سانتا رزا باعث می شود آن را آسان تر برای مالکان ناراضی به قطع روابط با سازندگان

در اواسط ماه فوریه بعد از ظهر مردم در طول رانندگی Camino Del Prado در Coffey پارک شاهد کنجکاو چشم.

Bea کالدول 66 بود اینجا در مقابل یک خانه ناتمام در سانتا رزا محله ویران اکتبر 2017 Tubbs آتش. در داخل ساختار ساخت و ساز کارگران رفت و در حدود شغل خود.

Stooped از چهار به عمل جراحی Caldwell برگزار شد او عصا در یک دست و یک پلاکارد در دیگر نشانه انتقاد اسکات گبلدن ساخت و ساز که کارگران در محل کار حتی اگر این شرکت به تازگی مجوز شده بود به حالت تعلیق در کالیفرنیا پیمانکاران دولت مجوز هیئت مدیره.

او و همسرش کیت در حال مناجات شکایت علیه گبلدن از جمله تاخیر طولانی ضعیف ساخت و ساز و overbilling خود Coffey پارک خانه, چند بلوک دور. تاکید در گوشه بالا سمت چپ از او ثبت شد کلمه “کمک کند.”

کمک بود, در واقع, در راه است. در تاریخ 6 مارس در شهرستان سانتا رزا اعلام کرد یک رویکرد جدید را قادر خواهد ساخت که ناراضی صاحبان اموال مانند Caldwells به قطع روابط خود را با پیمانکار و — مهم تر — به اصلاح پروانه ساختمان برای خانه خود را. این Caldwells در حال حاضر در روند کشتی خود را اجازه.

“در اینجا چیزی است: من نمی دانم که آن را به حال تعلیق در آمد” گفت: گبلدن که پیمانکار مجوز متوقف شده است سه بار و چه کسی پرداخت می شود $9,250 جریمه به دولت پس از 2015 برای تخلف از جمله عدم پرداخت غرامت کارگران و کار با یک مجوز منقضی شده. پس از یادگیری مجوز خود را به حالت تعلیق در آمد در ماه فوریه گفت: “من در زمان مراقبت از آن را در چهار روز.”

کیت کالدول متفاوت خاطره. پس از کشف خود ساز فاقد مجوز معتبر به نام او گبلدن به ابراز نگرانی در.

“من هنوز هم می تواند کار خود را در خانه” او به یاد می آورد گبلدن گفتن او را. “من فقط نمی تواند در هر کار جدید.”

زمانی که جسی اسوالد ارشد ساختمان افسر برای Santa Rosa, اعلام سیاست جدید در جلسه هفته گذشته از سواحل شمال سازندگان ارز او رو صفر مقاومت مواجه. اکثر پیمانکاران “به تنفر و بد بازیگران به بقیه جامعه” گفت: Keith جنگل, مدیر عامل شرکت بورس. “آنها دوست ندارند که آن را می دهد آنها را بد نام است.”

قبل از ساخت و ساز در یک خانه جدید می توانید شروع ملک مالک یا پیمانکار باید درخواست برای اجازه ساختمان. اگر به عنوان است که معمولا مورد پیمانکار می رود به شهر می پردازد برای مجوز و تراکم آن که سازنده سپس صاحب مجوز.

این می تواند تبدیل به یک خاردار مشکل پایین جاده اگر صاحب خانه می شود ناراضی و به دنبال آتش سوزی یک سازنده. با امتناع از انتشار مجوز — با نگه داشتن آن را به گروگان به عنوان برخی ناراضی Coffey پارک مشتریان را متهم به پیمانکاران انجام — سازنده می تواند آن را بسیار دشوار است برای ترک آن است.

شهر جدید موضع گیری در مورد این موضوع معکوس دیرین سیاست.

تحت فشار فزاینده ای از جان گذشته مالکان این شهرستان به تازگی مشورت خارج از قانون شرکت. هفته گذشته سانتا رزا تیم حقوقی خود را تغییر لحن نتیجه رسید که ساختمان شهرستان می تواند مقامات انصراف از ساختمان های موجود مجوز و چاپ مجدد یکی از جدید به صاحب خانه درخواست.

“تحت قانون دولت اجازه ها و پروانه ساختمان هستند و در نهایت صادر شده به نفع صاحبان اموال و نه پیمانکاران گفت:” جف ادم بی کله, دستیار ارشد شهرستان وکیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de