سانتا رزا OKs اجاره کمک برای کسانی که مبتلا به بیماری همه گیر

سانتا رزا در نظر دارد برای شروع یک اورژانس اجاره برنامه کمک در ماه ژوئن انتظار می رود برای کمک به حدود 50 خانوار است که درآمد از دست رفته در طول جریان همه گیر از شهرستان مقامات بهداشتی در اواسط ماه مارس دستور داد همه اما ضروری کسب و کار ،

بیش از $600,000 در بودجه فدرال کمک خواهد کرد که یک گروه از واجد شرایط کم درآمد و با درآمد متوسط مستاجرها از طریق پایان سال و یا تا زمانی که آنها می توانند رزومه کاری و دوباره درآمد چک, شهرستان, مقامات گفت.

پول خواهد بود توزیع بر اساس مستاجرها ، دریافت کنندگان هنوز هم خواهد پرداخت 30 ٪ از زمان درآمد و یا حداقل از 50 دلار نسبت به اجاره ماهانه و بودجه از برنامه کمک خواهد پوشش باقی مانده است. هیچ کلاه چقدر کمک مالی مستاجر دریافت می تواند در هر ماه.

مقامات پیش بینی برنامه کمک خواهد کرد که حدود 50 خانوار هر چند که شماره می تواند تغییر بر اساس چه مقدار پول مورد نیاز است برای کمک به واجد شرایط مستاجر در پرداخت اجاره بها را.

در طول یک مجازی شورای شهر در جلسه روز سه شنبه, Santa Rosa معاون شهردار ویکتوریا فلمینگ حمایت از برنامه های ابداع شده توسط شهر آژانس مسکن و در حالی که اذعان می آید تا کوتاه از حمایت به احتمال زیاد هزاران نفر از کارگران شهرستان در حال حاضر در تلاش برای پرداخت اجاره بها در طول بیماری همه گیر.

“در حالی که (برنامه) فقط ممکن است کمک به 50 خانواده که بیشتر از 50 خانواده است که باید با کمک شده است در غیر این صورت و من می دانم که خواهد به معنای جهان به کسانی که خانواده” فلمینگ گفت.

مستاجرها قادر خواهید بود به درخواست برای کمک های موقت در طول یک هفته برنامه دوره شروع ژوئن 1. برای واجد شرایط مستاجرها’ کل درآمد خانوار نباید از 60 درصد از این شهر ميانه درآمد. این بدان معناست که واجد شرایط مستاجرها نمی تواند درآمد بیش از $47,760 یک سال به عنوان یک فرد و $68,160 به عنوان یک خانواده چهار با توجه به شهر و ارقام. حداقل یکی از اعضای خانوار باید یک شهروند ایالات متحده.

متقاضیان اعمال خواهد شد آنلاین و انتخاب شده توسط یک فرآیند تصادفی. دریافت کنندگان باید پس از تصویب نهایی برای کمک در عرض چند هفته. سانتا رزا سازمان مسکن خواهد بود مسئول توزیع پول اجاره.

شورای شهر به تصویب راه اندازی اجاره برنامه کمک با استفاده از کمک هزینه فدرال پول در نظر گرفته شده محلی برای مسکن مقرون به صرفه پروژه های در انتظار تایید از مسکن ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است. شهردار تام Schwedhelm گفت: این طرح نه سیفون کمک های مالی از هر مداوم شهرستان پروژه های مسکن.

“آن (ندارد) را از دیگر پروژه های موجود. … این است که استفاده از این دلار” شهردار گفت.

در طول مجازی جلسه شورای محلی مستاجرها و فعالان حمایت از برنامه اما خواسته شورا به انجام بیشتر برای کمک به آسیب پذیر مستاجرها از جمله اضافی کمک مالی و آمرزنده پرداخت اجاره بها برای مارس, آوریل, است و ممکن است برای کسانی که واجد شرایط برای کمک با اجاره ماهانه.

“این کمک های مالی خواهد شد و نه حتی خراش سطح برای کسانی که به آن نیاز دارید” گفت: Rachel مارکوس عضو سونوما کانتی مستاجران اتحادیه.

علاوه بر این شورای شهر به تصویب استفاده از بیش از 1.3 میلیون نفر در فدرال HUD کمک های مالی — بیش از $850,000 بود که کنار گذاشته برای شهرستان از طریق اورژانس قوانین تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس به گسترش بی خانمان خدمات پشتیبانی.

شورا همچنین مصوب صرف در مورد $65,000 از یک جداگانه HUD کمک مالی برای کمک به کم درآمد ساکنان مبتلا به HIV/AIDS در پیدا کردن و حفظ مقرون به صرفه مسکن در شهرستان سونوما.

این شهر در حال حاضر باید برای ارسال HUD تصویب طرح جزئیات که چگونه آن را صرف به اصطلاح مراقبت عمل اورژانس بودجه فدرال. آن را نیز به دنبال مجوز برای تغییر مسکن فدرال کمک های مالی برای پرداخت به صورت موقت اجاره برنامه کمک. مسئولان شهرستان انتظار داریم در این آژانس به تصویب دو طرح در دو تا سه هفته آینده.

شما می توانید رسیدن به تحریریه اتان Varian در [email protected] یا 707-521-5412. در توییتر @ethanvarian.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de