سانتا رزا برنامه های موقت بی خانمان اردوگاه در فینلی مرکز جامعه

سانتا رزا برنامه ای برای راه اندازی موقت بی خانمان گاه این ماه در فینلی مرکز جامعه که در آن 70 به 140 نفر بدون سرپناه قادر خواهد بود به ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مدیریت اردوگاه خواهد شد نظارت کارکنان با خیریه کاتولیک سانتا رزا شهر اصلی بی خانمانی پیمانکار این شهرستان چهارشنبه اعلام کرد. از آن خواهد شد در پارکینگ قرار گرفته از غرب خیابان دانشگاه مرکز جامعه در نزدیک به 25000 متر مربع در مرکز آن زمین تنیس, با توجه به نقشه های ایجاد شده توسط این شهرستان است.

شهر و خیریه کاتولیک هنوز هم بدانند چگونه به انتخاب افراد بی خانمان به ماندن در سایت و همچنین حمل و نقل از موجود encampments که فاقد اجتماعی فاصله مانند آلاینده مجموعه ای از خانه تحت بزرگراه 101 در امتداد خیابان ششم.

حرکت به سمت اورژانس تحریم اردوگاه شرح زیر است این شهر تلاش های قبلی برای جلوگیری از COVID-19 شیوع در میان آن جمعیت بی خانمان. آن شامل حرکت ساکنان Samuel L. Jones سالن به اتاق های هتل برای ایجاد فضا در شهرستان متعلق به پناهگاه بی خانمان و فرمان پذیر مردم بدون سرپناه به دیگر اتاق های هتل یا مرکز موقت در دانشگاه ایالتی سونوما.

“هدف این است که سعی کنید به نگه داشتن این مردمی امن و نیست که این بیماری همه گیر از طریق جامعه ما گفت:” دیو Gouin این شهر مدیر مسکن و خدمات اجتماعی.

راه اندازی کار در این سایت آغاز خواهد شد در هفته آینده با شغل به احتمال زیاد با شروع هفته مه 18. سایت انتظار می رود که به وجود همزمان با دکتر Sundari Mase پناهگاه در محل سفارش است که در حال حاضر نامعلوم.

Mase این شهرستان افسر بهداشت گفت: او تا به حال شنیده نشده از این شهر قصد دارد در فینلی مرکز جامعه خواسته تا در مورد آنها با یک خبرنگار و نمی تواند نظر به طور خاص.

“بی خانمان را به یک محل که در آن آنها می توانند اقامت پس از این است که احتمالا یک عکاسی در اندازه گیری تا زمانی که ما می توانید پیدا کردن یک راه حل پایدار به کل موضوع بی خانمانی” Mase گفت.

برنامه های شهر به سفارشات 70 چهار فرد چادر — که خانه یک یا دو نفر هر یک می شود و در فاصله 12 فوت جدا از یکدیگر به چین با دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری — و اجاره نامه یا قرارداد برای شمشیربازی قابل حمل توالت دست شویی ایستگاه های تحویل غذا و یک شبه امنیت Gouin گفت. برآورد هزینه خواهد شد در مورد $134,000 در هر ماه به احتمال زیاد کشیده شده از صندوق به طور کلی ذخایر و برنامه های شهر به دنبال بازپرداخت از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

حرکت به راه اندازی یک سایت در فینلی مرکز می آید پس از کارکنان مشورت در اواخر ماه آوریل با شهردار تام Schwedhelm و عضو شورای دیک Boland که خدمت در شورای فرعی گروه با تمرکز بر مسکن و بی خانمانی با توجه به Gouin. آن را ناشی از تصمیم گیری ساخته شده در طول یک جلسه عمومی و رسمی هر حرکت و یا توصیه Gouin گفت.

Schwedhelm گفت: او ابراز نگرانی به کارکنان در مورد استراتژی دراز مدت از راه اندازی یک سایت اما گفت: این مهم به مکان های امن تر برای مردم را به رفتن با توجه به COVID-19.

“من فکر می کنم ما نیاز به یکی دیگر از گزینه های که در آن ما در واقع می تواند مستقیم مردم در اجتماعی فاصله و انجام آن راه حق,” او گفت:, و اشاره کرد که اجتماعی بافر بودند عملا غیر موجود در بزرگتر encampments تحت بزرگراه 101 و دویل پارک منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de