سانتا رزا آماده به شکایت PG&E برای Kincade آتش

سانتا رزا آماده است برای اقدام قانونی علیه PG&E برای جبران هزینه دفاع از شهر در سال گذشته در برابر Kincade آتش, بزرگترین wildland فروغ در سونوما کانتی تاریخ است.

هزینه های به شهرستان تا کنون در مجموع $701,000 بخش عمده ای صرف پرداخت اضافه کاری در طول درگیری برای جلوگیری از شعله های آتش از سوختن به محله هنوز هم بازسازی از سال 2017 طوفان. معاون شهردار ویکتوریا فلمینگ گفت: این شهرستان در نظر دارد به دنبال جبران خسارت از PG&E برای آنچه در آن هزینه برای نجات شهرستان را از دیگر فاجعه است.

“هزینه برای حفاظت از این شهر قابل توجه بود” فلمینگ گفت. “آتش آمد واقعا نزدیک به محدوده شهر است.”

این Kincade آتش می تواند اولیه آزمون برای دولت wildfire صندوق ایجاد شده در سال گذشته برای کمک به آب و برق و جبران خسارات قربانیان زمانی که شرکت تجهیزات آتش سوزی شروع می شود. PG&E نیز می تواند انتخاب کردن برای حل و فصل دعاوی از Kincade آتش در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده از طریق یک فرایند اجازه می دهد این شرکت برای حل و فصل بدهی های متحمل شده پس از ثبت شرکت برای حفاظت از ورشکستگی در ماه ژانویه 2019.

این Kincade آتش مشتعل Oct. 23 در طول یک توفان در بخشی از راه دور از آبفشان منطقه زمین گرمایی در Mayacamas کوه و آن را به سرعت گسترش به الکساندر دره. باد رانده فروغ را بارها و بارها تهدید جوامع در هلدزبرگ ویندزور و سانتا رزا در طی یک هفته پیشرو مقامات برای خالی کردن کل شهر در یک رکورد تنظیم تخلیه حدود 200,000 نفر است.

شب آتش آغاز شده PG&E قطع کرده و برق برای بخش زیادی از منطقه به دلیل خطر آتش بالا ایجاد شرایط خشک و بادهای قوی. اما آن را غیر فعال خطوط انتقال با ولتاژ بالا از جمله کسانی که در نزدیکی آتش منشاء است که به سرعت تبدیل شد تمرکز کال آتش تحقیق چگونه از این آتش سوزی آغاز شده است. که تحقیقات در حال انجام است.

PG&E سخنگوی پل دوهرتی کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص در مورد چگونه بدهی از Kincade آتش ممکن است تاثیر این شرکت به سرعت در حال توسعه برنامه ای برای خروج از ورشکستگی حفاظت از آن سان فرانسیسکو ابزار مبتنی بر پی در سال گذشته تحت نصب بدهی از سال 2017 شمال کالیفرنیا طوفان و 2018 آتش اردوگاه.

Doherty اشاره کرد Cal آتش هنوز به صدور تصمیم نهایی در مورد آنچه باعث آتش است.

او گفت: PG&E کارگران در زمینه های روزانه بازرسی تجهیزات سخت شدن شرکت سیستم های الکتریکی, ترکیب فن آوری های جدید و از بین بردن پوشش گیاهی “به سمت هدف کاهش خطر آتش سوزی.”

“ما همچنان با تمرکز بر انجام همه چیز ما می توانیم به کمک نهفته مشتریان در سونوما کانتی بازیابی و بازسازی در حالی که کاهش بیشتر آتش سوزی خطر” Doherty گفت: در یک ایمیل.

کال آتش سخنگوی مایکل Mohler گفت: Kincade آتش را علت است که هنوز تحت بررسی است. این آژانس هیچ برآورد برای زمانی که آن را ممکن است به یک نتیجه, او گفت:.

سانتا رزا اعضای شورا رای خواهد داد شنبه به استخدام شرکت های مشابه در حال حاضر به نمایندگی از این شهرستان در ادعای خود علیه PG&E برای سال 2017 آتش سوزی را نیز آغاز مورد آن در برابر ابزار برای Kincade آتش.

کسانی که از شرکت های — تگزاس حقوقی بارون و باد و سن دیگو-بر اساس دیکسون Diab & Chambers — نیز به نمایندگی از Sonoma County, Sonoma County کشاورزی حفظ و باز کردن فضای منطقه به عنوان منطقه سونوما کانتی سازمان آب.

این شهر رای به شرح زیر ژانویه رای سونوما کانتی سرپرستان به آغاز آن پرونده PG&E برای Kincade آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im