سانتا رزا مکانیک دستگیر grand theft auto سرقت اتهامات

کامی دایر به خاطر رفتن بی شماری آخر هفته بازدید سونوما Raceway به عنوان یک کودک که در آن او را تماشا او پدر و رقابت در راد داغ مسابقه برای تست سرعت خود را souped تا 1939 شورلت.

سفرهای بودند بازتابی از منافع خود را در وسایل نقلیه شور و شوق است که به رهبری او و همسر خود را به خرید یک آسمان آبی 1947 لینکلن سدان در سال 2015 با استفاده از درآمد حاصل از فروش خود را رونرت پارک همراه صفحه اصلی. با پدر و مادرش داشتن انباشته دیگر هیچ پس انداز, این خودرو در نظر گرفته شده بود دایر ارث او گفت:. اما مراجعه به سانتا رزا فروشگاه خودرو در ماه جولای سال 2016 برای چه قراره جزئی رفع شد آخرین بار دیر بود قادر به رانندگی ماشین.

دو ماه بعد او را به پدر و مغازه صاحب جیر Barganski توافق 10000 دلار تعمیرات و ارتقاء در ازای دایر پدر 1972 فورد کامیون, اما او می گوید این کار هرگز به پایان رسید.

او نمی خواهد دیدن ماشین دوباره تا ماه نوامبر گذشته بیش از سه سال پس از پدر و مادر او در زمان خودرو به Barganski فروشگاه زمانی که یک غریبه به نام به او بگویید لینکلن نشسته بود در یک زمینه مالکیت خصوصی در Penngrove. Barganski تا به حال اطمینان دایر پدر و مادر است که این کار در حال انجام چندین بار در طول یک دوره در زندگی پدرم که پیچیده بود به زوال عقل تشخیص سرطان مثانه و Dyer گفت.

او گوشی را گذاشت و بلافاصله عازم Penngrove نگاهی به پدرش ،

“این نگاه بهتر از من فکر کردم این امر اما موتور از بین رفته است و انتقال از بین رفته است. پدر و مادر من سوار آن به مغازه و در حال حاضر آن را undriveable,” او گفت:.

Barganski, 52, Santa Rosa دستگیر شد و توسط پلیس بعد از ظهر دوشنبه در ویندسور زیر تحقیقات توسط سانتا رزا اداره پلیس و منطقه سونوما کانتی دفتر دادستان منطقه به شیوه های خود را به عنوان یک مکانیک.

دستگیری آمد نزدیک به دو هفته پس از دادستان پرونده سه ده به اتهام جنایت علیه Barganski در Sonoma County Superior Court در میان آنها 20 فقره سرقت قدمت آن به اوایل 2014 اعم از چند هزار دلار به بیش از $72,000 دادگاه سوابق نشان می دهد. دایر پدر دنیس کوین یکی از 20 قربانیان به نام شکایت کیفری.

دادستان علاوه بر این پرونده دو اتهام سرقت خودرو به همراه جعل و اختلاس اتهامات و هفت فقره سرقت از یک فرد سالمند. تحقیقات ادامه دارد و منطقه سونوما کانتی دفتر دادستان منطقه در روز پنج شنبه تشویق هر کسی که ممکن است یک قربانی شده اند و یا می داند که اطلاعات بیشتری در مورد این مورد با دفتر تماس بگیرید و یا پلیس منطقه سونوما کانتی معاون دادستان منطقه برایان Staebell گفت.

“همه این افراد کسب و کار همکاران و یا مشتریان (Barganski),” Staebell گفت.

Barganski نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر چهارشنبه و پنج شنبه و یک وکیل ذکر شده به عنوان وکیل خود به صورت جداگانه مدنی مورد کاهش یافته است به صحبت می کنند به یک خبرنگار پنج شنبه.

سانتا رزا پلیس شروع تحقیقات خود را به Barganski در ماه اکتبر زمانی که آنها دریافت یک گزارش که او به فروش دو دستگاه خودرو او خود را ندارد. تحقیقات نشان داده Barganski استخدام شد در اوایل همان سال به کار در یک سال 1954 لینکلن که او پس از آن به طور غیر قانونی به فروش می رسد به شخص دیگری که نمی دانستم Barganski بود و نه مالک. آن شخص سپس به استخدام Barganski به انجام کار اضافی در خودرو بخش گفت. بخش نیست ارائه اطلاعات بیشتر در مورد ماشین دوم گزارش سرقت به آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>