سانتا رزا بومی به دنبال به جلو به 2 سال به عنوان آرام’ کاپیتان

بالتیمور — برندن هاید خود را وارد بهار دوم آموزش به عنوان مدیر Baltimore Orioles با همان هدف به سال گذشته: برای نظارت بر بازسازی از آخرین محل تیم از دست داده است که بیش از 100 بازی.

این زمان حداقل مونتگمری بالا فارغ التحصیل و سانتا رزا بومی آشنا است با خود کارکنان مربیگری و می داند که بسیاری از بازیکنان.

یک سال پیش هاید وارد در بهار آموزش به عنوان یک تازه کار, مدیر نظارت بر یک تیم که در مرحله اولیه تعمیرات اساسی کامل زیر سال اول مدیر کل مایک الیاس. هاید تجربه به عنوان نیمکت مربی توله شیکاگو به او کمک کرد تا درک نکات ظریف از بازسازی با تست استعداد اما او تا به حال کمی تعامل با بازیکنان قبل از ملاقات با آنها را در اردوگاه در ساراسوتا ،

“من در سایر لیگ ها در یک بخش متفاوت, بنابراین من نمی دانم زیادی در مورد بازیکنان در باشگاه ما به جز برای تماشای ویدئو” هاید گفت. “در حال حاضر من می دانم که بچه ها رفتن در بچه ها ما در سال گذشته بود و برخی از بچه های ما در آورده. من در رابطه با آنها در حال حاضر.”

که با رفتن برای او هاید می توانید از سمت راست به کار هنگامی که کوزه و خشکشویی خود را نگه دارید برای اولین بار تمرین در روز چهارشنبه. آرام راه طولانی از رقیب اما امید است که آنها را یک گام در مسیر درست پس از رفتن 54-108 در هاید در اولین فصل پس از ملال انگیز 47-115 پایان تحت باک Showalter در سال 2018 است.

الیاس در نظر دارد به چوب به طرح پر کردن سیستم مزرعه با بازیکنان جوان که امیدوارم یک روز به نمایش گذاشتن مهارت های خود را در لیگ های سطح. به همین دلیل جنرال موتورز معامله جانباز infielder Jonathan Villar و محکم right-hander دیلن باندی این زمستان برای چشم انداز.

الیاس آیا, اما, ثبت نام رایگان-عامل shortstop خوزه ایگلسیاس به یک سال معامله برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط خروج از Villar که در تمام 162 بازی ها batted .274 با 24 homers و رهبری تیم را با 40 پایگاه های دزدیده شده.

فراتر از Iglesias در shortstop و Trey مانچینی در خود و یا در پایه اول پر کردن صف شروع است برای رفتن به یک روز-به-روز تلاش برای هاید.

شروع چرخش است برای رفتن به یک کار در حال پیشرفت اغل گاو یا حشم است iffy و آن کسی حدس می زنم که آیا مشت زن کریس دیویس می تواند بازگشت به فرم پس از دو راست افتضاح فصل است.

“او را در یک محل عالی ذهنی او احساس خوبی در مورد چگونه او احساس می کند از نظر فیزیکی” هاید گفت: از دیویس که در حال ورود به سال چهارم از یک $161 قرارداد او امضا شده در سال 2016.

جان به معنی سر چرخش پس از درخشان rookie فصل و امید این است که جانباز الکس کاب می توانید دوباره بجای اول برگشتن از ران آسیب که در کنار او برای بسیاری از 2019. سه تن دیگر نقاط هستند تا برای grabs.

Mychal مسلمات پتانسیل را دارد که یک جامد نزدیک تر بود اما او 2-6 با هشت دمیده موجب صرفه جویی در 2019.

هاید را اولویت اول این بهار است که به بهبود دفاع که رتبه 23 در رشته های سال گذشته است.

“من قطعا می خواهم برای دیدن ما مراقبت از این توپ بهتر است,” او گفت:.

آرام باید کارهای زیادی برای انجام این بهار قبل از باز کردن به طور منظم فصل در 26 مارس در خانه مقابل از AL شرق قهرمان نیویورک یانکیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>