سانتا رزا علائم 1000 هفتم خانه بازسازی شده پس از آتش سوزی

Pollie بارنز از خواب بیدار شد و در ساعت 1 صبح شب Tubbs آتش به زنگ گوشی خود را. او نمی تواند به آن را دریافت کنید قبل از آن متوقف شد و در آنجا بود هیچ پیام زمانی که او آن را برداشت.

تازه از یک سفر کمپینگ خانواده در پایین رودخانه روسی, او می خواهم معمولا باید به عقب رفته به خواب. اما عطر و بوی درنگ در هوا او سخت به توصیف نیست دودی, او گفت:, فقط نا آشنا.

بنابراین او پشت کردم و رفت به پنجره.

“همه ناگهان من نگاه وجود دارد جهش شعله های آتش در من همسایه حیاط” بارنز گفت: “و به خودم گفتم” من می خواهم بهتر از اینجا دریافت کنید.'”

خانه او بود در میان بیش از 5,300 سونوما کانتی خانه های تخریب شده در سال 2017 طوفان که وارد بیش از 3000 خانه داخل سانتا رزا.

بارنز فرار Fountaingrove که شب را در یک دلخراش رانندگی کنید. او به یاد می آورد ساخت یک خوش شانس به نوبه خود نسبت به ایمنی که در آن او ممکن است در غیر این صورت باید محور به دندان Tubbs آتش.

“من دعا مثل من هرگز دعا قبل از,” او گفت:.

او تصمیم به بازسازی خانه خود را به اقامت در نزدیکی خانواده و Skyfarm خانه که او را به بازگشت در اوایل ماه فوریه بود که 1000 هفتم در سانتا رزا تکمیل شده پس از آتش سوزی مارک یک نقطه عطف مهمی در بازیابی.

مقامات شهرستان ارائه بارنز با keychain به عنوان یک نشانه به او خوش آمد خانه و به رسمیت شناختن او به عنوان شماره 1000 در.

اما این جشن به عنوان جدید بازسازی فعالیت در سوخته بسیاری وارد کردن در سراسر منطقه سونوما کانتی مارک یک مرحله جدید است که دیدن صدها خانه در ماه های آینده تکمیل اما به مراتب کمتر مالکان کشتی سوار کند.

تنها تعداد انگشت شماری از پروژه های جدید رو در جریان ماه گذشته با توجه به شهر و شهرستان.

“بسیاری از کسانی که فقط نقل مکان کرد و از برنامه ریزی بررسی به ساخت و ساز گفت:” دستیار شهرستان مدیر David Guhin اضافه کرد که برخی از مردم هنوز در انتظار در بازار به تغییر و یا تصمیم گیری که آیا برای بازسازی. “من بسیار شگفت زده کرد.”

Countywide تکمیل خانه در سوخته مقدار زیادی افزایش یافت به 1,377 در اواسط فوریه.

پیشرفت همچنان قوی در غرب سانتا رزا Coffey پارک محله که در آن 768 خانه در حال تکمیل و 539 در حال انجام و یا در خط لوله به نمایندگی از همه اما حدود 11 درصد از 1,473 فتح کرد گرفته شد خانه های از دست رفته در این محله به Tubbs آتش.

در Fountaingrove که در آن 1,586 فتح کند گرفته شد خانه های ویران شد 16 درصد از خانه های تکمیل شده 48 درصد در حال انجام و یا در خط لوله 36 درصد از تعداد زیادی نشان می دهد فعالیت ندارد.

بنابراین بارنز باقی می ماند یک پرت در آتش-زخم منطقه از شمال سانتا رزا که در آن کندتر از بهبود نشان دهنده آنچه مقامات می گویند به احتمال زیاد بیشتر افزایشی پیشرفت در سال آینده است.

بازسازی پروژه اختصاص سه نفر از هر چهار خانه های تکمیل شده در سال گذشته در سانتا رزا. خارج رایت مناطق تنها 254 خانه های ساخته شده در این شهرستان در سال گذشته — نزدیک به نیمی از شمارش از 2018 و پایین ترین علامت در این شهرستان پس از 2015.

مقامات شهر شگفت زده شدند که شیب و به دنبال توضیح آن در یک چارچوب وسیع تری از سانتا رزا مبارزه برای اضافه کردن مسکن از آنجا که قبل از رکود بازار رونق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>