سانتا رزا مرد, 20, بازداشت, در قاچاق جنسی اتهامات

Sonoma County کلانتر کارآگاهان در روز جمعه بازداشت 20 ساله در سانتا رزا مرد به ظن قاچاق یک دختر زیر سن قانونی گفت: به دوست دختر خود را ،

در مارس 13, نمایندگان اعزام شدند و به بررسی خشونت خانگی حادثه در سانتا رزا. دختر 16 ساله قربانی گفت: نمایندگان که دوست پسر اندرو Flolo حال جسمی او حمله شد و وادار کردن او به داشتن رابطه جنسی با غریبه برای پول است.

پس از جمع آوری “فیزیکی و الکترونیکی شواهد” بر اساس این گزارش کارآگاهان قادر به تایید قربانی کرد. که شواهد شامل صدمات فیزیکی سازگار با سوء استفاده از او می خواهم گزارش گفت: Sgt. ژوئن والنسیا و متهم تلفن همراه داده است. حکم بازداشت برای Flolo به دست آمده در 27 آوریل و کارآگاهان به دنبال شده بود او را از آنجا.

روز جمعه پس از یک توقف ترافیک در جنوب سانتا رزا فقط قبل از 5 بعد از ظهر یک کلانتر معاون کشف کرد که Flolo شد یک مسافر در ماشین. پس از گرفته شده را بازداشت مظنون داشت لود handgun در تسمه گفت: گزارش پلیس. معاون و همچنین یک کوله پشتی متعلق به Flolo حاوی قرص تجویزی هروئین و یک ترازوی دیجیتالی.

پس از گذراندن یک حکم جستجو در Flolo خانه کارآگاهان دریافتند دو تفنگ که گزارش شده بود به سرقت رفته در یک مجتمع مسکونی سرقت در استاکتون.

در علاوه بر این به های مختلف فیلم جنایات Flolo مشکوک است از در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش در اختیار داشتن یک لود اسلحه گرم در اختیار داشتن مواد تحت کنترل در حالی که مسلح و در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته.

رزرو به زندان شهرستان او است که برگزار می شود در $500,000 به قید وثیقه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de