Santa Rosa, درد, دکتر, تبرئه از دو اتهام قتل

پس از نزدیک به یک هفته از شور و مشورت هیئت منصفه در بر داشت جمعه که سانتا رزا دکتر که متخصص در مدیریت درد بود به جرم قتل درجه دوم در مرگ دو نفر از بیماران خود را اما موفق به رسیدن به یک حکم در چندین اتهام دیگر.

دکتر توماس کلر 73 متهم شد از overprescribing خطرناک ترکیبی از مواد مخدر از جمله مواد مخدر از طریق پزشکی خود را در کشاورزان ، او دستگیر شد و در ماه اوت و در مواجهه متعدد اتهامات عنوان شده توسط کالیفرنیا دادستانی کل از جمله قتل درجه دوم در مرگ چهار منطقه سونوما کانتی ساکنان. Tripo Nelson, اشلی مک دونالد دین Rielli و جری لی Badenhop-Fucked همه کسانی که درگذشت در سال 2016 یا 2017 از مواد مخدر استعمال بیش از حد در حالی که تحت کلر را مراقبت.

هیئت داوران آغاز شد و تعمق در مارس 11 و نامیده می شد به دادگاه برای ارائه یک حکم جمعه. اما 12 منصفه در عین حال برای رسیدن به یک اجماع در چندین اتهام باعث Sonoma County Superior Court Judge کریس Honigsberg به منظور آنها را به ادامه مذاکرات که روز است.

حدود 40 دقیقه بعد داوران بازگشت یک گناه نیست حکم برای چهار نفر از نه فقره در برابر کلر. پزشک پیدا شد گناه نیست در درجه دوم قتل Badenhop-ورزش ها و Rielli و نیز تبرئه از بی پروا تجویز داروها به استیون Delacour از فرستویلل و یک عامل مخفی که مطرح شده به عنوان یک بیمار است.

داوران آویزان بود در پنج باقی مانده شمارش از جمله قتل درجه دوم در مرگ نلسون و مک دونالد و بی پروا تجویز داروها به سانتا رزا ساکنان جنیفر نقره و الهام Rieden. هیئت داوران همچنین قادر به رسیدن به اجماع به اتهام سوء رفتار با سالمند برای کلر درمان سابق خود بیمار سوزان راس — 67 ساله که فوت در سال 2015 از تنفسی و دیگر مسائل مربوط به سلامت در ترکیب با سطوح خطرناک داروهای تجویزی در سیستم خود را.

هنوز کلر و خود را وکیل راضی شد با تصمیم هیئت داوران است. زمانی که حکم خوانده شد با صدای بلند کلر وکلای بصورت تماسهای مکرر او را در پشت.

حکم این نتیجه نزدیک به دو ماه آزمایشی که نخستین بار دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا دنبال اتهام قتل علیه دکتر برای مرگ و میر متصل به مصرف داروها.

در طول محاکمه دولت دادستان اشاره کلر شخصی مجله که در آن او نوشت: در مورد بیماران خود را اغلب با استفاده از زمخت و موهن زبان. دادستان استدلال مجله نشان داد کلر بی دقتی و بی تفاوتی خود را برای زندگی بیماران و خواندن به داوران چندین معابر که در آن کلر خود را به نام “یک حقوقی فروشنده مواد مخدر.”

اما کلر وکیل جان کاکس دولت را متهم به راه اندازی یک جادوگر هانت علیه مشتری خود را در زمانی که پزشکی ایجاد شد به شدت تغییر موضع در مواد مخدر تجویز. او استدلال کرد که کلر درمان بیماران با مشکلات پیچیده از جمله بیماری های روانی و سوء مصرف مواد و سم شناسی و داروسازی پرونده برای هر بیمار را نشان نمی دهد غفلت دادستان سعی در انتقال است.

کلر سابق ارتش جراح مغز و اعصاب, حال شطرنجی پزشکی حرفه ای است. او داشت درگیر در سوء رفتار جنسی با چند نفر در سال 1989 که برای او خدمت از شش ماه در زندان است. او همچنین به طور موقت محروم از مجوز خود بود که در نهایت دوباره در سال 1994.

او باز خود را در سانتا رزا عمل پزشکی در سال 2008 آغاز شده و با تمرکز بر مدیریت درد در حدود سه سال بعد. او معلق پزشکی خود را در پاییز سال 2018 پس از یادگیری است که مقامات فدرال بودند بررسی او در ارتباط با تقلب در مراقبت های بهداشتی و توزیع غیر قانونی مواد مخدر. کلر در حال حاضر درگیر در اضافی منصفه دادگاه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن در دادگاه فدرال که در آن او چهره سه اتهام از تجویز داروهای خارج از محدوده عمل و دو اتهام تقلب در مدیکر.

دولت دادستان را در حال حاضر باید تصمیم بگیرید که آیا به مجموعه ای جدید از تاریخ دادگاه برای پنج فقره هیئت منصفه نمی تواند رسیدن به یک اجماع برسند. معاون دادستان کل توماس کشور گفت: پس از روز جمعه اقدام که دفتر قبول همه هیئت منصفه حکم است اما به نظر بیشتر در این مورد است.

“ما خوشحالیم که با حکم و ما امیدوار است که باعث می شود دولت تصمیم درست در حال حرکت رو به جلو” کاکس گفت: پس از دادگاه.

Cox استدلال در دادگاه روز شنبه که با توجه به تبرئه و تهدید در حال رشد از coronavirus در جامعه کلر باید آزاد شده از زندان شهرستان سونوما و مجاز به بازگشت به خانه. مشتری خود را برگزار شده است در $12 میلیون وثیقه در زندان شهرستان پس از دستگیری او. کاکس گفت که کلر است به حالت تعلیق مجوز خود را و نمی خواهد عمل پزشکی شاهرود اضافه کرد که ویروس “حکم اعدام” برای خود مشتری سالمندان.

Honigsberg در نهایت مجموعه وثیقه در $500,000 اما گفت که دو طرف می تواند ظهور در دادگاه مارس 30 به طوری که او می تواند بشنود اضافی استدلال در مورد وثیقه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>