سانتا رزا می پردازد ادای احترام به رزی پرچ کن

Sonoma County ساکن مولی مورفی مک گرگور هنوز هم به خاطر برداشتن تلفن از 40 سال پیش. این یک بعد از ظهر در فوریه سال 1980 و در انتهای دیگر بود که کاخ سفید درخواست برای او.

مبهوت او رفلکس گرفت و او چه بسیاری از مردم ممکن است.

“من گفتم:” آه یک لحظه لطفا.’ من آنها را در انتظار نگه داشته” مک گرگور در حال حاضر 74 به یاد می آورد. “از آنجا که کاخ سفید تا به حال به نام من قبل و یا پس از. به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از صدور پیام بود یک معامله بزرگ است.”

سارا وددینگتون دستیار به جیمی کارتر رئیس جمهور و وکیل است که با موفقیت استدلال سابقه-تنظیم Roe v. Wade مورد قبل از دادگاه عالی ایالات متحده — بود که انتظار در خط. او خواستار به می گویند که رئیس جمهور برنامه ریزی شده برای صدور رسمی اعلام به ایجاد اولین تاریخ زنان هفته است که در ماه مارس.

مک گرگور و سانتا رزا بازی هیچ بخش کوچکی در توسعه است. یک جفت کوچک رژه در سال 1978 و 1979 سازمان ملی زنان تاریخچه پروژه که مک گرگور تاسیس به عنوان یک کاتالیزور برای یک رشته از موفقیت های که تا سال 1987 مندرج همه از ماه مارس به ماه تاریخ زنان. این نیز منجر به شناخت از 21 مارس به عنوان ملی رزی پرچ کن بعد.

چهار دهه پس از آن اولیه راهپیمایی جشن بازگشت و یکشنبه به جایی که آن را همه آغاز شد و با تجمع در مرکز شهر سانتا رزا همزمان با 8 مارس روز بین المللی زنان. این شهر اولین روزی رالی کشید چند صد زنان و مردان و کودکان بسیاری از آنها sported یاد قرمز و سفید نقطه رقص لهستانی پولکا bandana به پرداخت ادای احترام به گام شده ايد.

جین-چادری وای رقصید در شهرستان مربع چمن به ملودی و هماهنگ choreography آالمدا تاب’ ستاره آبی بازگشتی سه نفر که crooned آمریکایی کلاسیک مانند “آقای Sandman” و “آیا نشستن زیر درخت سیب.” دیگران نورد تا آستین خود را و برای عکس های مطرح در مقابل پس زمینه این برنامه شامل شعار “ما می توانیم آن را انجام دهد!” و “Si Se Puede!” و یا در کنار ترمیم 1950s Chevy وانت یک کوروت Stingray و هادسون هورنت پارک شده در گوشه ای از Mendocino خیابان چهارم خیابان سونوما کانتی را Rollin’ Rosies باشگاه ماشین.

“ما مجبور به اختراع دوباره چرخ” گفت: سانتا رزا ساکن Leslie Graves سازمان از اولین رویداد. “ما می توانیم نگاهی به تاریخچه و آن را به یک بنیاد بزرگ و ما می توانید استفاده کنید که به ما الهام بخش برای حرکت رو به جلو است.”

سازمان ذکر شده coronavirus نگرانی به عنوان یک پتانسیل دلیل تا حدودی کم حضور و غیاب. به جای لغو برنامه مانند بسیاری از دیگر درگیری انجام داده اند گورهای گفت که او تحت فشار قرار دادند به جلو به استفاده از آن به عنوان یک پلت فرم برای یادآوری مردم از بهداشت مناسب برای کمک به جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID-19 در جامعه است.

“رزی Riveters آنها رفتن نیست برای ترس آنها نمی رفتن برای درام. آنها به کار می رفت” او گفت:. “که بخشی از آنچه که ما باید انجام دهید. هنگامی که ما با هم می آیند, ما در واقع می تواند رسیدگی به موضوع به جای در حال اجرا به دور از آن است.”

نگرانی بیش از این ویروس را نگه نمی, Phyllis McKey گولد, 98, فیرفکس از حضور به عنوان یکی از این مراسم مهمانان از افتخارات. او یکی از اصلی Rosies پس از او و همسرش نقل مکان کرد و از یوجین اورگان به شرق خلیج در سال 1942 به شغل به عنوان جوشکار در کشتی سازی در ریچموند و کمک در طول جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im