سانتا رزا آماده به زمین 25 میلیون دلار کمک مالی بسته برای مسکن راه آهن پروژه های

سانتا رزا در همکاری با هوشمند و یک منطقه خلیج مسکن مقرون به صرفه توسعه است که در خط به دریافت نزدیک به 26 میلیون دلار در اعطای پول به صندوق طیف وسیعی از پروژه ها از جمله مسکن جدید در Roseland و فرمت شمال خلیج مسافر سیستم ریلی.

دولت کمک هزینه تحصیلی تعلق می گیرد به شهر سانتا روزا, Sonoma-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل سیستم و پرورش شهرستان بر اساس MidPen مسکن — بخشی از بیش از نیم میلیارد دلار توصیه می شود برای جایزه این هفته در کالیفرنیا رشد استراتژیک شورای یک اداره دولتی با اختیارات گسترده که شامل افزایش در دسترس بودن و مقرون به صرفه مسکن و بهبود حمل و نقل.

دلار 25.8 میلیون اعطای بسته شامل 15 میلیون دلار برای ساخت 75 واحد مسکن مقرون به صرفه در MidPen را Roseland توسعه روستا در شهرستان متعلق به زمین در سباستوپول جاده ها است. برنامه ریزی برای این پروژه برآورد هزینه بیش از $65 میلیون نیز تماس بگیرید تا 100 واحد از بازار مسکن نرخ.

بودجه بسته شامل 5 میلیون دلار برای 3 مایل گسترش سیستم هوشمند شمالی از سانتا رزا به ویندزور, یک پروژه با یک برچسب قیمت حداقل $65 میلیون. هوشمند نیز دریافت خواهد کرد $225,000 برای کار مرتبط با کار در جو سه تظاهرات l نوین و مرکز شهر سانتا رزا ایستگاه گفت: هوشمند سخنگوی جولیا گونزالس.

اضافی $3.9 میلیون است به صندوق های مختلف سانتا رزا پروژه ها از جمله خرید یک اتوبوس الکتریکی.

اعطای جوایز تعیین شده نهایی در ژوئن 25.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>