سانتا رزا مرد می خواست برای اقدام به قتل دستگیر و روز بعد از تیراندازی

سانتا رزا مرد دستگیر شد یکشنبه به ظن اقدام به قتل بعد از پلیس گفت: متهم به هفت تیر-شلاق یک فرد و سپس باز آتش در آن فرد قربانی ،

تریستان فورد, 20, از سانتا رزا نمی رسید کسی با تنهاست شات محققان گفت: او اخراج صبح روز شنبه قبل از فرار از 1700 جلوگیری از ماموریت بلوار با توجه به انتشار اخبار از سانتا رزا اداره پلیس. حدود 36 ساعت بعد پلیس فورد در نزدیکی اداره پلیس. آنها هنوز هم یافت نشد سلاح.

سانتا رزا پلیس پاسخ داد: در 9:34 صبح شنبه به 1700 جلوگیری از ماموریت بلوار در گزارش بحث و گلوله. شاهدان می گویند قربانی مسافر در یک وسیله نقلیه است که کشیده تا به فورد ایستاده در خارج از محل اقامت با توجه به انتشار. پس از بحث و فورد در زمان کوچک, سیاه, handgun را از جیب خود و ضربه زدن به قربانی در کنار سر, پلیس گفت:.

قربانی مادر شروع به جر و بحث با فورد باعث او را به نقطه تفنگ به سمت جفت و آتش یک شات تنها از حدود 10 تا 15 فوت با توجه به انتشار.

در مورد 6:50 p. m. روز شنبه, سانتا رزا اداره پلیس کارآگاه متوجه فورد در صندلی مسافر از یک وسیله نقلیه در Brookwood خیابان در نزدیکی ایستگاه پلیس در سونوما خیابان در مرکز شهر سانتا رزا.

پلیس در نهایت توقف خودرو در غرب سانتا رزا در فولتن و Occidental جاده ها و فورد را بازداشت با توجه به انتشار.

او به اتهام اقدام به قتل حمل لود اسلحه گرم در عمومی بودن یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم و مهمات در اختیار داشتن مواد مخدر و نقض آزادی مشروط.

مقامات تایید اسلحه گرم اتهامات مربوط به شاهد حساب از شنبه حادثه اما مهمات و متامفتامین یافت شد فورد در اختیار یکشنبه.

هر کسی با اطلاعات است که تشویق به تماس 707-543-3590.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de