سانتا رزا پلیس موتورسوار در زور اسلحه در مرکز شهر ناهار عجله

پلیس موتورسوار در زور اسلحه در طول ساعت ناهار روز سه شنبه در مرکز شهر سانتا رزا پس از یک کوتاه با سرعت بالا پیگیری.

Paul Clarke, 55, رزرو شد به Sonoma County زندان به اتهام بزه از در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر و جرم اتهام بی پروا فرار و نقض خود را مشروط و گفت: سانتا رزا پلیس گروهبان. جاناتان ولف. او است که برگزار می شود در $20,000 وثیقه از زندان به وب سایت گفت.

این حادثه آغاز شد و در 11:59 صبح هنگامی که یک افسر تلاش برای متوقف کردن کلارک در راه آهن خیابان در نزدیکی خیابان سوم برای بالا بردن سرعت حدود 10 مایل بیش از حد و داشتن یک مانع پلاک گرگ گفت. کلارک در ابتدا متوقف شد اما پس از آن در زمان خاموش.

کلارک که بی خانمان سوار شرق در خیابان سوم رسید تا او سانتا رزا خیابان که در آن نقطه او سوار جنوب به خیابان بلوط قبل از چرخش به بالا و به سانتا رزا خیابان و خیابان سوم. کلارک پس از آن سوار برابر ترافیک بر روی دادگاه مربع است. در طول این پیگیری به طول انجامید که حدود سه دقیقه Clarke زد حدود پنج نشانه توقف و ضربه سرعت های نزدیک به 65 mph گرگ گفت.

هنگامی که کلارک رسیده دادگاه مربع یک افسر که در داخل در نزدیکی چهارم خیابان بازار & Deli بوده و نظارت بر این تعقیب و گریز بیش از او رادیو را دیدم کلارک با نزدیک شدن به فروشگاه. افسر آمد از اغذیه فروشی با اسلحه خود را کشیده سفارش کلارک به توقف گرگ گفت. کلارک پیروی و افسر او کشیده کردن موتور سیکلت به بازداشت او در 12:03 بعد از ظهر

افسران یافت حدود 2.5 گرم هروئین در کلارک که آنها بر این باور بود که برای استفاده شخصی گرگ گفت. این موتور سیکلت ثبت نمی شد به Clarke, اما آن را تا به حال گزارش نشده به سرقت رفته است.

تعقیب درو قابل توجه حضور پلیس در مرکز شهر ناهار عجله به چندین اتومبیل های گشت و حدود هفت افسر پاسخ داد. بسیاری از صاحبان کسب و کار در این نزدیکی هست شاهد حادثه.

“آن شدید بود” گفت: Neal Mogannam که صاحب چهارم خیابان بازار & Deli.

گرگ گفت: هر چند که این پروتکل استاندارد برای افسران به منظور مظنون کردن وسیله نقلیه خود را در زور اسلحه اگر مظنون به فرار ترغیب یک پیگیری.

“ترافیک متوقف می شود می تواند ذاتا خطرناک به هر حال — شما هیچ وقت نمی دانید که شما در حال توقف” گرگ گفت. “اما زمانی که شما در حال توقف به حال کسی که (فرار کرد) شما باید به فرض که آنها به طور بالقوه خطرناک و بالقوه مسلح است.”

گرگ نیز گفت: این استاندارد برای تمرین گروه برای انجام یک اداری بررسی برای هر خودرو حرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>