: جامعه نباید نقش خود را در گروه حمایت از زندگی و اموال. ناوارو انتظار می رود هر افسر گشت زنی در خیابان ها به زانو زدن با معترضان و او دستور ماموران برای جلوگیری از گفتگو با تظاهر کنندگان.

“آنها باید هوشیار باشند و متمرکز است و کار خود را به شرکت در بحث” ناوارو گفت. “مردم ممکن است فکر می کنم آن را بسیار نظامی. این برنامه ریزی شده است که راه. آنها وجود دارد به زانو زدن. آنها وجود دارد برای اطمینان از چیزهایی که نمی توانید از دست.”

نیروی است که گاهی اوقات لازم ناوارو گفت. افسران مستقر گاز اشک آور و دیگر عوامل شیمیایی و اخراج کمتر کشنده پرتابه دور در چند شب هنگامی که او ادعا آنها موجب تظاهر کنندگان اقدام به شدت نسبت به آنها و یا بارها و بارها تمرد از حکومت.

ناوارو شنیده است صدای کسانی که می گویند اعمال خرابکاری نشان دهنده خشم عمیق از مردم مظلوم مواجه خاموش در برابر سرکش سیستمیک نژاد پرستی. اما ناوارو سوالات کسانی که عمل کردن بدون در نظر گرفتن عواقب آن به افراد و یا کسب و کار است که باید تمیز کردن خرابه.

“چیزهایی است که بیش از پنج روز گذشته شده است بسیار ناراحت کننده,” ناوارو گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>