سانتا رزا بازداشت دو مرد مظنون به شروع باند مربوط به مبارزه با

دو مرد مظنون به شروع یک باند مرتبط با مبارزه یکشنبه مشت زدن و تپانچه شلاق قربانیان بودند دستگیر و به ظن حمله و اتهامات دیگر سانتا رزا مقامات پلیس گفت:.

پابلو پرز, 23, از رونرت پارک و انریکه هرناندز-کاماچو, 22, از کوتاتی بودند رزرو به Sonoma County Jail ظن, جنایت, حمله, اسلحه گرم مواد مخدر و باند اتهامات Sgt. جاستین فررینگتن گفت.

مدت کوتاهی قبل از ظهر پرز و هرناندز-کاماچو مواجه با دو مرد دیگر در خارج در غرب خیابان در نزدیکی سباستوپول جاده احتمالا به خاطر یکی از آنها با پوشیدن لباس بود که به عنوان نشانه ای از وابستگی با رقیب باند فررینگتن گفت.

پرز و هرناندز-کاماچو به نام باند چالش برای مردان و شروع به پرتاب مشت به گفته پلیس. یکی از متهمان آمار یکی از مردان با تفنگ فررینگتن گفت.

پرز و هرناندز-کاماچو پس از آن فرار کرد و در یک رنگ خاکستری وانت دوج. افسران خال خال دوج در این نزدیکی هست در سباستوپول جاده در Dutton خیابان و آغاز ترافیک متوقف شود. افسران یافت پرز و هرناندز-کاماچو داخل وانت و همچنین به عنوان یک لود .45-کالیبر, handgun, کوکائین, به علاوه شواهدی از فروش مواد مخدر و باند متعلقات با توجه به پلیس.

پرز و هرناندز-کاماچو هر دو اعتقادات قبلی برای باند جرایم مربوط با توجه به فررینگتن. دو مرد بودند که حمله کرده جراحات جزئی از روبرو می شوند.

هرناندز-کاماچو برگزار شد یکشنبه در ازای $150,000 وثیقه. زندان سوابق نشان نداد پرز در بازداشت است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>