سانتا رزا مرد دست حبس ابد برای سال 2005 تیراندازی

مردی که در آتش داخل سانتا رزا آپارتمان 15 سال پیش کشته شدن یک مرد و زخمی شدن یکی دیگر تحویل داده شد 74-سال-به-زندگی زندان این هفته, آوردن بسته شدن به یک پرونده مربوط به یکی از سانتا رزا را تحت تعقیب جنایتکاران که اجتناب ضبط برای ده سال است.

ریکاردو پونتس, 42, محکوم شد, توسط یک هیئت منصفه در سال 2018 از قتل درجه دوم برای کشتن Semere Girmai و اقدام به قتل رافائل چاوز که خشونت پلیس گفت: موجب قصاص است که چپ حداقل یک نفر دیگر زخمی شدند.

محققان پلیس گفت: تیراندازی شد با انگیزه اختلافات کسب و کار بیش از کوکائین و متامفتامین. Girmai که بزرگ شد در سانتا رزا و فارغ التحصیل از Piner دبیرستان, 27 بود زمانی که او کشته شد. دوستان گفت که او شروع به فروش مواد مخدر پس از از دست دادن شغل خود با یک شرکت تجهیزات پزشکی.

در Jan. 15 سال 2005 پونتس و دو مرد دیگر نشان داد تا در یک آپارتمان در Bennett Valley, ایجاد وقفه در یک گردهمایی که Girmai و چاوز. حداقل یکی از پونتس ” اصحاب حال اختلافات با Girmai مربوط به مواد مخدر است.

آن پونتس که باز آتش در مدت کوتاهی پس از ورود خود را در پاسخ به چیزی Girmai گفت.

در طول سال 2018 محاکمه پونتس در زمان ایستادن و شهادت دادند که Girmai گفت: چیزی تهدید و شروع برای رسیدن به خود تسمه — ظاهرا برای یک تفنگ به طوری که او به ضرب گلوله او را از ترس برای زندگی خود را.

پونتس و اصحاب او فرار کرد و او را به پنهان بودند eluding اجرای قانون را تا زمان دستگیری سه سال پیش.

یکی از پونتس ” اصحاب به سرعت تبدیل خود را در, اما اتهامات را رد کرد و برای فقدان شواهد.

دیگر همدست عمر چاوز دستگیر شد در فلوریدا در سال 2007. پس از دو mistrials چاوز در زمان درخواست معامله برای قتل نفس غیر ارادی و از زندان آزاد شد در سال 2011.

در سال متعاقب آن پلیس ادعا کرد پونتس بازگشت به سانتا رزا به دیدن خانواده مبدل وزن ضرر و زیان و سود یک سر تراشیده مو و هنگامی که لباس به عنوان یک زن.

در سال 2011 کارآگاهان تبدیل به عموم اعلام 2500 دلار پاداش برای کمک در پونتس’ دستگیری و محکومیت. پونتس نیز قرار داده شد و در 10 صفحه از این شهر را “تحت تعقیب” لیست که توصیف او به عنوان “مسلح و خطرناک است.”

برای یک زمان او زندگی در Mendocino County, رشد ماری جوانا, Santa Rosa کارآگاهان بعد از آن گفت. در ماه فوریه سال 2017 آنها به دنبال او به یک روستایی برای اقامت در خارج ردینگ همگرا در خانه با Shasta County sheriff را با مگس کش زدن تیم و ماموران اف بی آی.

یک سونوما کانتی منصفه محکوم پونتس در ژوئن 2018 پس از یک محاکمه دو هفته. آنها تصمیم گرفتند برای قتل درجه دوم که نیازی به پیدا کردن از عمد.

او صدور حکم به تعویق افتاد به دلیل پونتس به چالش کشیده هیئت داوران حکم استدلال که وکیل او موفق به تماس چاوز یک برنامه به طور بالقوه مهم دفاع شاهد به ایستاده. پس از طولانی رسیدگی قاضی پاتریک Broderick در ماه نوامبر را تکذیب کرد درخواست خود را برای یک محاکمه جدید.

Broderick تحویل حکم پنج شنبه و نظر در “قدر از خشونت که” با توجه به Sonoma County دفتر دادستان منطقه.

در طول روز دوشنبه صدور حکم شنیدن Girmai خانواده ارائه یک بیانیه به دادگاه توصیف غم و اندوه خود حتی 15 سال بعد, با توجه به دفتر دادستان منطقه. یکی از ساکنان آپارتمان که در آن تیراندازی صورت گرفت همچنین خطاب به دادگاه گفت که او هنوز هم تا به حال کابوس در مورد این قتل است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>